RC bölümüne nasıl erişebilirim?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Erişim için forumda aktif bir katılımcı olmanız gerekmektedir. RC bölümünde en değerli çalışmaları yayınlıyoruz. Örneğin, yasal bir kannabinoidin sentezi (WoW!).
Forumun en aktif kullanıcıları bir başkasına davetiye verme hakkına sahip olacak.
Davet için başvurularınızı buraya yazın.

Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Aslında sitenizi Kodachi dağıtımı hakkında daha fazla bilgi ararken clearnet'te buldum. Bulduğumu da eklemeliyim. Kodachi'yi detaylandırdığınız yazı harikaydı! DEV'in kendisinden başka kimsenin bu dağıtımı bu kadar ayrıntılı bir şekilde ele aldığını görmemiştim. Bu büyük konuyu bir araya getirmek için zaman ve enerji harcadığınız için teşekkür ederim. bulduğum tipik saçmalıklar yerine bir değişiklik için sağlam bir bilgi bulmak güzel bir sürpriz oldu.

Hazır buradayken mümkünse RC bölümüne de bir göz atmak isterim. tamamen şeffaflık Kimyager değilim ama RC sahnesine geri dönmeye yeni başladım ve şimdiye kadar bulduğum hiçbir şey gerçekten iyi değildi... Ücretli erişimden bahsettiğinizi görüyorum... eğer çok istekli olursam bu xmr cüzdanıma ne kadar zarar verir?

Davetiye ne olursa olsun, Kodachi yazısı için teşekkürler, harikaydı.

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
dread'den merhaba sizi buldum, ben de rc bölümüne erişmek istiyorum lütfen Avrupa'danım ve ürünleri taşımak için Avrupa bölgesinde hızlı hareket edebilirim ve ayrıca yeni ortaklar ve işletmelerle ilgileniyorum

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Sevgili Heisenberg, RC forumuna erişim sağlamaktan mutluluk duyarım. Bu isteğimi sadece ilgimi belirtmek için buraya gönderiyorum, erişim almadan önce forumda biraz daha etkinliğe ihtiyacım olduğunu düşünüyorsanız daha sonra tekrar geleceğim. Karşılığında yapabileceğim bir şey varsa bana bildirin, bir inceleme vb. yazmaktan çok mutlu olurum (dread'de aktifim). Bu web sitesi gerçekten harika, sadece clearnet varlığı konusunda biraz endişeliyim, istenmeyen dikkat çekecek ve kaldırılacak. Güvende kalın.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Sevgili arkadaşlar!
Bir hatırlatma olarak, RC bölümüne ücretsiz erişim için sadece 2 koşul vardır
- Kayıt tarihinden itibaren 1 aydan daha eski bir hesabınız varsa
- Forumun gelişimine aktif olarak katkıda bulunmak (yüksek kaliteli mesajlar yazmak, forumun gelişimine yardımcı olacak başka şekillerde)

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
evet tam olarak nedir ve davetiye alındıktan sonra hangi bilgilere erişebiliriz?
Aylık ödeme yapabilirim, bence aylık bir abonelik yapılmalı veya site ve topluluğun gelişimi için bağışta bulunabilirim

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Sizinle iletişim kurduğumuz için ilgi alanlarınızı biliyorum. Orada yasal kannabinoid sentezleme seçeneğini bulacaksınız. Dünyanın her yerinde yasal.
Ama o kadar güçlü olmayacaktır. İstediğinize yakın güçte noid bulmak neredeyse gerçekçi değil.

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Yeni olduğumu biliyorum ama ben de gözden geçirmeyi çok isterim. Sahne için hayatımın 5+ yılını federallere verdim, bu yüzden çoğundan biraz daha fazla ödeme yaptığımı hissediyorum. Evrakların da açıkça belirttiği gibi, tutuklanmamdan elde edilen herhangi bir bilgiden tek bir tutuklama yapılmadı. Ne ben, ne de bir başkası ve günün diğer palyaçolarının aksine hala gururla ayakta durabiliyorum. Doğru zaman geldiğinde ne sunduğunu görmek isterim. Eğer modlar 2010, 2011 ve 2012'lerin başlarına aitse, o zamanlar olay yerinde kim olduğumu kanıtlayabilirim.....

Banderas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba, ben bir acemiyim, erişim talep ediyorum. Çok şey öğrenebilirim, belki bir şeyler ekleyebilirim. Selamlar

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Reaction score
18
Şimdiye kadar bu forumu keşfetmekten gerçekten keyif aldım. Doğrudan gizli kimyagerlere yönelik olması gerçekten hoşuma gidiyor. Kimyasal bilginin yayılmasının büyük bir savunucusuyum, sentez bilgilerinin yanı sıra kimyasal güvenliğin de herkes için kolayca erişilebilir olması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca çeşitli araştırma bileşikleriyle de ilgileniyorum, RC Bölümüne erişmek için ne yapmam gerekiyor?

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Çok şey öğrenmeye çalıştığım için bu foruma fazla katkıda bulunamıyorum, RC bölümünü okuyabilmem mümkün mü

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Herkese merhaba, ben aktif bir dread kullanıcısıyım, whm'nin gittiğini görmek üzücü, ancak ne kadar profesyonelce ayrıldığından etkilendim. Bu topluluğun güzel olduğunu düşünüyorum ve bir parçası olmak istiyorum. Öncelikle sadece merhaba diyorum, ama aynı zamanda uzun süre burada olacağımı da iddia ediyorum.

Hizmet edebileceğim bir şey olursa bana haber verin.

En iyi dileklerimle,

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
RC bölümüne davet edilmek isterdim ama burada yeni olduğum ve bu benim ilk yorumum olduğu için beklemekte de bir sakınca görmüyorum. Benim ilgim öncelikle reaktif testi vb. yoluyla zararın azaltılmasına yol açan genel bilgidir. Darknet ve clearnet'ten satın alınabilecek çok sayıda ilginç madde olduğu için artık sentezle pek ilgilenmiyorum.

Breaking Bad forumlarını burada okudum: https://darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Bir erişim elde etmek istiyorum çünkü Hollanda'da RC yasağı ile uğraşmak gerçekten zor ve saflaştırmak için hiçbir yerde kannabinoid yok. Teşekkürler!