L-fenilasetilkarbinolden (L-PAC) L-Efedrin sentezi

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Mikrodalgayı normal ısıtma ile değiştirmek için herhangi bir seçenek açıkça sıcaklık ve zamanı değiştiriyor mu?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
G.Patton L-PAC'ın standart bir indirgeyici aminasyonu yeterli olmayacak mı?
Etanol + metilamin (suda %40) + L-PAC ve imin oluşumuna izin vermek için 30 dakika boyunca oda sıcaklığında reaksiyona bırakıldı.
Karışım yaklaşık 0 C'ye soğutuldu ve NaBH4 kullanılarak indirgendi.
Karışım daha sonra bazikleştirildi ve DCM ile ekstrakte edildi
Kurutulmuş susuz sodyum sülfat, filtre edilmiş ve buharlaştırılmıştır.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
244
l-PAC bazlara karşı çok hassastır, bazlar onun rasemize olmasına neden olur. Asidik veya nötr koşullar tavsiye edilir, NaBH4 ile STAB (3 eşdeğer GAA eklenmiş Toluen içindeki NaBH4'ten) veya Çinko-Borohidrit (susuz ZnCl2 ve NaBH4'ten) veya diğerleri gibi kolayca hazırlanan türevler kullanılabilir. Herhangi bir ısıtma gerekmez ve su sorun değildir, sadece Toluen içindeki l-PAC'ye eşit miktarda metilamin asetat ekleyin, 0,01 molar tosik asit dihidrat ekleyin ve bir gün boyunca rt'de bekletin, bu daha sonra STAB ile indirgenen kararlı bir İmin oluşturur. Mükemmel verim. Tamamen alkalin koşullardan kaçınır. Tek dezavantajı gerekli GAA miktarıdır - 4 eşdeğer

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
l-pac yapmak için ilk deneme çalışmam, işte tarifim hepsi doğru mu emin değilim ama yine de deneyeceğim.

2,5 litre H2O
87.50 gms pekmez
maya ve besin maddesi
20 ml benzaldehit
75 ml eter

5 litrelik bir damacanaya 2,5 litre su ve 87,50 g pekmez konur,
Saf oksijenle yıkamayı doyurun,
mayayı ve besin maddesini ekleyin ve 8 saat kadar mayalanmaya bırakın,
Yıkama hızla fermente olduktan sonra 10 ml benzaldehit ekleyin,
4 saat kadar sonra 10 ml daha benzaldehit ekleyin ve 12 saat ya da daha fazla mayalanmaya bırakın,
bittiğinde mayayı çıkarın,
l-pac'i 50 ml eter ve ardından 25 ml eter ile ekstrakte edin,
eteri birleştirin ve damıtın
l-pac toplamak?
teorik verim 10ml %50 dönüşümdür.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim ve sonuçlarımı tamamladıktan sonra yayınlayacağım.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
244
Bunun iki aldehitin kondenzasyon reaksiyonu olduğu anlaşılmamış gibi görünüyor. Benzaldehit ve - ne? Yani Asetaldehit ekleniyor ve işte ikincisi. Ya da Fester Amca'nın sattığı Avusturya Patentindeki Aseton (onun mallarının çoğu gibi gerçekten çalışmıyor). Ya da Piruvat eklenir, bu maya için bir enerji kaynağıdır ve süreçte Asetaldehit oluşturur.

Dolayısıyla, bunu ikinci bir Aldehit veya onun bir öncüsü olmadan yaparsanız, Benzaldehit + Benzaldehit de işe yaradığından İKİ Benzaldehit gerekecektir, ancak elbette Benzaldehit'ten sayılan maksimum verim yarıya düşer.

Dekstroz ve Frukoz enerji sağlayabilir ancak reaksiyona Aldehit sağlamaz.

View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
244
Sodyum Piruvat altın standarttır. Kalsiyum Piruvat da işe yarar. Sorun şu ki, çok fazla ihtiyacınız var, bu nedenle ciddi üretim için Asetaldehit daha uygundur. Paraldehit satın alabiliyorsanız, bu mükemmeldir, Asetaldehit'e kolayca polimerize olur ve kullanımı çok daha iyidir.
Asetaldehit ile sükroz veya dekstroz gibi bir enerji kaynağı eklemeniz gerekir.
Piruvatın püf noktası, mayanın fermente olmasına ihtiyaç duymamasıdır.

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
ne kadar sodyum pi̇ruvat gerekli̇di̇r?

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
üzgünüm arkadaşlar bu değerlendirme doğru değildi, sodyum piruvat ve hafif asidik koşulları, ph 5 - 5.5 ve muhtemelen daha yüksek bir sıcaklık aralığını kaldırabilen bir maya suşunun dahil edilmesine ihtiyaç var. hala devam eden bir çalışma, albite çok yavaş ilerleme lol

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
Bunlar benim sorularım:

h2o'nun ph'si 5-5.5'te hafif asidik mi?
maya büyümesi için saf oksijen ile yıkamayı doyurmalı mıyım?
H2O'nun litresi başına benz 4ml midir?
4 saat sonra bir litre H2O'ya 4 ml ek benz ekleyecek miyim?
etanol üretimi litre h2o başına 35 gram mıdır?
benz konsantrasyonunun çeşitli aşamalarında ph 6 mıdır?
Yıkama için 20 santigrat dereceyi korumalı mıyım?
Ekstraksiyondan önce çözeltinin ph'ını değiştirmeye gerek var mı??? l-pac bazlamaya duyarlıysa?
damıtmadan önce eter/l-pac çözeltisini susuz sodyum sülfat veya susuz magnezyum sülfat ile kurutmalı mıyım?
teorik verim %50 veya daha fazla mı yoksa daha az mı?
melas vs dekstroz?

View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Evet, bu sentezde zamandan daha fazla soru var...

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Herhangi bir ilerleme kaydettiniz mi?

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
10 mM benzaldehit yaklaşık 1,0612 g/L'dir. Bu konsantrasyon L-PAC üretimini optimize etmek için kullanılacaktır.

Consider

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Lütfen bana l-efedrin yapmayı kim öğretecek, bilgi için para ödemeye hazırım

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
merhaba düşünün, çalişmanin çoğunu kendi̇ni̇z yapmalisiniz, sonra deneme yanilma yoluyla bi̇r şeyleri̇ uygulamaya koymalisiniz, herhangi̇ bi̇r denemeyi̇ belgeleyi̇n, o zaman doğru cevaplari elde etmek i̇çi̇n i̇hti̇yaciniz olan sorulara sahi̇p olacaksiniz, i̇yi̇ şanslar

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
Satın almayın 11 sentez hakkında 1000'den fazla mesajım var ve sentezi değiştirerek tüm süreci karmaşıklaştıran birine bağlı kalabilir

Consider

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Rampage lütfen benimle çalışmanı takdir ediyorum ama bana rasemik veren P2P yapmayı öğrettin ve rasemikle ilgili her şeyden nefret ediyorum, ikincisi bana meth üretmek için kullanılamayan nor - efedrin veren başka bir işlem öğrettin, tartışmayı sevmiyorum ve teşekkür ederim canım, meth üretimi için kullanabileceğim l-efedrin veya D-pseudoefedrin öğrenmek istediğime karar verdim, canım bu alanda bana yardım edebilecek biri varsa sana binlerce dolar ödeyeceğim

Consider

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Rampage lütfen benimle çalışmanı takdir ediyorum ama bana rasemik veren P2P yapmayı öğrettin ve rasemikle ilgili her şeyden nefret ediyorum, ikincisi bana meth üretmek için kullanılamayan nor - efedrin veren başka bir işlem öğrettin, tartışmayı sevmiyorum ve teşekkür ederim canım, meth üretimi için kullanabileceğim l-efedrin veya D-pseudoefedrin öğrenmek istediğime karar verdim, canım bu alanda bana yardım edebilecek biri varsa sana binlerce dolar ödeyeceğim

Last edited:

Consider

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Hive Bana öğrettiğin rasemik şeyleri sevmiyorum, sonunda maya fermantasyonundan L-efedrin veya D-pseudoefedrin veya rasemik ürüne yol açmayacak iyi verime sahip başka bir yöntemi nasıl üretebileceğimi öğrenmeye karar verdim, akıl hocama binlerce dolar ödemeye hazırım, burada bilgiye sahip bir uzmanın olduğundan eminim, lütfen iş yapalım

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
L-pac yapmanın anlamı yok. 1 litre su başına 0,5 ml l-pac elde edin. Hiç mantıklı değil. 10 ml ürün için 20 litre su mu? Mmm?

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
merhaba tutamak
Bunu nasıl hesapladığınızı sorabilir miyim?

View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
L-Efedrin Üretimi için Biyotransformasyon
P.L. Rogers, H.S. Shin ve B. Wang. Biyoteknoloji Bölümü, New South Üniversitesi
Wales, Sydney 2052, Avustralya

2.3 Benzaldehit Konsantrasyonu
Benzaldehitin S.cerevisiae tarafından L-PAC üretimi üzerindeki etkisi Gupta tarafından araştırılmıştır
ve diğerleri (32) ve Agarwal ve diğerleri (33). Son yazarlar, benzaldehit bir kez
konsantrasyonu 16 mM'ın (1,7 g L-1) üzerine çıktığında, L-PAC üretiminin tür oranı
azalmış ve 20 mM (2,1 g L-1) üzerinde tamamen inhibe olmuştur. Kalıntı olduğunda
benzaldehit 4 mM'ın (0,4 g L-1) altına düştüğünde, benzil alkol oluşumu baskın olmuştur
L-PAC üzerinde. Optimum benzaldehit konsantrasyon aralığının aşağıdaki gibi olduğunu tahmin etmişlerdir
4-16 mM idi. Daha sonraki çalışmalar (34) L-PAC için optimum konsantrasyonun
üretimi 10 mM (1,1 g L-1) olarak belirlenmiştir.

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
i̇lgi̇nç kuruluş, sürekli̇ ekstraksi̇yon yapmak i̇çi̇n nasil bi̇r yol i̇zlersi̇ni̇z?

Consider

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Lütfen DL-Pseudoephedrine'i sadece D-pseudoephedrine olacak şekilde nasıl ayırabilirim?