Looking for a vendor Производител на 4-MMC мефедрон, триптамин и дисо

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Търся производител на 4-MMC или мефедрон. Търся и такива, които могат да произвеждат или доставят 5-мео-мипт HCL, 5-мапб HCL, DCK и 5-мео-псе (или pcp). Ще пренебрегна търговците, които свалят цените, и тези, които са неопитни. Купувам на едро, но започвам с по-малки количества, които увеличавам извънредно в зависимост от нивото ми на комфорт с доставчика. Това не подлежи на договаряне.

Собствен уебсайт и/или присъствие на пазара на DN е плюс, но не е задължително, ако имате някой подходящ човек, който гарантира за вас.

Сделката трябва да бъде извършена на ескроу.

Планирам да направя свой собствен 4-MMC в бъдеще. Но ако предлагането е отлично и доставчикът е професионален, ще обмисля да не го правя сам и да продължа да купувам. Свикнал съм с продукти с висока чистота и професионално изработени продукти, така че знам как изглежда един правилен продукт и ще бъда много придирчив.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Здравейте.
ще имате проблем аз също търся 4mmc от дълго време и затова си създадох акаунт тук. там, където живея, 4mmc е с много лошо качество, но много евтинһттр://..... Ако някой има 4mmc с високо качество, аз също ще го купя!!! Китай или Индия вече не произвеждат тези лекарства, което е срамно ;(
 

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Здравейте! Опитвали ли сте някога да купувате от тях?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Не, но те продават малък грам, както виждате
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Мога да ви предоставя някои проби от 4 mmc, за да ги тествате, почти 99,9% чистота
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Тази оферта все още ли е добра?

С удоволствие ще платя.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Също така се интересувате от тази оферта, ако avsilable.hmu 24/7
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Но частните сделки не са разрешени във форума
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Разрешено. Ще ви кажа повече, след няколко часа ще въведем функционалност, която ще позволи на всички да купуват и продават във форума безопасно, без да се страхуват от измами.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, ние сме МефедронРус. Специализирани сме в производството и доставката на мефедрон, Можем да помогнем :)
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Но вие сте само от Обединеното кралство, нали ?
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
В насипно състояние можем да изпратим до други държави мат :)
 

SubFocus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
момчета, имам нужда от помощ, тъй като сте от русия, добре е да сте рускоговорящи. пишете в лис, не мога да намеря нормална рецепта.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ако искате мефедрон, арон Стивънс е вашият човек, в телеграма той е @asbbgate
той ще получи най-добрата цена и най-доброто качество.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Можете също така да закупите кетамин. Не знам дали ще има триптамини, но със сигурност може да си ги набави
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Ако в съответствие с вашата заявка.
Лесно можем да отговорим на вашите нужди.

Можем да извършваме ескроу сделки в този форум.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Здравейте! Както каза @sadow, можем да доставим 4MMC😉

Разгледайте нашите обяви на ВВ пазара и се присъединете към нашата група!

[GROUP=73][/GROUP]
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Търся доставчик на 4-MMC както за малки количества, така и за насипни доставки, в идеалния случай от държави от ЕС, които не са горещи.
Нямам съвет за доставчиците на ДНМК, освен един (единственият, който не е в Обединеното кралство или Полша, единствените страни, в които производството на 4-ММК е огромно, но няма доставка извън техните страни поради големите рискове, свързани с изпращането му навън) всички останали доставят само евтини случайни катинони, купени от Китай или остатъци от складове на ЕС.

Вижте сами резултатите от различните публични официални лабораторни тестове и вижте колко от тестваните "4-mmc" не са дори 3-mmc, а 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC и т.н. и т.н.

Не се интересувам и от случаен спам от продавачи, които носят 20+ продукта / само препращачи - често дори и при добрите си намерения и легитимност, те не могат да тестват / опитат всяка партида за всяко съединение, те се доверяват на доставчика си на едро и измамата с катинони е най-голямата тенденция. Така че е безсмислено, тъй като синтезът на 4-mmc е евтин и прост, намирането на прекурсори също не е голям проблем в ЕС.

Директни химици/производители, специализирани в малко химикали, но такива малко, направени по професионален начин, с голяма скритост и вохед от купувачи с добра репутация. тук или други доверени общности.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
??? Хубава шега, намиране на 4-MMC (4-метилметакатинон) от Китай.
Доставчиците на РК от Китай дори изгарят оставените запаси, щом някое съединение бъде забранено - рискуват не само да им бъде закрит бизнесът, но и да загубят (буквално) главата си.
Със сигурност все пак има и нелегални доставчици (най-вече работещи с организираната престъпност или мексиканския картел), но не и за синтезиране на 4-mmc.
 
Top