NMP çözücüsünde mefedron sentezi (4-MMC). Büyük ölçekli.

KWasd

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Farklı bir bakış açısıyla bir sorum var. Diyelim ki tamamen hava geçirmez bir odanız var, bir taraftan taze hava giriyor ve diğer taraftan yüksek güçlü bir fan havayı odanın ortasından dışarı çekiyor.

Havadaki kokunun filtrelenmesi ile nasıl başa çıkıyorsunuz? Herhangi bir temizleyici kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız ne tür ve ne tür bir kartuşla, yoksa kenevir yetiştiriciliğinde kullanıldığı gibi egzozda aktif karbon bulunan yüksek kapasiteli bir karbon filtre vermek yeterli mi? Böyle bir filtre iş görürse, hangi aktif karbon en iyisidir, CTC mi yoksa normal karbon mu?

Laboratuvarlarda hava ve kokular nasıl filtreleniyor? Saygılarımla

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
4mmc sentezi için yönteminizi paylaşabilir misiniz? Karbon filtrenin işinizi göreceğini düşünüyorum.

None

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Elimde efedrin içeren bir tablet var. Bana potasyum karbonat ve asetik asit ile ekstraksiyon ve sentez yöntemini söyleyebilir misiniz? Tabii ki, sodyum hipoklorit ile sentezlemenin mümkün olduğunu duydum. Burada diğer malzemelere erişim sınırlı.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Amfetaminler bölümünü açabilirsiniz, cevaplar orada.

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
1.Öncelikle, bunun için gereken tüm laboratuvar ekipmanlarını listeleyebilir misiniz? Sentezde bir reaktör kullandığınızı gördüm. Kastettiğiniz aşağıdaki link mi?

2. Ayrıca bir Nutsche filtresi gerekli mi? Eğer öyleyse, lütfen bana bir tane alabileceğim güvenilir bir yer verebilir misiniz? Listelediklerim dışında başka ekipmanlar var mı? Eğer öyleyse lütfen bana bunların ne olduğunu ve bunları alabileceğim yerleri söyleyin.

3.Ve yazınızdaki yorumlarınızdan birinde, bunu ayda bir ton üretmek için kullanabileceğinizi söylediniz. Ben 1 üretimin ne kadar süreceğini ve ilk üretimden ne kadar bitmiş ürün çıkacağını bilmek istiyorum.

4. Eğer yapabilirseniz, lütfen bana tüm laboratuvar ekipmanlarının bir listesini, bunları satın alabileceğim yerleri verin. Geçmişteki küçük ölçekli sentezlerimizde bize yardımcı olan bu forumda yayınladığınız bilgiler nedeniyle size çok saygı duyuyorum. Siz ve bu forumdaki diğer insanlar sayesinde son zamanlarda müşteri tabanımızda bir patlama oldu.

Umarım bana yardımcı olabilirsiniz efendim ve her şey yolunda gider.

Saygılarımla,

Aaron Stevens

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Level1 'in dediği gibi, ısıtma sistemi, Nutsche filtresi, vakum pompası olan 100 litrelik kesikli reaktöre ihtiyacınız var. Stoktaki ürünler hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Cevabınız ve yardımınız için teşekkür ederim, başka bir sorum daha var, reaktör, nutsche filtresi ve vakum pompası tek bir makine mi? yoksa tek bir makinede bütün bir set olabilir mi?

Reaktör bir reaktör ve geri kalanı diğer elemanlar mı?
Reaktöre bir nutsche filtre entegre edilebilir mi?

Okuduğum ve baktığım kadarıyla nutsche filtre vakum pompasının içinde, değil mi?
Ama demek istediğim, her şeyi tek bir makinede satın almak mümkün mü?

Arkadaşlar, aşağıdaki sorulara dünden cevap verin:
5. Sentez soruları, madde 8 ve 9
a.) Ne kadar hidroklorik asit eklenmeli?
b.) Hidroklorik asit yavaş mı yoksa hızlı mı eklenmeli?
c.) Ne kadar süreyle dondurulmalı ve hangi dondurma sıcaklığı ayarlanmalıdır?

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Eklediğim resimler sentez için uygun ekipmanlar mı?

Attachments

• m21aipAtNg.jpg
    m21aipAtNg.jpg
    51.7 KB · Views: 190
  • ndTieF4bct.png
    ndTieF4bct.png
    187.2 KB · Views: 197

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Bu nutsche filtre çalışacak mı?

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17

Neden mavi olduğunu bulabildiniz mi? 25g bk4 ile sentezi takip ettim ve RM'ye 1:1 hcl aseton ekledikten sonra bir noktada bir saniyeliğine katılaştı, sonra yeniden çözüldü, sonra maviye döndü ve mavimsi toz haline geldi,

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17

mavi renk metilamin kalıntısı sanırım, reaksiyonu yaptım ve asitleştirmeye kadar her şey yolunda gitti, sonra toz katıldı ve x <ph 7'den sonra maviye döndü, ancak tozu asetonla yıkayabildim ve beyaz oldu

Belki de metilamin ve NMP'yi çözecek kadar su eklemediniz? Ben toluen ile ekstrakte ettim, idk bazen videolarında çok mükemmel lol çalışıyor gibi görünüyor, ama 25g bk4'ten 12.5g elde ettim, ilk deneme için hiç de fena değil

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
mavi ürün elde ederseniz, organik katmanınızda çok fazla metilamin var demektir, 5 kez tuzlu suyla yıkayın ve asitleme daha iyi gitmelidir

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
12,5 g toz mu?
Kristal 10g alırsınız

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Merhaba, 4MMC ile sentezinizi ve mavi renk sorununuzun çözülüp çözülmediğini paylaşabilir misiniz? Kullandığınız konsantre HCL'den mi kaynaklanıyordu?

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar, ben böyle yaptım, neden tozumun gücü yok çok zayıf bunu kendimde kullanıyorum 200mg 500mg ve filmdeki herkes gibi sıfır etki yaptım ??: (Tozu 3 kez asetonla yıkadım. Mavi meph de alıyorum ve noe beyaz ama yüksek etki yok :(

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
67

Lütfen yönteminizi yazabilir misiniz?
1 kg 2-Bromo-4 Metilopropiofenon için?
Veya kullandığınız oranları yazın, herkese açık paylaşmak istemiyorsanız PM'ye de yazabilirsiniz