Araştırma Kimyasalları Test Ekibi

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Çoğu uyarıcı ve psychedelics konusunda oldukça deneyimliyim ve yeni kimyasallara karşı doğal olarak yüksek bir toleransım var, bu yüzden bana iyi geliyorsa, çoğu başkası için süper iyi olma eğilimindedir.

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
163
Lütfen bana kişisel bir mesaj gönderin.

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merhaba glitchy, dissos ile çok ilgileniyorum, ne kadar iyi, daha güvenli ve daha yeni olursa, birinden daha kötüsünü anlamaya doğru ilerliyorum; hala düzenli olarak televizyon izleyen. Bana bir pm verin, neye erişiminiz olduğundan emin değilim, hxe veya oxo pce kombinasyonlarına doğru eğimliyim. Ve ben de bizdendim. Kimya okudum, 12 yaşımdan beri bitkiler mantarlar, ya neredeyse her bir fn bitkisini biliyorum <~ benim adım Apoc koleksiyonlarımı düşünerek her ağaç çalısını ikinci elden tanımlamadan arabamı süremiyorum, bu da bana bir sürü bok için 10 mil yürüyüş yapmam gerektiğini hatırlatıyor. (Gözlerim kelimenin tam anlamıyla bitkilerin çizgileri arasında hareket eder) ve eğer bana rastlarsanız beni bu şekilde bulursunuz. Aşağıya ve bir sonraki bitki sırasına doğru bakarak yürüyorum. Yani ilgim doğal ve çok agresif. Teşekkürler ve iyi şanslar yakında bir mesaj almayı umuyoruz.

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
163

cifer

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
NEP, A-PiHP ve MDPHP'yi denemek istiyorum, Almanya'da yer! Bana ulaşın :)

View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
APHP APVP MDPV korkutucu mu?:unsure:

View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
MDPV AMFETAMİN BAĞIMLILIĞINA KARŞI EN İYİ ARAÇLARDAN BİRİDİR

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
öyleyse neden soluk pihp yerine ağır topları istemiyorsunuz?

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Sim uygulamalarına nasıl davrandığından ve diğer sürümlerin / engelleyicilerin nasıl Ruby şeylerini nasıl engellediğinden kaynaklanan uzun bir cevap var, demek istediğim, daha sonra mdpv'yi yalnızca blokları yeniden almayı engelliyor, ancak bunlar önemli ölçüde daha küçük ve teorik olarak nero vericilerine çok daha az zarar veriyor. çoğu insanın mantığı son derece daha az bağımlılıktır ve diğerleri için bir tür engelleyici görevi görür, diyelim ki reseptörleri üzerinde daha az nazik aktörler bu son derece basitleştirilmiş bir versiyon ama hayatım boyunca hatırlayamıyorum çalışmanın yapması gereken kağıtların numaraları

tetr00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
İlginç, bunu okumam gerekecek. Bunu duyana kadar MDPV ile hiç ilgilenmemiştim,

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
:unsure: APHP APVP MDPV sizi korkutuyor mu?

tetr00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Test Ekibi

• Ne tür bir madde denemek istiyorsunuz?
Amfetaminler, psychedelics, dissociatives, cannabinoids, gerçekten her şey

• Test etmek istediğiniz madde hakkında bir fikriniz var mı?
Evet, son yirmi yıldır her türlü maddeyi kullandım, bazıları diğerlerinden daha fazla tabii ki. Tüm türleri ve diğer insanların deneyimlerini okumak, gezi raporlarını, bluelight ve şimdi BB gibi forumları okumak için çok zaman harcadım.
  • Hangi ülkeye gönderilecek
    AB / İzlanda.

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
163

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Paket hala inmedi, anlıyorum. UZUN zaman önce ABD'de ekspres postanın ve hatta DHL'in kullanıldığı bir zaman vardı, ancak% 30'luk bir başarı oranı normdu, bunu beklemiyordum. Hayır, kargo gemisiyle bize depolara ve özel kuryeye gönderdiler, bu yüzden herhangi bir zamanda. Tek istediğim dm'nin bana kullanılan yöntemi ve bileşik adlarını sadece kullanım numarasını ve daha da kötüsü garip renkleri söylemesi, yani mavi meth'in görünmesi gerektiğini anlıyorum. Bakır tuzları gibi. Lütfen bana bazı ayrıntılarla DM atın, böylece bunu çözebiliriz teşekkürler ve sevgiler

• Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Hala sabırlı ve bekliyorum, yavaşça gönderdiler

• Like

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
özgür hisset o_O hippie

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Test Ekibi

Ne tür bir madde denemek istiyorsunuz?

Cevap ver:

Uyarıcıları ve opioidleri severim. Ama aslında ilginç bulduğum her şeyi test ettiğimi söyleyebilirim

Test etmek istediğiniz madde hakkında bir fikriniz var mı?

Cevap ver:

Hexedrone, Pentedrone gibi bazı Araştırma Kimyasallarını denemek istiyorum. Dipyanon ve diğer RC Opioidler de çok ilginç.

Karfentanil gibi gerçek bir bok için iki böbreğimi de verirdim.

Hangi ülkeye gönderilecek?

Almanya

Elron

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
ABD'deyim ve birçok RC'nin yanı sıra birkaç arkadaşımı test etmekle ilgileniyorum, daha çok opioidler ve xanax ile karşılaştırılabilir RC arıyorum, daha fazla RC opioid, keşke düz fentanil veya araba fent alabilseydim, o zaman nitazen sınıfından bir şey veya başka bir şey tercih ederim - broaz flualp, u-47700, u-8 ve benzeri, ayrıca psychedelic 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt amfetamin & psychedelic amp rc, dissosiyatif bileşikler sentetik kannabinoid hepimizin DOC ile kendi derin ve uzun deneyimlerimiz var.
Umarım ekibin bir parçası olabilirim !!!
Şerefe

Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
* Sevkiyat nasıl yapıldı? Paketle ilgili herhangi bir sorun yaşandı mı?

- Gönderi adresiyle ilgili küçük bir hata yaptım ama neyse ki @Madre gerçekten çok yardımcı oldu ve elinden geldiğince bana yardımcı oldu. İlk paketteki hata nedeniyle ulaşması yaklaşık 2-3 hafta sürdü. Bunun dışında hiç sorun yaşamadım.

* Terazideki maddenin fotoğrafları (koli içinde, paket içinde, paketsiz, sadece madde, ülkenizin herhangi bir mezhebinin madeni parası)

- Maalesef resimleri hatırlamadan önce paketi açtım, bunun için özür dilerim ama çok profesyonelce paketlendiğini söyleyebilirim, bir mektup şeklindeydi ve ürün gri bir paketteydi. Toz ise küçük bir kilitli poşetin içindeydi ve olması gerektiği gibi etiketlenmişti. İşte madeni parayla çektiğim bir fotoğraf.

Sizden ayrıntılı gezi raporu.

- Bu maddeyi hiç denemediğim için çok saf, ancak çok güçlü olduğu ve aşırı yapılması gerçekten kolay olduğu hakkında bazı raporlar okudum, bu yüzden burun içinden yaklaşık 10 mg'lık çok küçük bir doz aldım. Yüksek beni şaşırttı çünkü aldığım küçük miktar, gerçekten yumuşak ve opioid gibi yüksek, ama o kadar da öfori değil. Aksi takdirde bence çok kaliteli bir araştırma kimyasalı, ancak aynı zamanda böyle bir şeyi denemeden önce biraz araştırma yapmanızı öneririm. Şaşırtıcı derecede güçlü.OPNkQc3gm1

Wheax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
⭐Hizmet güvenliği: 10/10
⭐️ Teslimat hızı: 8/10
⭐️ Ürünün kalitesi 10/10 - Çok saf
⭐️ Beklentileriniz ne kadar karşılandı? 10/10 - Aldığım basit bir opioid yüksekliğini ve biraz daha fazlasını bekliyordum.
Test grubunda olma fırsatı için minnettarım ve umarım bu inceleme yardımcı olur.

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
163
Çalışmalarınız için teşekkür ederim efendim.
Daha fazla işbirliği için pm'nizi bekliyorum ;)

• Like

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Şimdi neden benzer bir çanta aldığımı biliyorum...

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
163
Bu konu sadece revizyonlar ve gezi raporları için oluşturulmuştur. Diğer cevaplar silinecektir. Teşekkürler çocuklar.

Eğer test uzmanı olmak istiyorsanız, sizi <<<<PM>>>> adresinebekliyoruz .