Piperin ekstraksiyonu ile başlayan MDMA sentezi (linkler)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
evet, @WillD 'ningüzel bir başlık açtığını biliyorum , ancak bu bağlantılar "daha geriye" gidiyor ve süreci daha erken başlatıyor. sentezi, bu listedeki sondan ikinci / son bağlantılarda bulunan MDP2P ile başlıyor. sadece bunu belirtmek istedim, böylece bu gereksiz bilgi olarak kabul edilmez :s

tadını çıkarın!! ^_^

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
1
Teşekkürler sentez bu yolla lokalize edilir bir gram MDMA üretimi ne kadara mal olur

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Merhaba, Almanca bilmediğim için Google Translate kullanıyorum. Başlığımın yardımcı olabilmesine sevindim. Dürüst olmak gerekirse, 1 gram MDMA'nın üretim maliyetinin ne olduğundan emin değilim ve ayrıca Will'in sentezini takip ederseniz muhtemelen bir gramdan daha fazlasını elde edersiniz. Tam verimi bilmiyorum ... Will cevaplarında PMK miktarı olan 9 grama yakın ya da biraz daha az olacağını söylüyor. Kimyasalların ve ekipmanların çoğunun BBgate'in kendisinden satın alınabileceğinden eminim. Laboratuvar ekipmanı ve kimyasallar pahalı olabilir, ancak MDMA'yı satmayı planlıyorsanız, parayı kolayca geri alabilirsiniz. Daha fazla MDMA elde etmek için sentez boyutunu artırabilirseniz, lütfen daha fazla bilgi için PM Will ile iletişime geçin. ^_^ <3

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Forumu okumak için google çevirmen kullanmak zorunda değilsiniz. Artık forum içeriğinin size otomatik olarak gösterilmesini istediğiniz dili seçebilirsiniz.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
M3ChnTVAFq
YUtWp2gy0J

Waspamine