Araştırma Kimyasalları Test Ekibi

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Merhaba Madre, bu ve Breaking Bad ekibinin bir ortağı olabileceğim diğer yollarla ilgili olarak size zaten mesaj attım, ancak yanıtladığım gönderi RC'leri test etmek için bir ekip aradığınızı söyledi ve sonra bu gönderiyi okuduktan sonra metamfetamini örnek bir ilaç olarak listelediğinizi gördüm, bu yüzden şimdi merak ediyorum sadece araştırma kimyasalları için mi yoksa tüm ilaçlar mı? Çünkü durum böyle olsaydı tercih ettiğim ilaç seçimini kesinlikle değiştirirdim! Lütfen bana haber verin ve zaman ayırıp değerlendirdiğiniz için tekrar teşekkürler, harika bir gün geçirin!

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Neyse, kullanıcı TESTINT'in başvurusunu okuyordum ve kullandığı format bana bunun madres postasının bir parçası olduğunu düşündürdü. Benim hatam.

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
ABD'de yaşıyorum ve kendi kendini yetiştirmiş bir kimyagerim, D ve mda ve meskalin değil 2cx b yaptım ve tabii ki çoğu insanın sentezle değil ekstraksiyonla başladığından emin olduğum dmt, ancak TSTAB'ı denemek istiyorum.bazı rcs 2cx ve diğer entaktojenler / psychedelics, mailbix'ten biyo tahlile kadar dürüst bir fikir verecektir ve tüm satış yaptığım yerde çok iyi bağlantılarım var, bu yüzden gerçekten küçük elden ele yapmıyorum, ppl'im büyük ölçekli FED'de eyaletten daha iyi lol diyorum tahtaya vur

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Avustralya'da şehirden 4 kilometre uzakta bir yerde yaşıyorum. Herkesin katinon veya düşük dereceli meth içtiğine inanıyorum. Satın almayı bırakmaya karar verdim ve 2c-x'i denemek istiyorum.
Sentezi öğrenebilirsem sevinirim ama nereden başlayacağımı ve hangi boyutta ekipman alacağımı bilmiyorum. bana kimya hakkında bir şeyler öğretecek ve sonra bir meth / amph sentezi deneyecek bir sentezle ilgileniyorum.
Salla ve pişir en basit ama en riskli yöntem mi?
Ön lanetler için bir kaynağa ihtiyacım var ama bir gün toplu miktarlarda kendim yapmayı planlıyorum.
Tıpkı damak tadına göre yemek hazırlamak gibi sentez konusundaki vizyonum. Teçhizatı zevkime göre pişiriyorum, biraz baharat ekliyorum ve her şey güzel.
DİKKAT AŞÇILARI ÖĞRENCİNİZ OLMAK İÇİN BTC ÖDEYECEĞİM YA ŞAHSEN YA DA ŞİFRELİ E-POSTA. sokak uyuşturucularını satın almayı siktir et, kendim yapacağım.

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Hey dostum ben de Avustralya'danım, yolculuğunda hala yardıma ihtiyacın olursa bana haber ver, nasıl yapılacağını ve onunla birlikte gelen hemen hemen her şeyi biliyorum barış

View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Anladığım kadarıyla aseton yanlış çözücü çünkü karışabilir / yağı parçalıyor, bu yüzden birleşecek, dcm veya toluline ile ekstrakte edeceğim. sonra asit baz veya hidroklorür ürününüzü gazlaştırır, sonra oradan gidebilirsiniz

door

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Teşekkür ederim ben ve yeni biriyim, bu yüzden nasıl yapılacağına aşina değilim, nasıl yapılacağını biliyorsanız ve ayrıca kimyasalları aus'a almak zorsa açıklayabilir misiniz?

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Ne kadar kimya bilginiz var? Ve hangi durumdasınız?

Que!

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
- Ne tür bir madde denemek istiyorsunuz?
5-meo-dmt

- Test etmek istediğiniz madde hakkında bir fikriniz var mı?
Daha önce denedim ama hep hile yapıyorlar ve asla emin olamıyorsunuz.

Hangi ülkeye gönderilecek: Francia

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
164
Bana DM atın lütfen

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Nasıl olur da bunu daha önce hiç görmem! RC Opioidleri denemeyi çok isterim. Onları öğrendiğimden beri sürekli onları arzuluyorum ve şu anda güneşin altındaki çoğu zeni yaptım. Ne yazık ki ben de binlerce dolandırıldım ve muhtemelen gerçek opioid lol'den daha fazla şeker yuttum. FML.

Bir şeyi test etmenin bir yolu varsa her zaman oyundayım! Batı AB'den :D

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
BENİ SEÇ.. BENİ SEÇ
(lsd-dmt-5meo mantarları) 5-MeO-MiPT'i denemek istiyorum:
4-HO-MET, 2C-I:, 2C-B ve bazı yasal LSD... oh ve herhangi bir vücut öfori arttırıcı RC... RC'ye yeni bir bakış arıyorsanız, ben sizin adamınızım. Size listelenen tüm istekleri, nakliye standartlarına teslimat, kutudan çıkarma ve içindekilerin ağırlığı, tüketim yöntemi, tat, başlangıç zamanı, süre vb. ABD nakliye

• Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
En iyi arkadaşım BreakingBad pazarına göz atmamı tavsiye etti ve iyi ki de etmiş, burada harika insanlar var! Ama kesinlikle psychedelics konusunda deneyimliyim ve kendi nn-DMT'mi çıkarıyorum ve Nep, Aphip, 4fmph, tüm Mephadrone analogları gibi birkaç rc kimyasalı yaptım ve Dostum bu bir rüya senaryosu gibi olurdu! Süper profesyonel olurdum ve size tam bir inceleme yazardım ve bu fırsat için çok minnettar olurdum ve kız arkadaşım da daha hafif maddelere katılırdı ama ben ABD'deyim ve en azından biraz zarar azaltma araştırması yaptıktan sonra göndermek istediğiniz her şeyi denerdim ama 2c çeşitlerinden herhangi biriyle çok ilgileniyorum ve hatta meth'i bile deneyeceğim çünkü bu benim en sevdiğim uyuşturucu değil çünkü kasabamda her zaman boktan kesiliyor, biraz lavada yapmayı tercih ederim ama her şeyi belgeleyeceğim.. ama şimdi susuyorum, gerçekten heyecanlandım ve olması gerekenden biraz daha fazla bilgi verdim ... beni seç! 🪬🍄

• Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
  • Ne tür bir madde denemek istiyorsunuz?
İçilebilir formda olan herhangi bir şey. 20 yılı aşkın deneyim. Buradaki kaliteli insanların ne yaptığını bulmaya hevesliyim.
  • Test etmek istediğiniz madde hakkında bir fikriniz var mı?
  • Elbette, denemediğim ya da çok kullanmadığım pek bir şey yok.
  • Hangi ülkeye gönderilecek?

İspanya / AB

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
  • Ne tür bir madde denemek istiyorsunuz?
  • a-pvp- u-47700

• 2-ct-7 Bu uzun zamandır ortalıkta yoktu. çok eğlenceli

• Test etmek istediğiniz madde hakkında bir fikriniz var mı?
  • Evet
  • Hangi ülkeye gönderilecek? İspanya

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
164
Bana DM atın lütfen

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Ben ABD'liyim ve para test etmeye hazır

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
164
Ses, bana DM pls

Wheax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
* Sevkiyat nasıl yapıldı? Paketle ilgili herhangi bir sorun yaşandı mı?

- Gönderi gerçekten çok hızlı bir şekilde gönderildi. Sorduğum her soru yanıtlandı ve her yanıt hızlı ve gerçekten yardımcı oldu.

* Terazideki maddenin fotoğrafları (koli içinde, paket içinde, paketsiz, sadece madde, ülkenizin herhangi bir mezhebinin madeni parası)

-
ZxQYFSIqrn

- Dopamin acele hemen sonra serotonin acele lanet onun kelimenin tam anlamıyla cennet. Söylemeye çalıştığım şey olması gerektiği gibi ve biraz daha fazlası :) Dozum 0.25 bomba oral olarak zaman aldı ama zirve beni bir tren gibi vurdu ve bir süre sürdü. Gece boyunca 2 ila 3 satır yeniden dozladım.
Mephedrone bana terapötik hissettiriyor, sizi açıyor ve kendinizi zihinsel ve fiziksel olarak ifade etmenize yardımcı oluyor. 4MMC, amfetaminle kafayı bulmuşken sürekli mdma ile zirve yapıyormuşsunuz gibi hissettiriyor

Attachments

• CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
4MMC (MEPHEDRONE)

⭐️ Hizmet güvenliği
Gizlilik akıllıca kullanılmış, gözünüze çarpan gereksiz riskler yok.

⭐️ Teslimat hızı 10/10,
Bir buçuk hafta içinde elime ulaştı. Paket basit bir mektup veya küçük bir paket gibi mühürlenmişti. Hızlı ve sorunsuz geldi.

⭐️ Ürünün kalitesi: 10.
Vurması zaman alıyor ama vurduğunda... vuruyor.

⭐️ Beklentileriniz ne kadar karşılandı? 10/10
Harika müşteri desteği ve iyi kalite.

⭐️ Tedarikçi ile genel izlenim 10/10, Satıcı çok açık sözlü ve dürüst. İş yapabileceğiniz bir adam gibi hissediyor.

Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
MCAT

⭐️ Hizmet güvenliği (0'dan 10'a kadar)

-- Güvenlik ve paket gizliliği birinci sınıftı, ekteki fotoğraflarda 4-5 katmanlı iyi bir güvenliğe bakın, ayrıca ürünün kendisi kokuyu ortadan kaldırmak için vakumla kapatılmıştı. Bu genellikle mcat için bir sorundur, ancak gizlilikten bağımsız olarak bu malzeme birinci sınıf, gördüğüm en temiz şey. 10/10

⭐️ Teslimat hızı (0'dan 10'a kadar)

-- Teslimat beklenenden biraz daha uzundu ve çevrimiçi satın alma deneyimlerim için, ancak baştan sona bilgilendirildim ve yine de uluslararası bir sipariş için çoğu yabancı amazon paketinden daha hızlı geldi. 7/10

⭐️ Ürünün kalitesi (0'dan 10'a kadar)

-- Henüz kendim denemedim ama birisine test ettirip denettim, çok etkilendiler ve bunun en üst raf olduğunu söylediler. Kristallerin kendileri şimdiye kadar gördüğüm en temiz kristaller, bana iyi bir yumruk attıkları söylendi, 1.5g (torbasız) ağırlığında çok cömert bir örnek verildi, harika bir ürün. 9/10

⭐️ Beklentileriniz ne kadar karşılandı? (0'dan 10'a kadar)

-- Uyuşturucu olsun ya da olmasın, uluslararası herhangi bir ürün satın alırken beklenmesi gereken küçük bir nakliye gecikmesinin yanı sıra, beklentilerim karşılandı ve aşıldı. 9/10

40 üzerinden Genel Puan --

35/40 Çok iyi, kesinlikle tavsiye ederim!!!

not: Bu, müşteri hizmetleri için ekstra bir derecelendirmedir, her zaman hızlı ve tutkulu yanıtlar her şeyi olabildiğince sorunsuz hale
getirir

Aşağıda bazı resimler var, aşırı pozlanmış ölçekli fotoğraflariçin özür dilerim, bu bir LCD ekran

1btoxkEcnF QvyFW2xIln

Que!

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Sağlanan madde 5-Meo-Mipt
Kartal Borusunda Buharlaştırılmış Tüketim Yöntemi
Deneyim süresi 6 Saat
Miktar 70 mg *2

⭐️ Servis güvenliği (0'dan 10'a kadar) 10
Tedarik edilen madde mükemmel bir şekilde paketlenmiş ve kaliteli bir ambalaj içinde gelir. Meraklı izleyicilerin gözünden uzakta güvende.
Fark ettiğim tek dezavantaj, bu özel maddenin geldiği son ambalaj.
Çok ince olması ve plastik bir poşet içinde gelmesi, taşınmasını zorlaştırıyor ve çok fazla madde israfına neden oluyor.

8uf0SiYPIL

J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ

CgZ7ePtlz0

⭐️ Teslimat hızı (0'dan 10'a kadar)

Bu her zaman birçok faktöre bağlıdır ancak nakliye çok hızlıydı.
Takip kodunu Cumartesi günü aldım ve madde Salı günü sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.

⭐️ Beklentileriniz ne kadar karşılandı? (0'dan 10'a kadar) 5

Bu madde beni hayal kırıklığına uğrattı ama bunun nedeni bu madde değil, denediğim diğer Triptaminlerin (Dmt ve 5-MEO-DMT) etkilerine ilişkin beklentilerim.

⭐️ Ürünün kalitesi (0'dan 10'a kadar) 5

Önceki beklentilerim nedeniyle belki de bu maddenin amacını tam olarak göremedim.
Hatta 5'in altında puan vermeyi bile düşündüm ama bu adil olmazdı.
Belki de neden kimsenin bu tür bir deneyim yaşamak istemediğini anlayamıyorum, ama sonra düşünüyorum ve herkesin 5-Meo-Dmt veya Dmt'nin kendisi ile yoğun bir deneyim yaşamaya hazır olmadığını anlıyorum, bu yüzden bu maddenin etkilerini analiz ettim. ve öncekilere göre hafif olsalar da, Tryptamines ile eğlenceli bir şekilde başlamak için yararlı olabilir, bu yüzden bir beş adil.

durpamb

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Hollanda'dan merhaba.

Önce buradaki kuralları iyice okuyacağım, belki daha sonra başvururum :)

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
164
Bana DM atın lütfen :)