Amfetaminden Metamfetamin Sentez Raporu (Başarı ve Son Fotoğraflarla)

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Video yok ve Rhodium'da da yok.
Forum kaynaklarımızı kullanabilir misiniz lütfen? Video yok ama bunun gibi daha ayrıntılı makalelerimiz var. Ayrıca bu da var. Forum üyeleri için makale yazdım ama Arama'yı kullanamıyorsunuz... Acıtıyor.

Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
LOL, evet, üzgünüm :). Duygularınızı incitmek istememiştim. Gelecekte doğru kaynağı seçeceğim!

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Ben de tam olarak aynı şeyi merak ediyordum... ayrıca, bu boyuttaki kristallerin bir ev laboratuvarında üretilebileceğinden çok şüpheliyim ve eğer öyleyse... yönteminizi paylaşın... burada sadece bitmiş ürünün fotoğraflarını görebiliyorum,... lütfen yöntemi paylaşın

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Ben de tam olarak aynı şeyi merak ediyordum... ayrıca, bu boyuttaki kristallerin bir ev laboratuvarında üretilebileceğinden çok şüpheliyim ve eğer öyleyse... yönteminizi paylaşın... burada sadece bitmiş ürünün fotoğraflarını görebiliyorum,... lütfen yöntemi paylaşın

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Reaction score
148

İzlediğim yol ve yöntemler makalede yazdığım gibidir. Herhangi bir ekstra adım atmadım. Lütfen okuyun ve ona göre yorum yapın.

Chrome

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Ya ne yaptığınızı bilmiyorsunuz ve sadece bir "tarifi" takip ediyorsunuz ya da insanların bir şeyleri anlamasını istemiyorsunuz, Kristaller hakkında soru sormaktan kaçınıyorsunuz ve bağlantı verdiğiniz gönderilerde enantiyomerlerden ve hatta onları ayırmaktan bahsedilmiyor. rasemik meth'in o büyüklükteki kristalleri bırakın, sadece saf d-meth'in yaptığı parçaları yapmasının hiçbir yolu yoktur ve büyümek için haftalar gerekir. Ve izomerleri ayırmaktan bahsetmediniz/ima etmediniz. Belki de sadece belki de bu gönderiyi "ürününüzü" sattığınız diğer gönderinize trafik sağlamak için yaptınız.

Chrome

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
kişisel algılamayın ama dediniz ki

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Pek kimyager sayılmam ama bu parçaların nispeten düşük bir sıcaklıkta parlama eğiliminde olup olmadığını merak ediyorum çünkü çok hızlı parladığı için iyi karşılanmayan benzer bir ürüne benziyorlar. Ayrıca siz Avrupa'dakiler peynir gibi yuvarlamayın, bu şekilde büyük parçalar elde edersiniz.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6

Last edited by a moderator:

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Nasıl kardeşim. 😍😍paylaş beni. nasıl böyle yapılır

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
İşte bu bir parça beyler.

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Reaction score
148
...
Kardeşim bu ne 😂😂
NİCE PARÇALAR... lanet olsun kardeşim...

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Evet, bunları oldukça düzenli olarak alıyoruz, artık insanlar bunları ne kadar harika şeylere sahip olduklarını göstermek için kullanıyor

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Benimki hakkında ne söyleyeceksiniz?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Sorun, izpropilbenzaminin varlığıdır. Normal bir fotoğrafta metamfetamin parçalarından ayırt edilemez ve pislik tacirleri tarafından iyi bir ürünü kesip taklit etmek için yaygın olarak kullanılır. Umarım burada karşılaştığımız şey bu değildir. Çünkü mükemmel derecede iyi ve profesyonel bir forumu saçma sapan yollarla pazarlamak için kullanmak gerçekten alçakça olurdu.

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Reaction score
148
Fotoğraftaki ürünün bir örneğini saklıyorum.
Ürünlerimin sahte olduğunu iddia ediyorsanız, bana birkaç test makalesi gönderin. İstediğiniz testi geçip bu konuya video olarak ekleyeceğim. Adımın sahtekarlık ve sahtekarlıkla anılmasından hoşlanmıyorum. Burası profesyonel bir forum. Ve itibar önemlidir. :)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Bunun neyi kanıtlayacağını gerçekten göremiyorum. Kristalizasyon sürecinizin ayrıntılı ve resimli bir açıklamasını yapsaydınız daha güvenilir olurdu. Ama bu harika, Çin'den satın alırsanız genellikle bu boyutlarda gelen hazır izopropilbenzamin olduğunu inkar ediyorsunuz. Sizden şüphe etmek için gerçekten bir nedenim yok, bu yüzden harika iş!

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
Tahmin edersem, aseton buzuna bir metamfetamin, meth çözeltisi dökerek iyi bir kristal yaparsınız, o zaman kristal böyle güzel olur, üzgünüm, sadece bunun doğru olduğunu varsayıyorum.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Kendinize bir iyilik yapın ve dövmelerinizi gösteren resimleri silin :)

Bu dövmelerin sahibini uyuşturucu üretimiyle ilişkilendiren bir FBI izleme dosyasına girmesini istemezsiniz

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Kristal için bir yağ

Güzel iş!!
bunun mümkün olduğunu duymuştum.
i̇nsanlarin sokaklarda yaptiğini hi̇ç görmedi̇m ya da yaptiklarini duymadim

güzel !!!