RC bölümüne nasıl erişebilirim?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Erişim için forumda aktif bir katılımcı olmanız gerekmektedir. RC bölümünde en değerli çalışmaları yayınlıyoruz. Örneğin, yasal bir kannabinoidin sentezi (WoW!).
Forumun en aktif kullanıcıları bir başkasına davetiye verme hakkına sahip olacak.
Davet için başvurularınızı buraya yazın.

Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
RC bölümüne erişmek istiyorum çünkü deneyimimin çoğu burada ve en çok katkıda bulunabileceğim yer burası.

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Reaction score
12
İlk kaydımdan bu yana oldukça aktif bir üyeyim ve zaman elverdikçe daha da aktif olmayı umuyorum. Rc bölümüne erişim hakkı verilmesini çok isterim ve foruma saygı ve profesyonellik çerçevesinde davranacağıma dair sizi temin ederim. BB, darknet orijinalleri için bu zor zamanlarda "ne yapılması gerektiği" konusunda bir işaret olmuştur. Birbiri ardına açılan sitelerin açgözlülüğe, dolandırıcılığa ve LE'ye yenik düşmesini izlerken, kendinizi ve topluluğunuzu bağlı tuttuğunuz ilkeler her saf insanın uğruna çaba göstermesi gereken şeylerdir. RC bölümüne erişimim kabul edilsin ya da edilmesin, BB'nin dn'deki evim olduğunu bilin ve yaptığınız tüm sıkı çalışmalar için son derece minnettarım!!!

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Merhaba, RC bölümüne kesinlikle ticari olmayan erişim için başvurmak istiyorum. Kendimi bir üretici olarak değil bir meraklı olarak görüyorum çünkü bir laboratuvarım yok ve yakın zamanda da olmayacak. Bu nedenle RC bölümüne olan ilgim tamamen entelektüel merakımı tatmin etmek ve sentez teknikleri ve yapı fonksiyon ilişkileri ile ilgili olarak gizli sahnedeki son olaylardan haberdar olmak içindir. Yeni RC'lerin üretilmesi için harcanan para, zaman ve çabanın farkındayım. Sonuç olarak, gizlilik ihtiyacınıza bağlı kalacağım ve saygı duyacağım. Forumdaki diğer üyelere kıyasla en fazla mesaja sahip olmayabilirim, ancak her zaman mümkün olduğunca uzun ve bilgilendirici olmaya çalışıyorum, çünkü bu entelektüel bir tartışmayı teşvik etmenin en iyi yoludur. Adaylığımı değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim. Şu ana kadarki gerekçelerim konusunda ikna olmadıysanız, RC bölümüne erişim karşılığında forumun Wiki bölümünün genişletilmesine yardımcı olmak için hizmetlerimi sunmak istiyorum. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen bana PM atarak nasıl yardımcı olabileceğimi söyleyin. Teşekkürler.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
50
Merhaba, hemen dürüst olacağım, para kazanmak için RC bölümüne girmek istiyorum. Şu anda çok zor bir durumdayım, ancak eski çalışmalarım ve kimyaya olan sınırsız sevgim beni buraya, forumunuza getirdi. Çalışmalarınıza büyük saygı duyuyorum ve çeşitli maddelerin sentez videolarını izledikten sonra profesyonelliğinize giderek daha fazla ikna oldum. Olumlu bir karar vermeniz durumunda çok minnettar olacağım.

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Merhaba, RC bölümüne erişmek istiyorum ama o kadar param yok. İşimden dolayı foruma giremiyorum, elimden geldiğince girmeye çalışıyorum.

ginadin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
RC grubuna erişim sağlamak için yeterince zaman harcamak ve yeterince itibar kazanmak için sabırsızlanıyorum

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
RC bölümüne erişim için başvurmak. Başkalarına yardımcı olabilecek şeyler göndermeye çalışıyorum ve etrafta bulunan tüm araştırma kimyasallarını görmekle çok ilgileniyorum

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
Öğleden sonra katılabilir miyim lütfen 😃

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
RC bölümüne erişebilmeyi çok isterim. Satıcı ve üretici olmak için her şeyi yapma sürecindeyim. Sentetik kannabinoidler konusunda uzmanım. 5fadb, mdmb-4en-pinaca aka 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 ve adb-butanica'yı pişirdim. Topluluğu takdir ediyorum ve bilgilerimi kendi laboratuvarını kurmak isteyen herkesle paylaşmak isterim. Barış ✌️ ☮️ ve refah ✨️. İyi günler dilerim.

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Rc sektion'a erişmek istiyorum.
Yeni ilaçlar tasarlamayı ve test etmeyi seviyorum ve bazı fikirleri tartışmaktan mutluluk duyarım.

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Hey ther, ben profi'den çok uzağım. Ben sadece yeniyim ve kimya hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorum.

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Merhaba. Muhtemelen kayıt süresi açısından yeniyim, ancak büyük olasılıkla forumların büyümesine hangi terimlerle katkıda bulunduğumu zaten biliyorsunuz. Bu kapıyı benim için de açarsanız memnun olurum.
Teşekkürler 😊

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
RC bölümüne erişim istiyorum. Sık sık gizleniyorum, sık sık mesaj gönderiyorum ve forumlar için iyi içerik oluşturmaya çalışıyorum

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
RC bölümüne erişebilir miyim lütfen? Hem organik hem de inorganik analitik kimyada uzmanlığa sahip bir kimyasal teknik asistanım. Moleküllerle uğraşmaya ve potansiyel yeni maddeleri düşünmeye, onları artık mevcut yasal düzenlemelere girmeyecek şekilde değiştirmenin yollarını keşfetmeye veya hem mevcut hem de tamamen yeni kimyasal gruplarda potansiyel olarak etkili olabilecek analoglar bulmaya tutkuluyum. Ben otistiğim ve çoğu zaman tüm günümü bu 'özel ilgi alanlarına' dalarak geçiriyorum çünkü bunlar hayatımın önemli bir parçası. Sizlerle tartışmak istediğim pek çok fikrim var ve neredeyse her gün yeni ve heyecan verici konseptler üretiyorum. Ne yazık ki hepsini takip edemiyorum, ancak ilgimi çekmeye devam ediyorlar (ki bunu gizli tutmayı tercih ederim). Hala eğitimde olduğum için bu alana erişim satın almak için gerekli fonlara sahip değilim, ancak fikirlerimin bu topluluk için gerçek bir değer olabileceğine inanıyorum. Lütfen bana bu maddeler hakkında fikir alışverişinde bulunma fırsatı verin. Fikirlerim hakkındaki düşüncelerinizi ve bunların arasında gerçek cevherler olup olmadığını duymakla gerçekten ilgileniyorum.

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
46
Hey, rc bölümüne katılmayı çok isterim!

Öğrenmek için buradayım ve sonunda aradığım tüm bilgileri içeren bir forum buldum.

Katılabilmek harika olurdu!
Aynı fikirde insanlarla tanışmak ve bilgi edinmek istiyorum!

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Merhaba, RC bölümüne erişmek istiyorum, ser im çok ActiveX ve daha fazlasını yapabileceğiniz gibi

ALab

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, RC bölümü ile ilgileniyorum. Ücretli seçeneği düşünüyorum, ancak ne bulabileceğimize dair bir ipucu listesi çok takdir edilecektir. Saygılarımla,

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba. Projenin yeni psikoaktif maddelerle ilgili bölümü. Olası pozitif psikoaktif etkileri olan kannabinoid, opiat ve dissosiyatif sınıflarının yeni yasal maddeleri BB forum ekibi tarafından burada yayınlanmaktadır. Ayrıca halihazırda test edilmiş olan potansiyel araştırma maddeleri hakkında da bilgi bulabilirsiniz.