2C-feniletilaminlerin sentezleri

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Reaction score
5
2C-H'nin n-bromosüksinimid ile bromlanması hakkında bilgisi olan var mı? Birkaç kişinin başka bir yerde bundan bahsettiğini gördüm ama herhangi bir yazı bulamadım.

Raxmil

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ben de bunu arıyorum ama detaylı bilgiyi bulamadım
Bildiğim kadarıyla bunu GAA veya DCM'de yapabilirsiniz ancak oran hakkında bir fikrim yok

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
2CB sentezinin son adımıyla ilgili bir şüphem var. "Reaksiyon karışımının oda sıcaklığına dönmesine izin verildi, süzüldü ve katılar soğuk asetik asit ile az miktarda yıkandı" diyor, asetik asidin 16-17C'de katı hale geldiğini bilene kadar, soğuk asetik asit tam olarak ne anlama geliyor?
Teşekkürler.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba. Soğuk asidin oda sıcaklığı anlamına geldiğini varsayıyorum çünkü reaksiyonun ısı açığa çıkardığına dair bir açıklama var.

View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Tamam, ben de öyle düşünmüştüm ama normalde soğuk dediğimizde RT'yi değil dondurucuyu kastettiğimizi bildiğiniz için teyit etmeyi tercih ettim hahaha ama asetik asitle bu mümkün değil ;-) teşekkürler

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Amin hidrobromürün neden yıkandığını tam olarak anlamıyorum, onu kullanmak imkansız, yanıyor. Tozu bromdan yıkamak için şüpheli girişimlerden kaçınmak için hidroklorürü saflaştırmak ve elde etmek daha iyidir ve kayıplar daha azdır.

nujrc

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Kalan elementel bromun, tıpkı herhangi bir çözücü gibi üründen havada buharlaşacağını anlıyorum, bu nedenle zamanla makul bir miktar kalmayacaktır. HBr'yi kurutmadan HCL yapmak - daha saf ürün elde etmek için iyi şanslar, çünkü brom/GAA çözeltisindeki brom tuzları ve bromun kendisi ile uğraşmanız gerekebilir.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Brom kalıntılarını tiyosülfat ile yenmek, ardından ph'ı alkali bir ortama getirmek ve yağı bir çözücü ile toplamak için herhangi bir sorun görmüyorum.

situ1984

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
(R)-(+)-α-metilbenzilamin CAS numarası:
3886-69-9 Akciğerlerden mi geliyor? Yoksa mide tarafından mı emilir? Doğrudan kullanılabilir mi?
(R)-(+)-α-metilbenzilamin CAS numarası:
3886-69-9 Akciğerlerden mi geliyor? Yoksa mide tarafından mı emilir? Doğrudan kullanılabilir mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Psikolojik etkisi yoktur.

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
2,5 dimethynitrostyrene nereden bulunur

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Katalizör olarak birincil amin varlığında 2,5-dimetoksibenzaldehitin nitrometan ile Henry kondenzasyonu.