Efedrin tabletlerinden metamfetamin

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Aspirin 10 g/100 ml etil eter
Kafein 0,2 g/100 ml etil eter
Efedrin eterde çözünmez
Susuz eter kullanın!

View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
🙏
😭Üzgünüm ve lütfen yardım edin Bu videoyu izlemeyi bitirdim ve Meteoramin kaba tozu üretmeyeceğim, lütfen yardım edin Metamfetamin kristalleri (buz / meth) üretebilmem için bir sonraki adımın ne olduğunu anlamıyorum

Joeking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba efsane, her ikisi de etil eterde çözünmediği için efedrini kafeinden nasıl ayıracağımı anlayamıyorum, herhangi bir fikriniz var mı, TIA.

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
🙏
😭 Üzgünüm ve lütfen yardım edin Bu videoyu izlemeyi bitirdim ve Methaoethamine ham tozu üretmeyeceğim, lütfen yardım edin Metamfetamin kristalleri (buz / meth) üretebilmem için bir sonraki adımın ne olduğunu anlamıyorum

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Merhaba, cevabınız için teşekkürler,

Ayrıca, tüm bu konularda yeni olduğum için özür dilerim, bu yüzden bir uzmanın bakış açısından bakıldığında aptalca görünecek sorular soruyor olabilirim.

"" Kimse söyleyemez. GAK ne kadar kötü. Kırmızı, beyaz ve mavi mi yapıyorsunuz? Soğuk pişirme mi? Lityum ile Nazi. Mol miktarını doğru yaptınız mı, sadece göz kararı değil. Daha fazla bilgi olmadan kimse bir şey söyleyemez."

Bu videoda gösterilen aynı işlemden bahsediyordum. Psödoefedrin ve Kırmızı Fosfor kullanmak gibi. Burada iki senaryo kuralım; Bir, diyelim ki mükemmel bir şekilde yaptım ve son derece hassas ölçüler kullandım. İki, ilk defa yaptım ve malzemelerim (hammaddeler, reaktifler çözücüler) orta saflık seviyesindeydi ve ortalama bir iş yaptım. O zaman ne kadar saflık ve verim elde edebilirim?

"e en yaygın olarak ya l-efedrin ya da d-pseudoefedrinden üretilirken, rasemik d,l-metamfetamin en yaygın olarak 1-fenil-2-propanondan (P2P; fenilaseton olarak da bilinir ve diğer birkaç belirsiz isim ve kısaltma ile) üretilir."

Bu, tüm bu sürecin sonunda elde ettiğimiz beyaz toz benzeri ürünün nihai ürün olduğu anlamına mı geliyor? Ve başka bir işleme falan gerek yok, sokakta satılan "buz, kristal meth" ile aynı mı? Eğer öyleyse, neden genellikle gördüğümüz gibi kristal formda değil de toz formundaydı? Ve bunu nasıl kristalize edebiliriz?

Ayrıca, videoların çoğunda, işlemin sonunda nihai ürünlerine (bu aynı toz benzeri ürün) metamfetamin hidroklorür dediklerini ve ONLy Metamfetamin demediklerini görüyorum? Neden böyle? Buz ya da kristal meth genellikle sadece metamfetamin olduğunu biliyoruz ama aslında metamfetamin hidroklorür ve hidroklorür kelimesi sadece bahsedilmiyor ama her zaman sessiz bir kelime olarak orada mı? Ya da sonunda elde ettiğimiz Hidroklorür, nihai ürünü saflaştırmak için başka bir işlem kullanılarak ekstrakte ediliyor ve bu da SADECE Metamfetamin (buz, kristal meth) mi oluyor?

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Yine kimse size söyleyemez. Örneğin, yeni misiniz? Örneğin yeni olduğunuzda mekanik kayıplar daha fazla olur. Bununla birlikte yine ne yaptığınızı söyleyemeyiz kırmızı, beyaz mavi? PH down veya benzeri fosfor bazlı gübreler ile HI yapmayı planlıyor musunuz? Fosforlu vuruş pedleri ne olacak? Ne kadar iyi temizlediniz. Vesaire vesaire, satın mı aldınız. Gördüğünüz gibi size söyleyemeyiz çünkü istediğiniz meth'e karşı aşırı indirgenmiş veya indirgenmemiş pusedo efedrin dahil olmak üzere çok fazla değişken var ve ne yazık ki uygun bir laboratuvar olmadan bunu söylemenin bir yolu yok

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Ayrıca, bu konuda bir tavsiyeniz var mı???

"e en yaygın olarak ya l-efedrin ya da d-pseudoefedrinden üretilirken, rasemik d,l-metamfetamin en yaygın olarak 1-fenil-2-propanondan (P2P; fenilaseton olarak da bilinir ve daha belirsiz birkaç isim ve kısaltma ile de bilinir) üretilir."

Bu, tüm bu sürecin sonunda elde ettiğimiz beyaz toz benzeri ürünün nihai ürün olduğu anlamına mı geliyor? Ve başka bir işleme falan gerek yok, sokakta satılan "buz, kristal meth" ile aynı mı? Eğer öyleyse, neden genellikle gördüğümüz gibi kristal formda değil de toz formundaydı? Ve bunu nasıl kristalize edebiliriz?

Ayrıca, videoların çoğunda, işlemin sonunda nihai ürünlerine (bu aynı toz benzeri ürün) metamfetamin hidroklorür dediklerini ve ONLy Metamfetamin demediklerini görüyorum? Neden böyle? Buz ya da kristal meth genellikle sadece metamfetamin olduğunu biliyoruz ama aslında metamfetamin hidroklorür ve hidroklorür kelimesi sadece bahsedilmiyor ama her zaman sessiz bir kelime olarak orada mı? Ya da en sonunda elde ettiğimiz hidroklorür, nihai ürünü saflaştırmak için başka bir işlem kullanılarak ekstrakte ediliyor ve bu da SADECE Metamfetamin (buz, kristal meth) mi oluyor?

roy308

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
2
Birisi bana, hidrojen klorür ile asitleştirmenin son adımını yaparken, ne zaman bitmesi gerektiğini söyleyebilir mi? Gözümü pH değerinden ayırmamalı mıyım?