PMK Glycidate'den MDP2P

JoeShmo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Yıllardır oyunun dışındayım... Bir süre Al/Hg yöntemini kullanarak 250 g'lık partiler yaptığım bir operasyon yürüttüm. PMK glisidatı keşfedene kadar sass kök kabuğunu tıraş ederek mdp2p yaptım. Büyük oyun değiştirici lol. Her neyse, kendimi tekrar harekete geçerken buldum ve bir PMK tedarikçisi buldum. Onlardan 2 kg yağ sipariş ettim (laboratuvarı inşa ederken bir yıl boyunca dondurucuda oturdular) Onları damıttım ve çok sarıydılar. her neyse, devam ettim al / hg reaksiyonumu yaptım ve düşük ve bak bir gram bile tek bir şey alamadım... ve bu reaksiyonu yıllarca yürüttüğümü aklınızda bulundurun, elimin arkası gibi biliyorum... bu yüzden siktir et dedim boklar kötü gitti. Attım ve biraz pmk glisidat aldım. Bu da beni soruma getiriyor. pmk yağımı damıttığımda her zaman derin dondurucuda asla donmayan su beyazı güzel mdp2p elde ettim... şurup gibi çok kalınlaştı ama asla donmadı. Dün gece yaklaşık 1.2 litre damıtmayı bitirdim ve dondurucuya koydum ve her şey güzel süper beyaz berrak kristal halinde dondu. Bu normal mi? Mdp2p'min donduğunu hatırlamıyorum.

Ayrıca buraya yeni giriyorum, bu güzel bir site, kovanı özledim. metilamin hcl kullanmak için bir reaksiyon arıyorum ve gazlamak zorunda değilim ve bir seferde en az 1 kg yapmak için ölçeklendirebileceğim bir nabh4 rotası. artık küçük 250 reaksiyonlarla uğraşmak istemiyorum ve o kadar folyo kesmekten nefret ediyorum. iyi bir ipliği olan var mı? birinin labtops eski nabh4 rotasını yayınladığını gördüm ama gazlıyor... sadece metanol içinde çözmek istiyorum... bunun için farklı bir yöntem var mı?

Teşekkürler Aile Bu Yeni Siteyi Ve Benden Daha Deneyimli İnsanların Beyinlerini Toplamayı Dört Gözle Bekliyor.

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Metilamin freebaz elde etmek için metilamin hcl'yi sodyum hidroksit ile yavaşça bazikleştirebilirsiniz.

MDP2P damıtma düzeneğiniz nasıldı? Şu anda buhar distilasyonumu optimize etmeye çalışıyorum, içinde sadece 3 ml MDP2P bulunan 225 ml distile sudan verimi artırmak için potasyum karbonat eklemeyi planlıyorum

JoeShmo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Yanıtınız için teşekkürler. Damıtma için çok basit bir kurulum kullanıyorum... ama deli gibi çeken bir vakumum var. gerçekten güzel bir tane. Manyetik bir karıştırıcı kullanıyorum, üzerinde 3l kumaş glas-col ısıtma mantom var... üç yollu adaptör, üstte sıcaklık düzeneği... normal 300mm liebig... vakumlu çıkış ve alıcı şişem... çok sade ve basit... eskiden baş üstü vigreux kolonu kullanırdım ama pmk yağı yaparken zaman alıcı olduğunu ve gerekli olmadığını gördüm... her zaman su beyazı berraklığında yüksek dereceli yağ elde ediyorum.

Buharla damıtmak... Neden? Vakum yapmak zorunda kalmamak için mi? 1 torr'da yaklaşık 130c'de çekiyorum... Eski vakumum yaklaşık 10torr'da 160'da çekmemi sağlıyordu.

eğer bu konuda deneyiminiz varsa ya da başka biri katılmak isterse, bu sorunun gerçekten ele alınmasına ihtiyacım var... mdp2p'nin donması gerekiyor mu? Daha önce hiç başıma gelmedi ve bu yeni tedarikçiler donuyor... bu mdp2p değil mi? Bir partiyi düşürmek dışında, ciddi laboratuvar ekipmanı olmadan başka nasıl söyleyebilirim?

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Haklısın, vakumlu damıtmayı denemeliyim. Döner kanatlı bir vakum pompam var 1 hp ama 20 dakikada aşırı ısınıyor, çözüm bulup bulamayacağıma bakacağım.

Ketonlarımı genellikle sodyum bisülfit ile test ediyorum ve bir eklenti yapıp yapmadığına bakıyorum.

JoeShmo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Teşekkürler Rothschild33. Bu testi daha önce duymamıştım, ancak biraz kolay okuma yapmak, evet, bunun en azından bir keton veya aldehitin mevcut olduğunu göstereceğini kanıtlıyor. bu en azından bir başlangıç noktası... sanırım başka bir parti çalıştırmak bunu kanıtlamanın tek kesin yolu olacaktır. Tedarikçiyi aradım ve evet donduğunu söylediler... daha önce böyle bir şey olduğunu hiç görmemiştim.

Her neyse, yanıtınız için gerçekten minnettarım, tüm görüşlere dayanarak başka insanların da katılabileceğini düşündüm.
Bu, mdp2p ile çalışan insanlar için çok yaygın bir şey olmalı, çünkü onu dondurucuda saklamanız gerekiyor.

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Sen ciddi misin?
Cidden dostum, herhangi bir sentezde başarılı olmana bile şaşırdım.
PMK metil/etil glisidat PMK DEĞİLDİR. Aksi takdirde, ondan sonra iki metil / etil glisidat kelimesi olmazdı, sence de öyle değil mi?
KETON olmaması gibi basit bir nedenden dolayı sentez için KULLANILAMAZ.
Hidrolize ve dekarboksilasyona uğratarak PMK elde etmeniz gerekir, bu da daha sonra sentez için kullanılabilir.

JoeShmo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
yani tozu yağa geri koyup damıttıktan sonra keton olmadığını mı söylüyorsunuz? yani bu aklımı çok karıştırıyor... ispanya'da energy control tarafından saflığı laboratuvarda test edilmiş kilolarca mdma ürettim... bunu tam olarak bu yöntemle yaptım. tozu bir saat boyunca asidik suda geri akıtırdım ve yağ düşerdi... yağı toplardım... yıkayarak nötralize ederdim. damıtırdım ve kullanırdım... yıllarca yaptım

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Gönderinizde herhangi bir hidrolizden bahsetmediniz, bu çok belirsiz.
Ayrıca PMK et-gly ile başlarsanız, önce esterden karboksilik asit elde etmek için bazik bir hidrolize ve ardından epoksidi CO2 açığa çıkaran ketona dönüştürmek için HCl işlemine ihtiyacınız vardır.
Başlangıç materyaliniz gerçekse ve doğru işlemi yaparsanız, sentez için harika çalışan yüksek kaliteli PMK elde edersiniz.

JoeShmo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Evet, size hidrolizi de içeren bir yanıt yazdıktan sonra arkama yaslandım ve bahse girerim demek istediğiniz buydu... evet, pmk glisidatlarla çalışan herkes, onu nasıl pmk'ye dönüştüreceklerini zaten bildiklerini varsaymak için güvende olmalıdır... karışıklık için özür dilerim.

JoeShmo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
ama mdp2p'nin kristale dönüşmesi hakkında başka bir şey bilen var mı?

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
PMK Oil'den neden çeviri yapıldığını bulamıyorum?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Anladığım kadarıyla, ben de tam bunu soracaktım, bir asitle reaksiyona sokmanız (HCL okudum ama ne kadar güçlü olduğunu hatırlayamıyorum - sanırım %35'ti) ve ardından PMK ile devam etmeniz gerekiyor.

Bu alanda biraz okuma yapmam gerekiyor ama anladığım kadarıyla bundan sonra sadece bir indirgeme yapmanız gerekiyor.
Bu konuda doğru muyum?

Bir aspiratör bekliyorum ve oldukça iyi bir su basıncım var, bu yüzden ne çekebileceğini göreceğiz.

Her neyse - bu konuda okumaya geri döndüm lol

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Oooh tamam, görünüşe göre bir asit/baz reaksiyonu gerçekleştireceksiniz... benim hatam

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Diğer sorum hala geçerli, LiAlH4 gibi bir şey yerine NaBH4 kullanmaktan kurtulabilir misiniz?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Ayrıca, indirgeyici aminasyon için MDP2P'nizi aldıktan sonraki son adımı kastediyorum....açıkçası haha Bunu neden kimyagerlerle dolu bir odaya açıklamak zorunda hissettiğimi bilmiyorum!

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Donma noktasına gelince, MDP-2-P'nin donma noktasına bakamaz mısınız? Yoksa dondurmaktan bahsettiğiniz glisidat mı?