BMK glisidat eterlerden P2P sentezi

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
H3PO4 eksileri mi yoksa seyreltilmiş çözelti mi kullanıyorsunuz? Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

microsharp

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
aynı soru , h3po4,% 98 con kullandım ve p2p elde ettim, ancak p2p'yi yaktıktan sonra beyaz toz bıraktı. ama bildiğim gibi, p2p yanarsa hiçbir şey bırakmaz

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Mikrodalgadaki ilk denemede bildirildiği gibi düşük verim aldım. İkinci bir deneme yaptım.

40 g 5449-12-7 ve 40 ml fosforik asit 250 ml'lik bir erlenmeyer flaşına yerleştirildi ve karıştırılarak reaksiyona girmesine izin verildi. CO2 üretimi durduktan sonra şişe 1 dakika boyunca en düşük ayarda 800W mikrodalga fırına yerleştirildi, çıkarıldı ve karıştırıldı. Yerleştikten sonra bir dakika daha mikrodalgaya geri konuldu, karıştırıldı ve son 2 dakika için tekrar geri konuldu. Bu sefer kesinlikle ayrılma olmadı ve RM hafif bir ten rengi tonu kazandı. Yine de ağır P2P kokuyor

Eki Görüntüle 3uofqpMhAN.jpg

Biraz tuzlu su dökeceğim.

View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Şişedeki ketonu suyla buharlaştırmayı denediniz mi?

View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Keton ve glisidik asit karışımı olabilir, temizlenmesi gerekir.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Yalan söyledim, bu sefer temellendirmedim. Düşük ısıda 1:30 dakika boyunca 10 saniye aralıklarla soğutarak ve arada kuvvetli bir şekilde döndürerek mikrodalgada pişirdim. Sonuç: Hiçbir şey olmadı. Mikrodalgadan aldım ve şu anda 80C'de sıcak bir yatakta oturuyor ve hafifçe "geri akıyor" (şişenin üzerine oturtulmuş delikli küçük bir cam huni var) yaklaşık bir saat oldu ve şimdi her yerinde çok sayıda küçük küçük kabarcıklarla birlikte cum haline geldi. Hala devam ediyor ve bir değişiklik olana kadar bırakacağım.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Verim hala çok iyi değil ama en azından iyi görünüyor:
AfAW9bJlV7

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Fotoğrafta bir glisidat ve fosforik asit karışımı görülüyorsa, reaksiyonunuzun ne zaman geçeceği bilinmiyor, katmanlar arasında bir ayrım var ve hidroliz karıştırılmadan sonsuza kadar sürecektir. Homojen bir karışıma ihtiyacımız var, o zaman hidroliz iyi gidecektir

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Sülfürik asit drenaj temizleyicisi ile elde ettiğim sonuçlara dayanarak (o sırada sahip olmadığım fosforik asit yerine), buhar damıtma işleminden sonra alıcı şişede elde ettiğim şey budur. Bunun sadece P2P+su olabileceğini, P2P'nin distilatta ayrı bir katman olarak ayrıldığını düşündüm.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
ama ne verimi?

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
P2P'yi buharla damıtmak dediğinizde, ona kül suyu ekliyor musunuz yoksa sadece kül suyu olmadan P2P'yi buharla mı damıtıyorsunuz? Düdüklü tencereden harici buhar damıtma kullanıyorum PTFE tüpün ucunda bir cam tüp ile PTFE tüp cam tüp şişeye yan boyun üzerine bir lastik tapa attı

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
kül suyu kullanılmaz, buharın kendisi ketonu mükemmel bir şekilde yakalar. aşırı ısıtılmış buharınız varsa (100 derecenin üzerindeki sıcaklık), ketonu daha iyi yakalar (ketonun buhardaki çözünürlüğü artar). Bir buhar borusu kullanırken, buharın bir kısmının soğutulduğunu unutmayın

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Buharda pişirmeyi denedim, sadece P2P'nin üstüne oturan bir miktar toz saldı, bu yüzden gücü döktüm ve tekrar başladım, sadece şişedeki P,,2,P'yi temizliyor, yapması gerektiği gibi üflemiyor, biraz P2,P aldım ama DCM'ye gitmekten çok daha fazlasını bekliyordum tüm suyu çıkarın

Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Sizi doğru anladıysam, buhar şişenizde p2p ile yoğunlaştı, ancak tam olarak ne yaptığınızı anlamak benim için zor.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
P2P'yi yuvarlak tabanlı şişelere koydum 2,boyun geri kazanım Boyunda bükülme kondansatör tarafına tutturulmuş boyun kauçuk tıpa ortada bir delik ile cam tüp igies orada kaseye kadar kaynağım buhar düdüklü tencereler ise meth Fb'yi buharla damıtmak için kullanıyorum
Buharı şişeye pompalayan cam tüpü P2P'ye koydum, gerçekten ckeab FB ve suyu geri kazanım virajının üzerinden kondansatörden alıcı şişeye itmeli, sadece küçük bir yağ aldım, ancak yağ itilirse geri kalanı su idi. Kasede suyla karışmış toz halinde bir madde ve altta böcek kahverengi bir leke var ayrıca P2 po nwaa 2.5 ise oh 20 Navi rüşvet yıkaması yaptım oh'u 7'ye yükseltmeyi denemek için% 25 = oh hareket etmedi. J, btc sentezi orta ölçekli metilaminre ve sodyum borohidrit ile meth yapmak için ph 2.5 p2p kullanabilir mi?
Ayrıca fosforik asit ile P2P'ye hidrolozif bmk yaptığınızda, ürünü yakmadan 130celcuis'e ısıtmak imkansızdır 600mm Liebig kondansatörlü 10 litrelik yuvarlak tabanlı bir şişem var ve 130'a gittiğinizde buhar basıncı tam da kondansatör 110us yarı yolda ise 6 saat geri akıttım.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Hiçbir şey anlamadım ya da çevirmenim iyi çalışmıyor ya da siz net yazmıyorsunuz. Buharı ayrı olarak yaptığınız gerçeğine ek olarak, doğrudan reaksiyon şişesinde buhar yapabilirsiniz. 130 derece için ne elde etmeye çalışıyorsunuz? 110 derecede reaksiyon mükemmeldir.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Yani reaksiyon karışımına su eklediğinizi ve damıttığınızı söylüyorsunuz, U'nun kullandığı gibi harici bir kaynak kullanarak ne kadar su kullanıyorum. 1kg köknar ekleyin

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
1 ml keton başına 12 ml su, bu bir marj ile. üşenmeyin, bunu forumda defalarca yazdım.

Ortist

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
54
Şimdiye kadar okuduğum en kafa karıştırıcı konu. Özetlemek gerekirse: Tamamlanmamış reaksiyonu önlemek için fazla miktarda fosforik asit kullanmak ve 110 C'ye kadar ısıtmak daha iyidir. Güçlü karıştırma şarttır. İki fazlı oluşumu önlemek için RM'ye biraz alkol eklememiz gerekir mi?

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
MEK p2p formunu çok daha kolay hale getirebilir

Ortist

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
54
daha önce perborat yolu i̇le yaptim.
ancak yelds düşük, çalişma dağinik, bi̇r gaz jeneratörü gerekti̇ri̇yor.
bayer-villager reaksi̇yonu büyük yüklerde kaçma eği̇li̇mi̇ gösteri̇yor ve sicaklik kontrolü gerekti̇ri̇yor (çok soğuk=katilaşiyor, çok sicak = her yerde perasi̇t dumanlari ve kaynama).
sadece yeni bir şey denemek istedim ve glisidat tuzu yapmak kolay görünüyor.

Not: MEK rotası, içinde gerekli miktarda HCL çözülmüş iPrOH veya başka bir uygun çözücü kullanılarak gaz jeneratörü olmadan yapılabilir. Böylece her seferinde reaksiyon şişenizi tartmadan gereken HCL miktarını tam olarak ölçebilirsiniz.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Sadece bmk ve fosforik asit rotasını takip edin reflü @110c foours sonra reaksiyonun soğumasına izin verin katmanları ayırın ve p2p'yi buharla damıtın p2p'yi güzel sarı renge temizler ve sonra seçtiğiniz reaksiyonda kullanın