RC bölümüne nasıl erişebilirim?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Erişim için forumda aktif bir katılımcı olmanız gerekmektedir. RC bölümünde en değerli çalışmaları yayınlıyoruz. Örneğin, yasal bir kannabinoidin sentezi (WoW!).
Forumun en aktif kullanıcıları bir başkasına davetiye verme hakkına sahip olacak.
Davet için başvurularınızı buraya yazın.

Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Merhabalar,
"RC bölümüne" erişim istiyorum, açıkçası kaydım 1 aylık değil, ancak bu forumun başından beri misafir modunda buradayım (Sanırım bir hesap oluşturmak için çok tembeldim). Tüm bilgimi bu toplulukla paylaşmaya hazırım

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba. Sadece yüksek demek ve kendimi tanıtmak istedim. CGIR hizmetinizde. Uyuşturucuya karşı savaşta gaziyim. Sanırım buradaki çoğumuz gibi. Sentezler, ekstraksiyonlar, saflaştırma, tedarik, yetiştirme vb. konularda deneyimim var. Yardım edebileceğim biri varsa sormaktan çekinmeyin. bir gün rc erişimim olacak ve gerçekten parlayabileceğim. iyi günler millet.

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Herkese iyi akşamlar. Bana Walt diyebilirsiniz. Birch indirgemesinde (Na yerine Li kullanılarak modifiye edilmiş) sözde indirgemelerin nasıl yapılacağını öğrenerek büyüdüm. Piyasadaki yeni yöntemlerden bazılarını öğrenmek ve araştırma kimyasallarına erişim talep etmek istiyorum. Böyle bir site görmek harika, çok şey öğrenmek için sabırsızlanıyorum!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Lütfen yukarıyı okuyun, RC'ye erişim koşulları hakkında birçok kez konuştuk. Henüz erişemiyorsunuz ama her şey sizin elinizde.

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bunun ilgimi çektiğini söylemeliyim. Kaliteyle bu kadar yakından ilgilenen personele sahip olmak çok hoş. Tanıştığımıza memnun oldum efendim. Sizinle tanışmak bir zevk. Kendimi en iyi ihtimalle bir acemi olarak görüyorum ama umarım birilerine katkıda bulunabilir ve yardımcı olabilirim. "Hedef kitle" derken, bu kim diye sorabilir miyim? Ya da daha doğrusu, bu siteyle ilgili misyonunuz nedir?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666

Satıcı kontrol programımıza katılmayı deneyebilirsiniz. Başarılı olursanız, size RC'ye erişim vereceğime söz veriyorum

holamen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Hey, umarım rc bölümüne erişebilirim çünkü gönderilere dosya ekleyemeyen bir adamım ama satış yapmak gibi bu çok önemli şeylerde ne yapacağımı biliyorum

caos420

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Çok fazla bilgim yok ve burada yeniyim ama şimdi bu işe başlıyorum ve yakında deneyimimle katkıda bulunacağım, bu bölüme erişmek çok yardımcı olacaktır

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Aşağı yukarı 2 gündür burada bilgi arıyordum ama hesabımı yeni oluşturdum, umarım gelecekte RC bölümüne girerim, bu mesajla hoş geldiniz selamımı gönderiyorum

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Merhaba,

RC bölümüne erişim talep ediyorum ve forum hayatına dahil olmaya ve bilgimi ihtiyacı olanlara ulaştırmaya kararlıyım.
Bu forumu bulduğum için çok mutluyum, bir süredir tam olarak aradığım şey gibi görünüyor. Burada uzun süre kalabilirim.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Foruma katkıda bulunarak bizimle kalın. Ardından RC için bir davetiye alacaksınız.(y)
Size yazdı.

Nefa

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, buraya korkudan geldim, şimdiye kadar ülkemde aktif bir satıcıydım ... kimya ile zor zamanlar geçiriyorum ama bazı noidler yapmakla ilgili forumlarınızdan bazılarını okudum ve gerçekten ilgimi çekti. kabul edilirsem deneylerim başarılı olursa topluluğa yardımcı olmaya çalışacağım

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Selamlar!
Sentetik kannabinoid üretimi zanaatını öğrenmekle ilgileniyorum, erişim almak için başvuruyorum, bu forumun aktif bir katılımcısı olmayı ve elimden geldiğince ve bilgim dahilinde katkıda bulunmayı umuyorum.

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Daha fazlasını öğrenmek ve topluma geri vermek için sabırsızlanıyorum

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Vay be! Umarım başarılı olurum.
Ayrıca yapmak istediğim birkaç sentez var ve belki hepiniz yardımcı olabilirsiniz!
GABA'nın GHB'ye Sandmeyer reaksiyonu bir sonraki projem. Bunu fenibut üzerinde de denemeyi düşünüyordum.
Voacagine ve dimerlerinin Voa'dan ekstraksiyonu. A. kabuğundan ekstraksiyonu ve ardından ibogain'e dönüştürülmesi şaşırtıcı derecede kolay görünüyor.
Kava kökünün Aspergillus oryzae küfü ile fermantasyonu da bir süredir üzerinde çalıştığım bir başka şey. Nişastaları şekere dönüştürüyor ve daha sonra ikili fermantasyon yoluyla etanole dönüşmesine izin verilebilir. Birincisi en azından malzemeyi daha lezzetli hale getiriyor, ancak sürecin arkasındaki ana nokta, kavalaktonların biyo-dönüşümünü ve benzerlerini önerdiğini düşündüğüm öznel etkilerde bir fark fark ettim.
Oh evet. Günlük yemeklik yağlarınızdan ev yapımı kannabinoidler.

Paramı bir araya getirdiğimde ve bazı projelere başlamayı göze alabildiğimde, bazı şeyler yayınlayacağımdan emin olacağım!