NMP çözücüsünde mefedron sentezi (4-MMC). Büyük ölçekli.

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13

Ne ile daha eğlenceli olacak? Kurutma ile mi? Belki hızlandırmak için market kurutucuları satın alabilirsiniz?

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Biliyorsunuz burada bezen ile bu NMP ekstraksiyonu ile yöntemler belki iyi çalışıyor ama bu basit yöntemle ne yaparsınız ve% 90 insan herkesin sorunu var. buharlaştırmayı deneyin ama arkadaşım siyah sakız olduğunu söylüyor. daha sonra aseton koydular ve dondurucuya bıraktılar

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Bu tarifi bu sefer 3cmc için deneyeceğim, ancak Dmso sülfolan olarak değişecek
Bu tarifte diklorometan yerine başka bir şey kullanabilir miyim?

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Üzgünüm. Nmp'yi Dmf'ye çevir, daha iyi fiyatım var. Ve benzen toulen'e. Verimlilik için değişim mi?

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Arkadaşlar 2 bromo 3 klorodan biraz daha fazla iş olduğu için aynı şeyin belki de daha iyi bir iş olduğunu söylüyorlar ama biliyorsunuz ki bu basit yöntem, öncül satın alma sorunu olmayan insanlar içindir.NMP ve benzen satın almak kolay değil bence

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
benzen kanserojendir nmp benzen kullanarak 4mmc üretiminin kayıt videosu eğlenceli ve verimsizdir nihai ürünün %40'ı 100g bk4 başına çok az 2l'lik bir şişe kullanmanız gerekir ben 2l'lik bir cam şişe kullanıyorum ve 300g ve 350g nihai kristal ürün veriyor. Benzen toulen dcm ksilen nmp kullanıyorsanız farklı pişirme sıcaklıkları kullanmanız gerekir ve süre farklıdır. Ben şişe değil, sıradan bir şarap şişesi, bir kova, şarap için konik bir ayırıcı, filtreleme için bez ve çamaşırları kurutmak için bir santrifüj kullanıyorum.

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Kristal

Attachments

• HSrmCKbyvD.jpg
    HSrmCKbyvD.jpg
    72.4 KB · Views: 259

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Güzel kristal. Bunu nasıl yaptın?

KWasd

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Herkese merhaba. Asitleme işlemine kadar tüm sentezler iyi gidiyor. Başlangıçta her şey doğru gidiyor, bir "un" çökeliyor, ancak% 36-38 HCL ilavesiyle tüm karışım başlangıçta güçlü bir şekilde maviye dönene kadar kırmızı oluyor.

Bu kadar kirli barut, çok miktarda asetonla bile yıkanamaz, mavi renk minimum düzeyde çıkar, ancak nihai ürün hala güçlü bir şekilde mavidir ve verim oldukça düşüktür.

Ekşitirken, HCL'yi örneğin 1:5 oranında asetonla seyreltmek yardımcı olur mu? Tabii ki, her şey kuru buz kullanılarak donduruldu.

İkinci soru, metilamin eklerken, sıcaklığın 60 dereceyi geçmemesi için küçük porsiyonlar halinde mi eklemeliyim, yoksa hepsini bir kerede döküp sıcaklığa bakmayabilir miyim? Tüm metilamini bir kerede eklemek çıktıyı büyük ölçüde azaltmaz mı?

Selamlar

AiESqwdO18
4PFHVlRqv2

OK4fzZWgyU

N8WFpraRDw

Last edited:

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Her şeyi bu yazıdaki tarifteki gibi mi yapıyorsunuz? Ne kadar metilamin koyuyorsunuz?

KWasd

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
40g 2-bromo-4-metilopropiyofenon

160ml NNP

65ml metilamina %40 su içinde

120ml benzen

240ml aseton

12ml HCL

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Ne kadar veriminiz var?

KWasd

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Bu konudaki sentezi kullanarak asetonla temizlenemeyen mavi bir toz elde ediyorum.... mükemmellikte ustalaştığım başka bir sentezden resimler yükledim ya da en azından öyle düşünüyorum :)

KWasd

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Madde 8'de reaktöre 20 litre buz gibi aseton ekliyorum ve pH 5'e düşene kadar %36-38 HCL'yi yavaşça ekliyor muyum? HCL ile 20L asetonu karıştırıp karışımı sadece reaktöre mi ekliyorum?

Asitleme sırasında neden her şeyin bir noktada maviye dönüşmeye başlayana kadar güzelce çökeldiğini anlayamıyorum....

Bahse girerim bunun nedeni, ürünü yaktığım ve dolayısıyla mavi karmaşaya neden olan çok konsantre HCL% 36-38 eklememdir.

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
pH değerini 5'e düşürüyorsunuz. Bu çok düşük! Prosedürde sadece 5,5 - 6'ya düşürün deniyor. Bir dahaki sefere pH'ı doğru aralığa getirin ve mavi olup olmadığına bakın!

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Bunun gibi

Attachments

• SCZdI8mVvx.jpeg
    SCZdI8mVvx.jpeg
    96.3 KB · Views: 287
  • MgzU8mV4kP.jpeg
    MgzU8mV4kP.jpeg
    101 KB · Views: 246
  • g5uLQhkJm8.jpeg
    g5uLQhkJm8.jpeg
    107.4 KB · Views: 262
  • CbF15g9usB.jpeg
    CbF15g9usB.jpeg
    109.8 KB · Views: 243
  • 4DFlxqYrEg.jpeg
    4DFlxqYrEg.jpeg
    111.8 KB · Views: 295
  • VhYFrSlpKm.jpeg
    VhYFrSlpKm.jpeg
    142.4 KB · Views: 274

KWasd

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Nihai mavi renk evet, ancak sıvı ekteki fotoğraflarda olduğu gibi tamamen kırmızı değildi. Normalde sarı yağ, beyaz barut çökelmiş, zamanla sarı yağ maviye dönmeye başlamış ve artık asetonla temizlenemeyen barutu lekelemiştir. Nihayetinde, süzüldükten sonra mavi barut son fotoğraftaki gibi görünüyordu

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Bu personel, HCL koymadan önce gözlerini zekileştiriyor mu?

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Arkadaşımda da aynı sorun var, belki tüm ketonlar reaksiyona girmiyordur

KWasd

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Dürüst olmak gerekirse hiçbir fikrim yok, kontrol etmedim. Önümüzdeki birkaç gün içinde bu senteze tekrar yaklaşmaya çalışacağım, kontrol edip size bildireceğim.

Bence, ürünün yanması ve safsızlıkların oluşması konsantre seyreltilmemiş HCL ile asitleştirmenin hatasıdır. Şimdi 8. adımda buz gibi aseton eklemek ve 1:5 HCL:Aseton karışımıyla art arda asitlendirmek isteyeceğim. Bana öyle geliyor ki bu sorunu çözecek.

Organik faz güzel bir turuncu-amber rengi alıyor, bu yüzden en azından doğru çalıştığını iddia edebilirim.