Dünya yanıyor

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Ukrayna'nın savaş öncesinden beri var olan bazı ciddi borç sorunları olsa da, yardım ve borç verme-kiralama yoluyla biriktirdikleri borcun, kazanmakta oldukları savaş üzerinde bir etkisi olmayacaktır.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Ukrayna ancak çok sayıda iyi vurucu silahla donatılırsa kazanacaktır, ki bu silahların daha da artacağı şüphesizdir. Ve çılgın Putin işgal ettiği toprakları kaybederse Ukrayna'yı bombalayabilir! Slava Ukraina🇺🇦

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Ukraynalı mülteciler şu anda ABD'ye Amerikalıların kendilerinden çok daha fazla vatansever. Er ya da geç Amerikan hükümetinin merkantilizminin farkına varacaklardır. Nükleer olmayan bir ülkenin nükleer bir gücü küresel olarak yenebileceğini düşünmek aptallıktır. Sadece fanatikler ve atom bombasının icadından önce doğmuş, yaşlanmış, maraziye düşmüş, böyle bir şey olduğunu unutmuş ama yine de bütün bir ülkeyi yöneten insanlar böyle düşünebilir.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
🇺🇸ABD ve NATO🇪🇺 beni korurken yeterince güvende hissediyorum 🗽 ezici silahlar ve akılla 🧪

Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
" 🇺🇸ABD ve NATO🇪🇺 beni korurken yeterince güvende hissediyorum 🗽 ezici silahlarla ve akılla 🧪"

İğneleme mi seziyorum? Haha

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
31
Deals
11
Tüm dünyadaki kardeşlerimizin yiyecek yemeği yok🥺 ama Notre Dame'ı yenilemek için 800 milyon Euro buldular. Umarım bunu tanrıları onaylamıştır... Bu beni mahvetti.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Son mesaja, bunun kurbağaların isteği olduğunu söylüyorum ve buna saygı duyuyorum, bu onların iyi kazanılmış parası ve kültürü ve bunu başarısız devletlerin DNA kabuslarını desteklemekten daha iyi buluyorum.

Bir sonraki son mesaja HAYIR diyorum! Ben ciddiyim. Ben Rus doğu bloğundan geliyorum ve lanet olası ABD'yi seviyorum. 🪐

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
ben amerikalıyım ve duygularınızı anlamıyorum. savaşları finanse ediyoruz. insanların yanarak ölmesini izlemek için para ödüyoruz ve küllerin içinde dans ediyoruz. bundan nefret ediyorum. başka bir yerde yaşamaktansa amerika'yı tercih ederim çünkü YAŞAM KALİTESİ daha iyi, ancak temelimiz toplu mezarlar ve mezarlıklar üzerine inşa edilmiştir. her ülkenin artıları ve eksileri vardır, ancak her ikisini de tanımak önemlidir.

son mesaja gelince, yoksulluk içinde yaşayan ülkeleri sabotaj nedeniyle başarısız oldukları için "başarısız devletler" olarak adlandırmak çok çirkin. kendi elleriyle başarısız olmadılar, hiçbir şeyleri kalmayana kadar dövüldüler ve çalındılar. bu onların hatası değil. eğer bir şey varsa, onlara yardım borçluyuz. zenginlerin paralarını ellerinde tutmak istemelerini anlıyorum ama bazı ülkeler gökdelenler inşa ederken diğerlerinin çamurdan kulübelerde açlıktan ölmesi ağzınızda kötü bir tat bırakmıyor mu? belki bu biraz abartı ama yine de. bu kadar çok insanın bu kadar sınırlı bakış açısına sahip olması rahatsız edici.

Öte yandan, ABD'nin israil gibi aslında ihtiyacı olmayan ülkelere para sağlamasından nefret ediyorum. gıda kaynaklarını ve temiz suyu finanse etmeliyiz, füze saldırılarını değil. iğrenç. evet, amerika güçlü ve evet, teknolojik bir avantajı var, ancak bu gücü İYİ için kullanmalıyız. amerika plütokratlar ve savaş ağaları dışında kimseyi korumuyor. amerika mammon dışında kimseyi umursamıyor.

View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
teşekkür ederim ^_^

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
ABD'nin iyi yanları, olumsuz yanlarından çok daha büyüktür. ABD her şeyden önce özgürlüğü korur. Kızıl (yeşil) sosyalistler komünistler anarşist antifa ve faşist soyguncular gibi özgürlüğe düşman olan ülkeler ve cihatçı ve aşırı muhafazakar dinlerin etkisi. bunlar kötü oldukları için bastırılmalıdır. Herhangi bir başarısız devlet örneği verin: ABD olsun ya da olmasın çoğunlukla fakirdirler ve bunun nedeni genlerine sahip olan ülkenin çoğunluk yönetiminin onların hizmetinde olmasıdır. İnsanlar, ülkelerinin yapısı ve genetik yapıları nedeniyle farklı sonuçlar geliştirirler, bu BBgate'in tartışılması için uygun değildir. İsrail'in canı cehenneme, dinden hoşlanmıyorum. Ama gelecek yıllarda ABD'yi yönetecek olan Biden, çok akıllı kazananlar oldukları için İsrail Dinini seviyor.

Ben kapitalist bir hafif özgürlükçüyüm, kırmızıların çoğu gibi kötü aşırılıklara karşı bir duygum yok, çünkü tamamen kırmızı karşıtıyım, sadece makul devlet müdahalesi olan liberal / anarşi kapitalizmini seviyorum ve acımasız çok kültürlülükle sosyalist duygularım yok ve muhafazakarlığın çoğunu ve insanlarını seviyorum. Ben zengin kazananlar tarafındayım: ABD & C;o (Porto Riko, Tayvan, Japonya vb.) & NATO. ABD dünyayı istikrara kavuşturuyor ve kötüleri kontrol altında tutuyor. Bugün ABD'ye çok ihtiyacımız var çünkü dünyanın kötülükleri, özellikle de bir din ile ortalığı karıştırmaya çalışıyor. ABD polisi, yabancı kötülüklere karşı ölen tüm ABD askerleri gibi, çete cihadını durdurmak için hayatlarını veren çoğunlukla yetkin profesyonellerdir. Sempeer fi, De opresso liber, Tek kolay gün dündü. 🗽 🇺🇸:unsure:

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
pardon, "acımasız çok kültürlülük" mü? ben melezim. bir ülkede birçok kültürü kucaklamanın yanlış bir tarafı yok. sahte liberal "çeşitlilikten" ("herkes aynı" çünkü her kültürün ne kadar EŞSİZ olduğunu kutlamalıyız, herkesi insan olarak etiketleyip öylece bırakmamalıyız) herkes kadar ben de hoşlanmıyorum ama gerçek çeşitlilik önemlidir. herkes aynı ırktan olsaydı hepimiz melez ve geri zekalı olurduk. çeşitlilik aslında gen havuzunu güçlendirir.

"önümüzdeki yıllarda ABD'yi yönetecek olan biden" yıl sonuna kadar dayanırsa şok olurum. birinin bu zavallı adamın acısına son vermesi gerekiyor. bırakın bir ülkeyi yönetmeyi, konuşma bile yapamıyor.

evet, ABD özgürlüğü koruyor ve ben bunu seviyorum. hepimiz özgürlüğün iyi olduğunu biliyoruz, ancak bu özgürlüğe ulaşmanın yolu kan nehridir. pek çok insan bu özgürlük için hayatlarından vazgeçti. evet, buna değer vermeliyiz, ancak sistemi iyileştirmek için çalışmalıyız. pek çok alanda çok fazla ilerleme kaydettik; teknolojik olarak en iyilerden biriyiz... ancak hükümetimizi hiç geliştirmedik. bu gerçekten iç karartıcı.

ben de komünizmden hoşlanmıyorum ama ABD hükümetinin özellikle kolluk kuvvetleri konusunda çok çalışması gerekiyor. buradaki polis aslında ülke çapında yasallaşmış bir çete. madde bağımlılarını ve akıl hastalarını avlıyorlar. bizi para ineklerinden ve kum torbalarından başka bir şey olarak görmüyorlar. buradaki polis kesinlikle bize yardım etmek istemiyor. korudukları ve hizmet ettikleri tek şey para.

lütfen "kelly thomas "i araştirin
O, polis vahşeti okyanusunda sadece bir damla.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Ben Avrupa'dayım ve ABD'nin dış politikasını önemsiyorum. ABD'nin ABD'de ne yaptığı tartışmak için daha az ilginç(değil).

fidelis: ilk bölüm: Bakış açınıza katılmıyorum. Burada tartışılamaz. Avrupa'ya kötü göç, eski güzel Avrupa'yı parçaladı, daha fazla kötü göç - daha fazla suç. Avrupa'nın göçü önemsemesi ABD'den tamamen farklıdır. Sömürgeci günahlara ve yerli halka karşı kayıtsızım. Ben modern yaşamla ve onu geliştirmekle ilgileniyorum. Sıkışmış ilkel kültürlerin kimseye faydası yok. Genler ve Kültür farklı varlıklardır ve ABD yerlilerinin yolu benim için hiçbir işe yaramaz. Öjenik hakkında yorum yapmayacağım. I
Elbette Avrupa'yı inşa eden insanlardan olmaktan mutluyum. Bu benim için kesinlikle işe yarıyor ve yabancıların sorunlarıyla ilgilenmek istemiyorum. O zaman benim gözümde saygıdeğer olana kadar yabancı kalsınlar. Bir insanın kabuğunun değeri düşüktür, baskın değere sahip olan bireylerin eylemleridir. Herkes davranabilir, hadi o zaman yap ya da wimsyland'a siktir git. Şimdi şansınız var.

2: Biden ABD'yi iyi yönetiyor. 3: ABD'de neyi geliştireceğimi bilmiyorum, örneğin neden ABD daha fazla uyuşturucuyu yasallaştırmıyor?, iyi zaman alır ama işkence görmemek için NATO askerleri tarafından korunuyorum, Avrupa'nın açgözlü savaş karmaşasında kaç Amerikalı gencin öldüğünü hatırlayalım. ABD'nin patron olduğu devlerin omzunda, bana sarkıntılık etmeyen Joe Biden'ın şahsında, bana bahşedilen sakin hayatımın tadını çıkarıyorum.

4: Varsayılan olarak delilerden ve madde bağımlılarından hoşlanmıyorum. Bu insanlara çoğu zaman yardım edilemez, boşa çaba harcarlar. Zararlı uyuşturucuları kullanmama seçeneğiniz var. Seçimlerin sonuçları vardır ve iyi niyetle finanse edilmemelidir, ben kapitalistim ve çılgın keşler çoğunlukla karlı değildir ve seçim uyuşturucular için oradadır. Böyle serseriler tarafından bir daha kandırılmayacağım. Tabii ki burada BBgate'de olduğu gibi birçok iyi bağımlı olabilir. Sokakta karşılaştıklarım gibi değiller, onlar normal kullanıcıları ve piyasayı mahvediyorlar. Ben anti-sosyalist, hafif-özgürlükçü materyal transhümanistim. Tüm "fazladan" empatim kötü deneyimlerle yok oldu. Kapitalist bir zihniyetle sadece iyi olaylara odaklanıyorum; benim için ne var? ve senin için ne var dostum. Hadi kâr edelim

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Boşuna olduğunu düşündüğüm için kararınız hakkındaki fikrinizi değiştirmeye çalışmayacağım. Kişisel olarak hayal kırıklığına uğramanız için ABD'de belirli bir süre yaşamanız yeterli.

Saviour_666

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Bethesda'nın Fallout oyunundaki gibi çukur kazmaya başlayın ve yeraltı yerleşimi yapın.

Last edited:

Saviour_666

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Bu bir zaman meselesi. Savaş yüzyıllar öncesinden beri insanlığın bir parçası. Nükleer savaşla ilgili en kötü şeye hazırlansak iyi olur çünkü BM bir saçmalık ve böyle bir durumda hiçbir şey yapamaz. Tıpkı Ukrayna ve Filistin'de olduğu gibi.
Beyler, hepiniz bu nükleer savaşı başlatmak için sadece aptal bir liderin aptalca bir karar vermesi gerektiğinin farkında değil misiniz?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Dünya çapında bir sürü şey patlayıp duruyor. Büyük bir savaşın yaklaştığından endişeleniyorum. Bence bir sığınak fena fikir değil. Seçtiğiniz ilacı stoklasanız iyi olur. Bir süre saklandığınız yerde kalabilirsiniz.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Sığınak iyi bir fikir. Savaş başlamadan önce içinde mephedrone pişirebiliriz. :);)

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Evet ve 5meoDMT & NBOMB & downer Noids gibi bazı sonsuz od-coma hippi cilt gezileri. Kilolarla yuvarlanmaya çalışıyorum aşkım 💉:alien: 🗽

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Fidelis sen de varsın!!! Yer açacağım.

Diğer insanların mesajlarına cevap veremiyorum. Belki de JS'yi etkinleştirmediğim içindir?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Tüm laboratuvarı getirin HEISENBERG! Bir süre orada kalabiliriz. Zihnimizi meşgul edecek bir şeye ihtiyacımız var. :)