Dünya yanıyor

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Dünya çapında bir sürü şey patlayıp duruyor. Büyük bir savaşın yaklaştığından endişeleniyorum. Bence bir sığınak fena fikir değil. Seçtiğiniz ilacı stoklasanız iyi olur. Bir süre saklandığınız yerde kalabilirsiniz.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Sığınak iyi bir fikir. Savaş başlamadan önce içinde mephedrone pişirebiliriz. :);)

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Evet ve 5meoDMT & NBOMB & downer Noids gibi bazı sonsuz od-coma hippi cilt gezileri. Kilolarla yuvarlanmaya çalışıyorum aşkım 💉:alien: 🗽

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
36
Dünya binlerce yıldır yanıyor ve insan ırkı sonsuza dek ölene kadar da yanmaya devam edecek.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
ahbap, doğada bile yanıyor. hayvanlar diğer hayvanları öldürüyor. hayvanlar diğer hayvanlara tecavüz ediyor. yırtıcı bir şekilde bile değil, bazıları bunu kendi türlerine yapıyor. bazı insanlar "oh, bilmiyorlar" diyor ama yaptıklarında hiçbir sorun görmeyen bazı insan seri katiller var. bu onları haklı mı yapıyor? git o misantropik benliğini geldiğin mağaraya geri götür. sorun insanlar değil, canlı olmak. hepimiz ölelim demiyorum, sadece her canlının olumsuz özellikleri olduğunu ve bunlardan şikayet etmemek ya da herhangi bir şeyin ölümünü dilememek gerektiğini söylüyorum. erkek ördekler tecavüzcüdür, bu ördek soykırımı yapmamız gerektiği anlamına mı geliyor? hayır. sadece yaptıkları şey bu. başka iyi şeyler de yapıyorlar. bununla yaşa.

düzeltebiliyorsanız düzeltin. hepimizi öldürmek hiçbir işe yaramayacak. dünya dönmeye devam edecek. tecavüzcüleri sevmiyorsanız, örgütlere bağış yapın, değişim için lobi yapın. katilleri sevmiyorsanız, kurbanların ailelerini destekleyin. hapishane sistemini sevmiyorsanız, mahkumları ziyaret edin, mektup yazın (hem mahkumlara hem de politikacılara). evsiz sorununu sevmiyorsanız, sandviç yapıp dağıtın, onlarla konuşun, onlara insan gibi davranın. sonsuza kadar devam edebilirim. ölüm çözüm değildir ve asla olmayacaktır.

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
36
Lütfen saçmalıklarınızı benim yorumumdan başka bir yerde dile getirin. Teşekkürler!

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Ben transhümanistim, bu yüzden teknolojinin insanlığı yapay zeka ile tanrısal hale getirmesini bekliyorum robot nano kimyasallar kuantum uzay uzun ömür iyi süper insanlar umarım sonunda olacağımız şeydir👨‍🎓⚕️🧪

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Solutions
1
Reaction score
21
Her ne kadar çalkantılı bir dönemde yaşadığımız kesin olsa da ve bu konuda düşünmek, tüm bu olup bitenlerin daha büyük ölçekli bir komplo teorisinin parçasıymış gibi görünse de, insanlar dünyanın çok daha çalkantılı zamanlar geçirdiğini ve bunun çok da uzun zaman önce olmadığını (makul ölçüde) hatırlamalıdır. 60'ların başı, 80'lerin başı ve özellikle 1991 Ağustos'u (çok sık anlatılmasa da - güvenlik ve istihbarat teşkilatları bugünün aksine istihbarat konusunda daha disiplinliydi). Şimdi tüm bu bilgilere 7/24 sahibiz. Nereye baksanız uzmanlar konuşuyor ve "içeriden" bilgiler veriyor. İnsanlar muhtemelen daha az zeki, daha az eleştirel düşünüyorlar (yapılan araştırmalara bakılırsa). Eskiden sabah bir gazete okurdunuz ve akşam haberlerinde "Sovyetler Küba'ya nükleer bomba gönderdi, durum ciddi" ya da Sovyet medyasında benzer şeyler görürdünüz. Şimdi uyanıyorsunuz, binlerce garip anonim Telegram ve Youtube kanalı sizi her türlü çelişkili, manşet ve tıklama peşinde koşan makale ve videolarla dolduruyor. Bilgiyi takip etmek ve paylaşmak istediğimizde tüm bu erişim ve fırsatlara sahip olmamızın pek çok iyi yanı var, ancak söz konusu savaş olduğunda bu çılgınca. Özellikle de Rusya'nın dezenformasyonu. Sadece devlet medyası değil, gizli dezenformasyon kampanyaları da var. Bu da pek çok kişinin kafasının karışmasına, korkmasına, hatta paranoyaklaşmasına, kendi hükümetlerine ve hatta bazen farklı görüşleri paylaşan kendi aile üyelerine bile güvenmemesine neden oluyor.

Güvenilir bilgi kaynaklarını takip etmeli ancak sağlıklı düzeyde eleştirel kalmalısınız. Çoğu şeyin organik olarak gerçekleştiğini anlayın - Komplo teorilerinin çok büyüleyici ve ilginç olduğunu biliyorum, ancak sadece bir aptal acı gerçek yerine tatlı fanteziyi tercih eder. Kimse dünyanın sonunun gelmesini istemiyor. Belki böyle bir zarar verme gücüne sahip birkaç psikopat olabilir. Ancak onlar bile tek başlarına nükleer ve kimyasal silahlar kullanamazlar. Bu tür şeyler, bunlara sahip olan her ülkede katı bir prosedürle gerçekleştirilir. Bu psikopatların emri altındakilerin mutlak çoğunluğu yaşamak istiyor. MI6, CIA, Mossad başta olmak üzere dünyanın tüm istihbarat örgütleri bu korkunç silahların bulunduğu cephaneliklerdeki faaliyetleri sürekli olarak izlemektedir. Ayrıca, yanlış anlama ve iletişimsizliği önlemek için çoğu dünya ülkesinin (göreceli olanlar) güvenlik kurumları arasında doğrudan telefon hatları vardır.

Şu anda dünyada yaşanan savaşlar bizi etkiliyor, özellikle Rusya'nın Ukrayna'daki saldırganlığı tüm Avrupa ulusları ve ötesi için çok dikkat çekici, Orta Doğu savaşları her zaman deniz ticaretini ve petrol fiyatlarını etkiliyor ve bu da her şeyin maliyetini etkiliyor. Yine de savaşların her zaman devam ettiğini unutmayın. Sadece elimizde çok daha fazla bilgi var: Ukrayna'daki savaş, dünyamızın şu anda ne kadar canlı olduğunu gösteren en iyi örnek. Üç yıl önce insanların FPV drone'larla havaya uçurulmasını sansür olmadan gerçek zamanlı olarak izleyebileceğimi asla düşünemezdim. Ama işte buradayız.

Sağlıklı kalın, yakın ailenize, eşinize ve çocuklarınıza iyi bakın. Ulusunuzu sevin, ülkenizi zor durumda bırakmayın. Yapabileceğiniz tek şey bu.

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
kötü ama gerçek