SCAM Siyah Piramit Pazarına Giriş

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
BB Forum'u 3 gün önce Black Pyramid market ve yaklaşık bir ay önce katıldığım çok dostane destekleri sayesinde keşfettim.

Her şeyden önce: darknet olan bu alana biraz tazelik getirdiğiniz için ikinize de teşekkür ederim.
İkincisi ve sonuncusu değil, çoğu insan zayıf kodlama veya tasarım eşikleri nedeniyle veya sadece gerekli yükseltmeyi geri almak için çok tembel oldukları için basit (ve çoğu zaman çirkin) tutmayı sevdiğinde, bu adamlar çaba miktarını iki katına çıkarıyor ve tahmin edin ne: her açıdan gösteriyor!

Bu harika çalışma için Heinsenberg ve Amenhotep'e kocaman teşekkürler. 😉😘

Deneyebildiğim kadarıyla (toplam 8 siparişim tamamlandı), pazar aşırı hızlı, resimler, arama, profil, üye ve ürün sayfası hiç zaman kaybetmeden yükleniyor.
Check out sistemini ve Java kullanmadan dinamizmi de gerçekten çok beğendim. Bu harika bir şey.

Tasarım da kusursuz (tamam kabul ediyorum, kendi adıma her zaman Egytpian kültürünün büyük bir hayranı oldum...)

Diğer pazarlar eski, sıkıcı ve genellikle aynı ekip tarafından tekrar tekrar işletilirken, siz gerçekten bu alanda bir salgın olarak adlandırdığım şeyi gerçekleştirdiniz ve sanırım şimdi değilse bile iyi bir trafik çekmeniz sadece bir zaman meselesi.

Burada ve orada hizmetinizle rahatsız edebileceğiniz diğer insanlarla bazı şikayetler gördüm: Onları görmezden gelin, umursamayın ve iyi iş çıkarmaya devam edin derim.

artme2

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar! black pyramid harika! ama ben noob'um ve bir mesaj yazmak istiyorum ve yazdığımda yapacak bir şey yok!! nasıl yapabilirim lütfen!! bu aptalca bir soru biliyorum ama lütfen bana yardım edin ... iyi günler

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Çıkış dolandırıcılığından hoşlanmıyorsanız bu hiç hoş değil. Bu arada, açıkça trollük yapıyor ve dikkat çekmek istiyorsunuz. İşte buyurun ;).

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Bu piyasadan bir şey satın almayı denedim, para yatırdım sipariş verdim ve satıcılardan yanıt gelmedi. Destek ekibiyle iletişime geçtim, satıcıların bazı güncellemeler nedeniyle piyasaya giriş yapamadıklarını söylediler. Sabırla bekliyordum ve siparişlerim hala satıcılar tarafından kabul edilmedi bile, şimdi parayı çekmeye çalışıyorum ve bu mesaj çıkıyor

"Piyasamıza yatırılan fonları çekmeden önce bakiyenizin yarısı değerinde en az 1 satışı tamamlamanız gerekir.
Gelecekte, iptal edilen veya başarısız olan bir siparişten sonra paranızın otomatik olarak kişisel cüzdanınıza iade edilmesini istiyorsanız, profilinizdeki 2fa-Doğrulama özelliğini açmaktan ve bir kripto iadesi girmekten çekinmeyin"

Geri ödeme cüzdan adresini ayarladım siparişi verdim iptal ettim ve para hala web sitesi cüzdan bakiyesinde. Destekle iletişime geçmeyi denedim ve yanıt yok.

nedge

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
satıcıların hiçbiri bir bok göndermiyor - pasaport için 1000 gönderdim... sonra satıcı "iyi bir şey" için iki katına mal olacağını söylemeye çalıştı ve gerçek becerileri olmadığı için beni yakmaya çalıştı. 4 ay önce hesaba yatırdılar ve hala transfer etmeme izin vermiyorlar. harcamaya çalıştığımda (günlük) HİÇBİR ŞEY GÖNDERİLMİYOR VE DİJİTAL DOSYALARIN ÇOĞU BOZUK VEYA BAS ŞİFRELERİ. HİÇBİR ŞEY GÖNDERİLEMEZSE PARAYI NASIL HARCAYABİLİRSİNİZ... SADECE GFIVE SONRA 2/3 PEŞİN VE BİR KAYIP OLARAK ADLANDIRIP DEVAM EDEBİLİRSİNİZ... VE ŞIMDI BU SAÇMALIK HER GIRIŞ YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMDA ÜZGÜNÜM ORADA BIR ŞEY YOK DIYOR. BU OROSPU ÇOCUKLARINDAN NEFRET EDIYORUM. DOĞRUDAN FELIX ARELLANO KARTELİ İÇİN ÇALIŞIYORUM VE BU APTALLARA YEŞİL IŞIK YAKIP TÜM SOYLARINA SON VERECEĞİZ. SUÇLULARLA UĞRAŞIRSAN ENINDE SONUNDA YANLIŞ KIŞILERLE KARŞILAŞIRSIN. HEPINIZ KUTSANACAKSINIZ. GÖRÜŞÜRÜZ

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Şu anda her şey çalışıyor gibi görünüyor, satıcılarla konuştum ve siparişlerimi kabul ettiklerini ve yükseltmeyle ilgili bazı hatalar olabileceğini söylediler, ancak yine de sipariş iptalinden sonra parayı çekme seçeneği olmalı. Sanki bir kez ödeme yaptığınızda paranızı asla çekemiyorsunuz.

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Paranızı çekebildiniz mi? Ben de aynı sorunla karşılaşıyorum.
"Piyasamıza yatırılan fonları çekmeden önce bakiyenizin yarısı değerinde en az 1 satışı tamamlamanız gerekir.
Gelecekte, iptal edilen veya başarısız olan bir siparişten sonra paranızın otomatik olarak kişisel cüzdanınıza iade edilmesini istiyorsanız, profilinizdeki 2fa-Doğrulama özelliğini açmaktan ve bir kripto iadesi girmekten çekinmeyin."
Destek ekibiyle görüştüm ve aldığım yanıt şu oldu: "Paranızı çekmeye gelince, ilk depozitonuzun toplam 2 / 3'ünü harcadığınızda bunu yapabileceksiniz (kimlik avı önleme güvenlik önlemi olarak)."

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Piyasa düştü ve cüzdanımda 700 usd var! bu bir çıkış dolandırıcılığı mı? parayı cüzdandan çekemediğimiz için bunun olması kaçınılmazdı

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Yıllardır onlardan para çekmeye çalıştım ama sonuç alamadım

View previous replies…

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
blackpyoc3gbnrlvxqvvytd3kxqj7pd226i2gvfyhysj24ne2snkmnyd.onion
Bu bağlantı sizin için çalışıyor mu?

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Bu forumun ana sayfalarında listelendiğini düşünürsek, bence bu çılgınca! ve bu forumun daha az yasal görünmesine neden oluyor... Dürüst olmak gerekirse, insanların paralarını çekmelerine neden izin vermediklerini ve piyasanın neden düştüğünü açıklamaları gerekiyor.
Bu bir çıkış dolandırıcılığı mı? Para emanette mi yoksa onu mu kullanıyorlar?
İnsanlar bu dolandırıcılık piyasasının farkında olmalı.

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Hesabımdaki 300'den fazla doları bile şu sorunla karşılaşmadan çekemiyorum

Gelecekte, iptal edilen veya başarısız olan bir siparişten sonra paranızın otomatik olarak kişisel cüzdanınıza iade edilmesini istiyorsanız, profilinizdeki 2fa-Doğrulama özelliğini açmaktan ve bir kripto iadesi girmekten çekinmeyin".

Posta kutuma teslim edilen bir satın alma işlemi de yapamadım. Bu sitede konuştuğum satıcılar, takip kimliğini sağlamak istemiyor veya takip kimliğini yanlış yerleştirdikleri için bir bahane uyduruyorlar. Bu pazarın (karaborsa), ares ve incognito'nun aksine neredeyse hiç eleştiri olmadan diğer sitelerde hala biraz saygın kabul edilmesi gülünç. Bu açık bir çıkış dolandırıcılığı, smh. Daha iyi araştırma yapmalıydım, lol.

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu sayfanın hala ana sayfalarına ekli olmasının çılgınca olduğunu düşünmüyorum. Bir bakıma, bir zamanlar sahip oldukları güvenilirliği korumalarını sağlıyor. Bir noktada, kara piramidin meşru bir pazar olduğuna inanıyorum. Şimdi, dolandırıcılıktan çıkıyorlar ve müşterilerinin para çekmesine izin vermiyorlar.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Artık kalkmış gibi görünmüyor

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Siyah piramit mi?

View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Benim için yüklenmedi. Yanılıyor muyum?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Tamam, uyarı için teşekkürler

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bir alternatif arıyorsanız bunun yerine abaküsü deneyin.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Sanırım bb onlara bağlantı verdiğinde Amenhotep hakkındaki endişelerimi dile getirmiştim. Ayrıca size başarılı bir pazara sahip olabilmenizin tek yolunun çok fazla dolandırıcı olması olduğunu söylemiştim.