Metamfetamin kristalizasyonu ve Buz üretimi

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Metamfetaminin en saf formlarından biridir ve bir dekstro izomeri vardır.

Bugüne kadar yüksek kalite göstergelerine sahibiz, metamfetaminin saflığı %99'a ulaştı +

Metaphetamine'in belirli bir rotasyonu vardır
optik olarak saf D izomeri %99+ saflıkta [α]20D = -18,90°'dir.

Ürünüm sadece dekstrometamfetamin içeriyor. Fraksiyonel bazik distilasyon ve yeniden saflaştırma kullanıyoruz.
Metilbenzilamin ve diğer maddelerle seyreltme yapmıyoruz.
Ürünümüz doğru erime noktasına sahiptir

Kuruluşumuz işbirliğine hazırdır ve hem üreticiler hem de büyük alıcılarla işbirliği yapmaya hazırdır.

Hazır prekürsörlerin ve iş için komple setlerin yanı sıra bitmiş ürünlerin toptan partilerinin tedarikinde yardımcı olmaya hazırız.

Attachments

• DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,024
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Rasemate meth ile nasıl buz yapılacağını merak ediyorum, detaylı bir teknik bilen var mı?

View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
AB çözünürlüğü bunun için yapılmalıdır rasemik FB parça yapamaz, bu yüzden 2008'de n-izopropilbenzilamini icat ettiler, böylece karteller dmeth'i çıkarırken ağırlığın yarısını kaybetmiyorlardı.
Şimdi rasemik FB'yi n-iso ile 1'e 1 karıştırın ve parçalansın

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
bilgi için çok minnettarım. l-meth'ten d-meth'in nasıl yapılacağına dair bir bağlantınız veya bilginiz var mı?

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Sadece d meth parça yapar ve bunu yapmak için birçok teknoloji vardır
HCl gazının size buz ve kırıklar verdiğine dair bu fester saçmalığının saçmalık olduğunu düzelteceğim, HCl kullanacaksanız sadece freon veya sıvı nitrojen kullanırsanız işe yarar.
En iyi kırıklar, pH 5.8'e kadar tritlenmiş fb yağının %20dh20rexal yapılması ve Pyrex tepsinin kristalizasyon kabının UV siyah ışıklar altında bir dolapta bırakılmasıyla elde edilir ve en az bir hafta boyunca hiç rahatsız edilmemelidir, üstün ürün elde etmek zaman alır.
Hepinize başka bir numara söyleyeceğim, eğer FB yağınızı pH'lar ve kendi haline bırakırsanız, buharlaşacak ve susuz kalıp buza dönüşecektir, Çinliler bunu böyle yapıyor, bu tamamen sabırlı olmakla ilgili
Ancak toluen ve eterdeki bu gazlama size sadece buzu sadece freon veya sıvı hale getirmek için yeniden toplanması gereken toz halinde bir ürün yapacaktır. Azot, HCl gazı ile temas ettiğinde anında I'ce yapacaktır.

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Tamam arkadaşım. Söylediğin her şeyi yaptım.
Ama kristal nerede?
Üzgünüm bu site resim yükleyemiyor

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
1 Biraz ev ödevi yapın
UV Floresan Siyah Işık BL 12 inç (tam uzunluk) Ampulü Değiştirin 8Watt T5 UVA
2 Ürünün toplam ağırlığının %20'si dh20 yeniden kristalleştirme örneğin 1000g MA 200g dh20 ekleyin ısı ile çözündürün ardından UV siyah ışık altına yerleştirin
Size açıkça söylüyorum, beni küçümsemeye ve neden bahsettiğimi bilmiyormuşum gibi göstermeye çalışmayın, tamam mı?
Bu topluluğa 20 yıllık tecrübemle geldim ve cevaplar için Fester'ın saçmalıklarını kopyalayıp yapıştırmama gerek yok.
Dünyanın her yerindeki laboratuvarlarda çalıştım.

View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
1. 1000g MA serbest baz mı yoksa HCl mi?
2. dh20-bu damıtılmış su mu?

View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
dostum, yaptım, hiç kristal yoktu, sadece taş parçaları şeklinde yerleşti veya hatta kek parçaları gibi görünüyor, normal bir kaynağa veya çok büyük bile olmayan kristallerin nasıl yapılacağına dair bir patente sahip olan var mı? TEŞEKKÜRLER

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Metamfetamin serbest bazını elde ettiğinizde, l-tartarik asit kullanarak d-izomerini çıkarmanız gerekir. Ekstraksiyondan elde ettiğiniz kristaller (çökelti) d-izomerinizdir, şimdi bunu D-Metamfetamin freebase'e freebase etmeniz gerekir.

Bu işlem tamamlandığında HCl Gazı kullanarak Kristal D-Metamfetamin Parçalarına dönüştürürsünüz.

Burada, anlamadığınız takdirde okumanız ve soru sormanız için ayrıntılı bir makale var.

Dürüst olmak gerekirse, tek söylediğiniz "Bu işe yaramıyor, yardım edin" iken size nasıl yardımcı olacağımızı sanıyorsunuz?

Size yardım etmemize yardımcı olun, metamfetamin freebase elde etmek için ne yaptığınızı bize adım adım anlatın, bize resimler gösterin, prosedürlerinizi anlatın, yani, yüce İsa. Okula gitmediniz mi ve öğretmenlerle etkileşimde bulunmadınız mı? Bu forum da farklı değil.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
2 ölçek su 1 ölçek sıcak alkol içinde yeniden kristalleştirin, miktar azsa 1:1 ile başlayabilirsiniz

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Ayrıca, kristalleri tam erime noktasına getirmek için ısı kullanan insanlar duydum, daha yüksek değil, biraz sıcak su veya alkol ile karıştırın ve kuruduktan sonra sertleşmeye ve parçalanmaya bırakın, ancak denemedim

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
15,0 g (0,1 mol) rasemik baz, 20 ml dikloroetan ve 15 ml su karışımında çözüldü. Rasemik bazın iki fazlı çözeltisine 9,4 g (0,025 mol) O,O'-dibenzoil-2R,3R-tartarik asidin 40 ml dikloroetan içindeki çözeltisi ve verilen miktarda 18,8 ml metanol oda sıcaklığında 30 dakika içinde ilave edildi. Karıştırılan çözeltiden kristalleşme 10-15 dakika içinde başlamıştır. Elde edilen süspansiyon gece boyunca 5°C'de karıştırılmış, ardından süzülmüştür. Çökelti filtre üzerinde üç kez 5 ml dikloroetan ile 5°C'de yıkandı ve kızılötesi lamba altında kurutuldu. Çöken tuzlar 30 ml 2N NaOH ile reaksiyona sokuldu ve 25 ml diklorometan ile üç kez ekstrakte edildi.
Daha sonra DCM'deki ph6'ya HCl (%30) ilave edildi ve her şey vakum altında sürüldü
-aseton ekleyin, ısıtın ve dondurun, beyaz toz süzülür.
-7 g toza çözünmesi için ısıtılmış 2,5 ml damıtılmış su ekleyin

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
ve tam olarak neden l-tartarik asit gerekli, kaynağa baktım, d-tartarik aside ihtiyacım var mı?

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Yani, l-tartarik asidin l-meth'i bir tuz (tartarat) şeklinde çökelttiğini ve d-meth'in bir baz olarak çözeltide kaldığını mı söylemek istiyorsunuz?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Anlattıklarınız, R'nin karboksilik asit olduğu D-R kullanılan prosedür için geçerlidir, L-R kullanıldığında bunun tersi olur ve videoda anlatılan da budur.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
L-tartrik, L-tartrat D-ürününü çökeltecektir(y)😤🤑

D-tartrik, D-tartrat L-ürününü çökeltecektir(n):sick::sick:

Hangisini kullanırsanız kullanın, yine de ayrılırlar, değil mi?

Ayrıca rasemik ürünle çalıştığınızı bilmiyordum, bu asla "parça" oluşturmaz.

jboogie

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Ben de bu konuya saçmalık diyorum. yeterince etrafta olan biri olarak, bu iş böyle yapılmaz. freon ve asetonla ilgili hiçbir referans görmüyorum, asetonun 2 hafta boyunca donmasıyla ilgili kısım (bu saçmalık mı? sanki daha uzun süre daha soğuk mu yapıyor? stfu) ve ayrıca sondaki amfetamin hcl ile ilgili kısım beni kızdırdı. kimse amfetamin hcl xytl yapmıyor. PPA yasal olduğundan beri hayattayım ve ikame amfetaminlerden adil bir pay aldım ve ilk başarısızlıklarımdan biri PPA'yı rp / i, yani amfetamin yoluyla azaltmaya çalışmaktı ve size bunun olmadığını söyleyebilirim. her zaman plaka üzerinde sarı bir su birikintisine dönüşen higroskopik bir bileşik elde edersiniz.

En büyük parçacıkları mı istiyorsunuz? Sudan rextylize edersiniz. En hızlı parçacıkları mı istiyorsunuz, aseton ve freon/hcl kullanırsınız. Bu son yol, sonunda MSM'yi onunla nasıl salladıklarıdır. Sadece söylüyorum. meth zaten iğrenç.

örümcek hislerim bu sayfa ile karıncalanıyor. bir şekilde yöneten insanlar insanları toplamak için hedefli bir kampanya kullanıyorlar ve bu yanlış geliyor. kovan, bölgeler, wd vb. eski bir mod olarak. bu grup hakkında bir şeyler tamamen doğru hissetmiyor. tekinsizville'in ortasında şaplak dab var. uyarıldınız. YMMV.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
HCl gazınıza bağlıdır. Islak HCl kullanmanız durumunda, bir su birikintisi elde edersiniz. Bununla birlikte, amph*HCl o kadar da iyi bir fikir değildir. Bu iyi bilinen bir gerçektir.

Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Ben yaptım. Plaka üzerinde ince olduğundan emin olabilirsiniz ve tabağı 70C ısıtılmış yazıcı yatağında bıraktıktan sonra kesinlikle kırılgan bir katıya kadar kurudu. Yine de çoğu yarı saydam granüler bir balmumuydu ve zamanının çoğunu bu formda geçiriyor.

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Tavsiyeler için herkese teşekkürler, ama dürüst olmak gerekirse hiçbiri işe yaramıyor (UV yöntemi hariç), bu deneyler için 2 hafta harcadım ve kristallerin sadece metanolden yeniden kristalleştirme yaptığınızda ortaya çıktığı ortaya çıktı. Bu yüzden çocuklar, bir şey tavsiye etmeden önce, çalıştığından kendiniz emin olun ve internetten kopyalayıp buraya yapıştırmayın, en iyi dileklerimle