One-Pot Fentanil Sentezi

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Rasemik cis ve trans 3-alkilfentanil analoglarının sentezi ve ön farmakolojik değerlendirmesi
Sırbistan Kimya Derneği Dergisi. 69 (7): 511-26. (2004) doi:10.2298/JSC0407511

https://doiserbia.nb.rs/img/doi/0352-5139/2004/0352-51390407511I.pdf

Harika bir makale, pek çok faydalı bilgi var. Doğrudan Wikipedia'dan alınmış bu arada.

Bilimsel makalelerde bulunabilecekleri için özel olarak F sentezleri ve genel olarak uyuşturucu sentezleri ile ilgili bir uyarı (dikkatli olun) eklemek istiyorum. Beyler, bu insanlar tamamen aptal değiller, eğer öyleyse dergilerin yayıncıları değil. Öyle görünse bile orada iyi çalışan kolay bir ilaç sentezi bulamazsınız. Bu makalelerin hepsi (özel ekipman veya reaktiflerin gerekli olduğu makaleler hariç) diğer bilim insanları için açık olması gereken ama sadece ilaç pişirmek için bir tarif isteyen kişi için açık olmayan yanlış bilgilerle doludur. Aslında diğer bilim insanlarının çoğu bu tuzakları görmez ama bu da muhtemelen ikinci bir amaçtır.
Bazı örnekler:
Leuckart ve onunla Amfetamin yapmak eski, çok eski ama 1944'te bunu atladılar ya da hidroliz adımı hakkında özel olarak gerçekten işe yaradığı konusunda yalan söylediler.
NPP ile bir şekilde reaksiyona giren piperidon ile başlayan tüm F sentezleri, hepsi %90 ve üzeri verimden bahsediyor ve bunu deneyen herkes bunun yerine sert bir reçine mi elde ediyor? Bu bilerek yapılıyor, korunmadığı takdirde piperidonun bir keton ve bir amin grubuna sahip olduğu için sadece kendisiyle reaksiyona gireceği açıktır. Korumalı piperidon ile bahsettikleri tek sentez, deproteksiyon için Pd/C'ye ihtiyaç duyan benzillenmiş türdür. Ayrıca, birçok Hint makalesinin, Hint patent yasası uyarınca bunları kopyalamaları gerektiğinden, belirli ilaçlara kendi sentetik yollarına sahip olduklarını iddia etmek için bir neden vermek için uydurulmuş şeyler olduğunu unutmayın.
Çin'den süper kolay Ketamin sentezleri. Öncelikle Çinliler verimi kimsenin yapmadığı kadar abartıyor, nedense bunu yapmak ZORUNDALAR. Ve sık sık lüks yöntemler yayınlıyorlar, gerçekten işe yaramaları için biraz eksik olmasalardı ne güzel olurdu. Bu sentetikler üretimde gerçek para değerinde olduğundan, "harika bir şeyimiz var - gerçek optimize edilmiş yöntem için anlaşma yapmak üzere bizimle iletişime geçin" dedikleri daha çok reklamdır. Çoğunlukla. Her zaman değil.
Avustralya Sidney Üniversitesi'nden Ephedrine Biosynth. Bu adamlar bir röportajda yayınlarını ve patentlerini çok özel bilgisi olmayan hiç kimsenin bunları kullanarak efedrin yapamayacağı şekilde tasarladıklarını bile itiraf ettiler. Hatta bir röportajda, bu konuda yardım almak için kendileriyle temasa geçen birini nasıl kandırdıklarını ve sonunda polise teslim ettiklerini övünerek anlatmışlardı, ancak onu gerçekten ciddi bir cezaya çarptıracak kadar ileri götürmeden önce değil. Aslında bu pisliklerle gurur duyuyorlardı.

Devam ediyor.

Sadece bir hatırlatma.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Ürünleri korumak için yanıltıcı makaleler çok yaygındır, başarısızlığın ve hatta felaketin tüm yollarını bilirler, ancak sinirleri sağlayacak kadar nazik değildirler.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Nbome çıktığında David Nichols'u nasıl kızarttıklarını hatırlayın, artık yayın yapmamak zorunda kaldı

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Azot gazı ne işe yarar? Neden gereklidir? Bu gaz olmadan yapılabilir mi?

BongMan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
İnert atmosfer yaratır ve bazı yan reaksiyonları önlerse muhtemelen saf ürün ve yüksek verim elde edersiniz

View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Bu reaksiyon asla saf ürün veya yüksek verim vermeyecektir, bu imkansızdır. 10, çok şanslıysanız belki %20 ya da pazarlanabilir olması için bazı hayvan sakinleştiricilerle kesilmesi gereken son derece saf olmayan ürün konusunda yetenekliyseniz. Ya da tranq nerede ve neden ortaya çıktı?
Genel olarak, müşterilerini öldürmek çok kötü bir iş uygulaması olarak kabul edilir; bu sadece kokain maçoluğu ile dolu ve yarını olmayan insanlar tarafından yapılan bir şeydir ve "gelecek" gibi bir şeyin tüm perspektifini veya fikrini kaybetmişlerdir. Bu öyle bir noktaya geldi ki, sadece El Salvador'da yapılanlar gibi önlemler kurtuluş sağlayabilir. Yakında diğer uygulamalar da bunu takip edecek ve çok yakında daha ucuz mermiler için hiper hapishaneyi atlayacaklar. Herkes bunun dost canlısı anne ve pop satıcıları için ne anlama geldiğini anlayabilmelidir - ayrımcılık olmayacak, eğer uyuşturucuya karşı savaşın kötü olduğunu düşünen varsa, çetelere karşı savaş için kendini hazırlasın*.

*Eğer şimdi "burada böyle çeteler yok!" diye düşünüyorsanız, endişelenmeyin, çok yakında İtalya'da Brigado Rosso'nun halkı terörize etmekte başarısız olduğu zaman olduğu gibi bir şey olacak. (Bologna tren istasyonu bombalaması). Çok kolay. Çok eski. Çok etkili. O zamanlar Avrupa'da sivil özgürlüklerin büyük bir kısmına mal olmuştu, şimdi ise hayatınıza mal olabilir.

BongMan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
dostum bu konuşmayi yanliş bi̇r şeki̇lde yönlendi̇ri̇yorsun, önceli̇kle ben bayi̇ deği̇li̇m kali̇fi̇ye ki̇myaciyim ve bunu amaç i̇çi̇n yaptim ve %97-98 saflikta yaptim ve evet sentezde %60-70 ci̇varinda daha az safti ama bi̇r veya i̇ki̇ kez saflaştirdiktan sonra %98 saflikta hplc raporunu tari̇h düzeltmesi̇yle bi̇rli̇kte ekli̇yorum, eğer uygun yetenekli̇ ve donanimliysaniz bunu deneyi̇mli̇ ki̇myager gözeti̇mi̇nde yapabi̇li̇rsi̇ni̇z.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
İnternette herkes olmak istediği her şey olabilir, Sydney Üniversitesi gibi nitelikli bir kimyager olmadığınızı söylemiyorum, pekala mümkün. Bu, ne hakkında konuştuğunuz hakkında herhangi bir fikriniz olduğu anlamına gelmez, belli ki yok. Aksi takdirde, en azından bu sentezin sadece ilgili moleküllere bakarak ve ilgili Wikipedia makalelerini okuyarak açıkça görülebilen kolayca çözülebilen sorunlarına değinirdiniz.
Sonra da saflıktan bahsediyorsunuz. İzole edilebilecek herhangi bir ürün olduğu sürece yüksek saflık her zaman elde edilebilir. Çoğunlukla kolon kromatografisi ile. Ama bu işi para için yapanlar hiçbir şeyi saflaştırmıyor. Bu reaksiyondan herhangi bir şey izole etmek zordur, çünkü çok fazla saçmalık üretmesi gereken saçma bir reaksiyon şemasıdır. Şeytani, polimere benzer bir pislik. Fentanilin %1 ila %10'u bu saçmalığın içinde. Bunu çıkarmak zordur. Çözüm bu: Hiç ekstrakte etmeyin ama içindeki bilinmeyen F miktarlarını telafi etmek için biraz hayvan sakinleştiricisi ekleyin ve bunu Tranq olarak satın. Ve insanların yaptığı da bu. İşte bu yüzden kullanıcılar el ya da ayak parmaklarını kaybediyor ya da ölüyor. Ama bakın, bu artık uyuşturucu yapmak ve satmak değil, cinayete teşebbüs ya da gerçek bir cinayet.

BongMan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Gördüyseniz, herhangi bir yöntemi tartışmadım, sadece saflıktan bahsediyorum, eğer saf ürün elde edemezseniz, bu olamayacağı anlamına gelmez, eğer bu tek pot sentezini okursanız, saf ürünün% 70'in üzerinde olması gerektiği anlamına geldiğini de belirttiler, herhangi bir saflaştırma çözümünden bahsetmedim çünkü bu sentez meslekten olmayanlar tarafından denenmemeli veya bu şeytanla başa çıkabileceklerini düşünüyorlar. saflık ne olursa olsun onlar için sorun değil çünkü saflık arttıkça tehlike ve risk artar, ama evet, eğer herhangi̇ bi̇ri̇ i̇sterse ve beni̇ i̇kna edebi̇li̇rse, meslekten olmayan ve tüm ri̇sk ve tehli̇keleri̇n farkinda deği̇llerse ve bunu güvenli̇ bi̇r şeki̇lde ele alabi̇li̇rlerse, daha saf malzeme yapmak i̇çi̇n ona rehberli̇k edeceği̇m ve evet bu reaksi̇yon asla % 10 bi̇le saf malzeme elde edemez, eğer herhangi̇ bi̇ri̇ % 5-7 elde ederse şansli olacaktir.

Salvador

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hey, çocuklar.
Birisi bu süreci net bir şekilde açıklayabilir mi؟
Sentez için gerekli ekipman listesi nedir؟

Yardım edersen sevinirim.

BongMan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bu sentezi gerçekten denemek istiyorsunuz.

Salvador

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Evet، Gupta yöntemiyle sentez yapmak istiyorum. Ama bu konuda fazla bilgim yok.

BongMan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
dostum, laboratuvar malzemelerini kullanma konusunda yetenekli ve bilinçli değilseniz bu şeyi yapmanızı tavsiye etmeyeceğim, Gupta'nın yöntemi umut verici ve kolay görünüyor, ancak aldehit aminle reaksiyona girdiğinde su molekülleri oluşturur ve bu da eklemeyi önler, bu reaksiyonu gerçekleştirmek için reaktöre ve uygun inert ortama ihtiyacınız var, ilk adımda moleküler elek kullanmanızı tavsiye edeceğim .......iyi şanslar

abbalabba

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bazı şeyleri yalnız bırakmak daha iyidir

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Kesinlikle

BongMan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bu biraz denemeden sonra elde ettiğimiz ...

Attachments

• tQPpx51yUo.png
    tQPpx51yUo.png
    1.3 MB · Views: 59
  • 6MZzKqTdtS.png
    6MZzKqTdtS.png
    391.1 KB · Views: 57

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Bu, haklarınızı bir tel fırçayla kıçınızdan becermek için mevcut bahanedir, herhangi bir şekilde haklar lanetlenir, çocuk tımar yöntemlerini yayınlamazsınız, öyleyse neden güncel tarihin boogie adamını yayınlıyorsunuz bok daha az düşünmek için yok edildi fucker

BongMan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
chill mate bu sana göre deği̇l .

BongMan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bu raporda önemli olan şey zaten orada, hangi tarihte olduğu kimin umurunda ve evet, HPLC raporunu anlayamayanlar için bir bok parçası, kıçlarındaki acıyı anlayabiliyorum, bu yüzden lütfen insanlar yanınızda buz pedi bulundurun

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Benim takıldığım nokta bilginin kendisi değil site, sarin yapımına ilişkin belgeler orada mevcut ama bunları böyle bir forumda yayınlamak faydalı olur mu? Birinin niyetini mi varsayıyoruz? Başkalarının niyetini aşağılamak mı?

BongMan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
tamam dostum duygularini incittiysem özür di̇leri̇m ama kanitlanmiş bi̇r yöntem paylaşmadim bunun şeytan olduğunu ve sorumlulukla ele alinmasi gerekti̇ği̇ni̇ bi̇li̇yorum.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Kertenkele laboratuvarlarını patlattılar çünkü onun bir şey yaptığını düşündüler ama gerçek sebep koca ağzıydı bu son kez söyleyeceğim çünkü insanlar bunu ciddiye almıyor bok ben bile bazen yeterince ciddiye almıyorum devam et kardeşim

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Kirli ama muhtemelen fena değil

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language