BMK glisidat eterlerden P2P sentezi

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Bu, BMK Glisidik Asit (sodyum tuzu) CAS 5449-12-7 kullanılarak yapılan P2P Fenilaseton CAS 103-79-7'nin ana bileşen sülfonik asit mukavemeti% 75 CAS 7664-38-2 ile hazırlanmasıdır.
-------------------------------------------------- ------------------------------
1 kg BMK hazırlayacağız
5 litrelik çift boyunlu bir matara alın
500ml kaynar su ekleyin. karıştırıcı ile başlayın.
şimdi yavaşça 1 kg BMK tuzu ekleyin. sonra 1 litre sülfonik asit ekleyin. şimdi reflü bağlayın ve şişenin içeriğini maksimum sıcaklığa ısıtın. artı eksi 130 °c. güçlü bir karıştırıcı kullanın
Reflüde 4 saat boyunca kaynamaya bırakın.
üst katmanı alın ve bir ölçü kabına dökün.
alt katmanı soğumaya bırakın ve bir sonraki sefer için saklayın. (bu hazırlama yöntemi için kimyasal atığımız yok)

şimdi 1 litre suyu kaynatın ve ölçü kabına ekleyin. her şeyi karıştırmak için bir el mikseri kullanın.
Birkaç dakika karıştırdıktan sonra ölçü kabını oda sıcaklığına kadar soğumaya bırakın.
üstteki beyaz tabakayı çıkarın (bu su ve ihtiyacımız olmayan atıktır)
alt katman P2P saflaştırılmış ve kullanıma hazırdır.

not: bu preparatta P2P'de su kalması konusunda endişelenmemize gerek yok çünkü su P2P'den daha hafiftir

ps2: bu oranları korursanız, P2P'nin ph değeri 4 olacaktır.
Daha fazla sülfonik asit kullanırsanız ph değeri 1'e düşecektir. Bu nedenle çok fazla sülfonik asit kullanmak gerekli değildir.

Last edited by a moderator:
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Merhaba efendim... reaksiyondan sonra hala DCM ve buharlaştırıcı ile ekstrakte edilmem gerekiyor mu?

damakemi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
alt katmanı soğumaya bırakın ve bir sonraki sefer için saklayın. (bu hazırlama yöntemi için kimyasal atık yok)

Bir önceki seferin alt katmanını kullanarak ikinci çalıştırmadaki yöntem nedir?

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Merhaba efendim. Şu anda zor bir sorunla karşı karşıyayım, p2p'm süt beyazı oldu. Onu kurtarmanın herhangi bir yolu var mı? Yıkamak için damıtılmış su kullanabilir miyim?

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Sülfonik asit kısmında kafam karıştı. Anladığım kadarıyla fosforik asit kullanıyormuş.
Şimdi sülfonik asit var. Fosforik değil. Sülfonik kullanılabilir mi?
Deneyen var mı? Sonuç?

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
71
Her 3 asit de (hci/phos/sulf) işe yarıyor, ancak verimde farklı sonuçlar ve farklı deneyimler var gibi görünüyor. Her birinin kendine özgü bir sıcaklığı ve dönüştürme zamanı vardır ve belki de ön uygulama gereklidir.

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Reaksiyondan sonra dcm ile ekstrakte edilmeli mi? Ve tuzlu su ile yıkanmalı mı?

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Win Win hayır bunun için dcm'ye ihtiyacınız yok

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
@jessejames122669 evet son fosforik asit kullanıyorum çok üzgünüm ama 10 dakika sonra hataları değiştirebiliriz
Çok sinir bozucu, biliyorum.

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Bu reaksiyondan olası P2P'yi elde ettikten sonra, bisülfit eklentisi bunun aslında P2P olduğunu doğrular mı? veya prosedürden kaynaklanabilecek başka ketonlar var mı?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Reaction score
24
Fosforik asit kullandım ve önce Rm açık yeşilden koyu yeşile döndü 3 saat kaynattıktan sonra 2 katman oluştu ve üst katmanı aldım ama çok kalın bir çözelti çok kene bu P2P mi yoksa başka bir şey mi?
IkWojKADEh

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Çok iyi görünüyor.
Sıcak suyla yıkadınız mı?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Reaction score
24
Hayır, buzdolabında sakladığımda şişeden çıkmayacak kadar kalın olması normal mi?

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
en az 3 litre sıcak su ile karıştırıcı kullanarak yıkamanız ve ardından 12 saat bekletmeniz gerekir

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Merhaba efendim. Şu anda zor bir sorunla karşı karşıyayım, p2p'm süt beyazı oldu. Onu kurtarmanın herhangi bir yolu var mı? Yıkamak için damıtılmış su kullanabilir miyim?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
P2p'nizde neden böyle oldu bilmiyorum. Nasıl saklıyorsunuz? Güneş ışığı altında açık bir şişede mi? Buharla damıtabilirsiniz, bunun bir kısmını kurtarmaya yardımcı olacaktır.

View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Bunun neden olduğunu bilmiyorum, kapağını kapattım ve serin bir yerde sakladım. Damıtma için damıtılmış su eklemem gerekir mi? Sıcaklık hangi derecede kontrol ediliyor?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
D-meth üretimi hakkında video izleyin, P2P'nin buhar distilasyonunun nasıl yapılacağına dair video eğitimi var.

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Teşekkürler ile not edildi

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
"Fazla pişmiş" bir bmk 5449'u kurtarmanın bir yolu var mı? Başka işler yaparken o şişeyi fark etmedim,🤦‍♂️ Standart ve mantıklı yolları denedim ama başarılı olamadım.
Teşekkürler.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, sorununuzu tam olarak anlayamadım. Bana sorununuzu DM olarak yazın, size yardımcı olmaya çalışacağım.

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
I
Yöntemi kullanıyorum 100g bmk 100g distile su ve 100g HCI ekledikten sonra 80c'ye kadar ısıtın 3 saat reflux. Sorun olur mu?