Metamfetamin kristalizasyonu ve Buz üretimi

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Metamfetaminin en saf formlarından biridir ve bir dekstro izomeri vardır.

Bugüne kadar yüksek kalite göstergelerine sahibiz, metamfetaminin saflığı %99'a ulaştı +

Metaphetamine'in belirli bir rotasyonu vardır
optik olarak saf D izomeri %99+ saflıkta [α]20D = -18,90°'dir.

Ürünüm sadece dekstrometamfetamin içeriyor. Fraksiyonel bazik distilasyon ve yeniden saflaştırma kullanıyoruz.
Metilbenzilamin ve diğer maddelerle seyreltme yapmıyoruz.
Ürünümüz doğru erime noktasına sahiptir

Kuruluşumuz işbirliğine hazırdır ve hem üreticiler hem de büyük alıcılarla işbirliği yapmaya hazırdır.

Hazır prekürsörlerin ve iş için komple setlerin yanı sıra bitmiş ürünlerin toptan partilerinin tedarikinde yardımcı olmaya hazırız.

Attachments

• DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 675
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 666
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,348
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,028
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,408
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Rasemate meth ile nasıl buz yapılacağını merak ediyorum, detaylı bir teknik bilen var mı?

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Bu konuyla ilgili çeşitli başlıklar bulunmaktadır. Ayrıca video da var. Foruma bir göz atın, dostum.

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
bilgi için çok minnettarım. l-meth'ten d-meth'in nasıl yapılacağına dair bir bağlantınız veya bilginiz var mı?

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
1 Biraz ev ödevi yapın
UV Floresan Siyah Işık BL 12 inç (tam uzunluk) Ampulü Değiştirin 8Watt T5 UVA
2 Ürünün toplam ağırlığının %20'si dh20 yeniden kristalleştirme örneğin 1000g MA 200g dh20 ekleyin ısı ile çözündürün ardından UV siyah ışık altına yerleştirin
Size açıkça söylüyorum, beni küçümsemeye ve neden bahsettiğimi bilmiyormuşum gibi göstermeye çalışmayın, tamam mı?
Bu topluluğa 20 yıllık tecrübemle geldim ve cevaplar için Fester'ın saçmalıklarını kopyalayıp yapıştırmama gerek yok.
Dünyanın her yerindeki laboratuvarlarda çalıştım.

View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
1. 1000g MA serbest baz mı yoksa HCl mi?
2. dh20-bu damıtılmış su mu?

View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
ve son soru, bu rasemat için mi yoksa sadece d izomeri için mi işe yarar?

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Tamam, hepinize gidiyorum ve bu fanteziyi kafamızdan çıkarıyorum rasemik FB, 2008'de n-izopropilbenzilamini neden icat ettiklerini parçalamıyor! Karteller, rasemik meth'ten dmeth'in tartarik asuf ekstraksiyonunu yaparken ve lmeth'in sekizde yarısını kaybederken

Şimdi karteller 1'e 1 rasemik FB'yi n-iso ile karıştırdı ve parçalandı

Bugüne gelirsek, Hollandalılar lmeth'i dmeth'e dönüştürmek için üzerinde çalıştılar, buna AB kararı deniyor, normalde atılan lrmeth tekrar freebase'e dönüştürülüyor ve sonra işlem her seferinde daha fazla Dmeth elde etmek için tekrar yapılıyor, rasemik kristalize edilebilmesinin tek yolu AB kararının yapılması gerekiyor.

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
13
L-tartrik, L-tartrat D-ürününü çökeltecek, l izomerinin Çözeltide Kalması Anlamına mı Geliyor?

D-tartrik, D-tartrat L-ürününü çökeltir, d meth izomerinin Çözeltide Kaldığı Anlamına mı Gelir?

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
İnsanların sorun yaşadığı şey sizin klavye savaşçısı tavrınız.

Ne kadar çok denerseniz o kadar güvenilirliğinizi kaybedersiniz.

Peki üslubunuzu değiştirmeye ne dersiniz?

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Hiçbir şey anlamadım ama genel olarak ilginç ve aslında tekniği normal bir şekilde açıklayabilirsiniz

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Bay Paton'dan özür dilediğimi görmek için zaman ayırdıysanız, tamam, neyi anlamadığınıza geçelim ve anlamanız için açıklayacağım

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Kristal metamfetamin elde etmek için buradaki 2. yöntemi izleyebileceğim söylendi, ancak bu, amfetamin içermeyen bazdan değil, metamfetamin içermeyen bazdan sentez gibi görünüyor. Bu adımların amfetamin içermeyen baz ile takip edilip edilemeyeceğini doğrulayabilecek biri var mı? Değilse, amfetamini metamfetamine nasıl dönüştürebilirim? Bu yöntemi sadece burada buldum. Başka bir yolu var mı? Cıva Nitrat bulunduğum yerde satılan bir şey değil.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
An/Hg yöntemi yerine HgCl2 kullanabilir veya NaBH4 indirgemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Konunuzda HgCl2 ve MeOH ile alüminyum Amalgam sentezleme hakkında bilgi edinin. NaBH4 ile ilgili bir şey bulamadım, ancak başka bir başlıkta benzer bir soruya rastladım. ImOutAlso'nun Soru 2 hakkında sorduğu ve bağlamı çok net anlamadığım yer. NaBH4 Alüminyum Amalgam sentezlemek için mi kullanılıyor yoksa amalgam kullanmak yerine [1 mol serbest amf baz] ile [1 mol formaldehit ve 350 ml etanol] + [ 1-1,2 mol fazla NaBH4] karışımının birleştirildiği 3. adımın tamamı için NaBH4 mü kullanıyoruz?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Al/Hg yerine NaBH4 kullanabilirsiniz. Bu, Al ve cıva nitratı hiç kullanmamanız ve dediğiniz gibi NaBH4 kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Bunun da işe yarayacağını düşünüyorum.
Yeterli olacağından emin değilim ama 1:1.2 oranından başlayabilir ve verim ve TLC'ye göre miktarını artırabilirsiniz.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Soru

Yöntem nr #2.

200 g sofra tuzu eklenir ve %35-38 laboratuvar sınıfı HCl için pencere boyasından bir çizgi çekilir.

Birisi bana gerekli olan yaklaşık mL HCl %35-38'i söyleyebilirse memnun olurum.

1,000mL'lik şişenin üzerindeki çizgiden tahmin ederek yaklaşık 250mL eklemem gerektiğini söyleyebilirim.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Ne demek istiyorsunuz?

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Üç boyunlu şişenin üzerinde, %35-38 HCl seviyesinin çizilmiş çizgisini gösteren bir ok bulunmaktadır.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
VFQ97zKXWT