Looking for a vendor Производител на 4-MMC мефедрон, триптамин и дисо

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Търся производител на 4-MMC или мефедрон. Търся и такива, които могат да произвеждат или доставят 5-мео-мипт HCL, 5-мапб HCL, DCK и 5-мео-псе (или pcp). Ще пренебрегна търговците, които свалят цените, и тези, които са неопитни. Купувам на едро, но започвам с по-малки количества, които увеличавам извънредно в зависимост от нивото ми на комфорт с доставчика. Това не подлежи на договаряне.

Собствен уебсайт и/или присъствие на пазара на DN е плюс, но не е задължително, ако имате някой подходящ човек, който гарантира за вас.

Сделката трябва да бъде извършена на ескроу.

Планирам да направя свой собствен 4-MMC в бъдеще. Но ако предлагането е отлично и доставчикът е професионален, ще обмисля да не го правя сам и да продължа да купувам. Свикнал съм с продукти с висока чистота и професионално изработени продукти, така че знам как изглежда един правилен продукт и ще бъда много придирчив.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Мога да ви предоставя някои проби от 4 mmc, за да ги тествате, почти 99,9% чистота
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Също така се интересувате от тази оферта, ако avsilable.hmu 24/7
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Търся доставчик на 4-MMC както за малки количества, така и за насипни доставки, в идеалния случай от държави от ЕС, които не са горещи.
Нямам съвет за доставчиците на ДНМК, освен един (единственият, който не е в Обединеното кралство или Полша, единствените страни, в които производството на 4-ММК е огромно, но няма доставка извън техните страни поради големите рискове, свързани с изпращането му навън) всички останали доставят само евтини случайни катинони, купени от Китай или остатъци от складове на ЕС.

Вижте сами резултатите от различните публични официални лабораторни тестове и вижте колко от тестваните "4-mmc" не са дори 3-mmc, а 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC и т.н. и т.н.

Не се интересувам и от случаен спам от продавачи, които носят 20+ продукта / само препращачи - често дори и при добрите си намерения и легитимност, те не могат да тестват / опитат всяка партида за всяко съединение, те се доверяват на доставчика си на едро и измамата с катинони е най-голямата тенденция. Така че е безсмислено, тъй като синтезът на 4-mmc е евтин и прост, намирането на прекурсори също не е голям проблем в ЕС.

Директни химици/производители, специализирани в малко химикали, но такива малко, направени по професионален начин, с голяма скритост и вохед от купувачи с добра репутация. тук или други доверени общности.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
??? Хубава шега, намиране на 4-MMC (4-метилметакатинон) от Китай.
Доставчиците на РК от Китай дори изгарят оставените запаси, щом някое съединение бъде забранено - рискуват не само да им бъде закрит бизнесът, но и да загубят (буквално) главата си.
Със сигурност все пак има и нелегални доставчици (най-вече работещи с организираната престъпност или мексиканския картел), но не и за синтезиране на 4-mmc.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Чувам това, което казвате, силно и ясно. Допуснал съм тази грешка и сам съм се убедил в това чрез лабораторни тестове. Получих 4-CMC и 4-CEC, като и двете ме накараха да полудея в продължение на няколко дни.

Както точно отбелязвате, 4-МЦ е евтин и прост синтезатор и прекурсорите не са толкова голям проблем. Моят проблем е, че нямам нито лични данни, нито някаква лаборатория, и затова просто исках да го купя в големи количества. Просто се учудвам колко е трудно да се намери.

Оценявам отговора ви.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
да, ако имате глупав продавач на химикали и сте направили истински добър синтез 4mmc, тогава 1 кг 4mmc е 300 €, ако сте направили тонове и сте направили сами 2b4m, тогава цената е много по-ниска
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Тогава, ако обичате парите, защо да не го направите и да продавате на всички клиенти от ЕС/САЩ, които се карат за него? Както казах, в САЩ се продава за 100 щ.д./Г, а в ЕС в зависимост от държавата - от 50 до 120 евро/Г.

Ако можете да направите 1 кг с 300 евро, в най-лошия случай ще спечелите 50 000 евро, а в най-добрия - 120 000 евро от 300 евроһттр://....

Или пък да пътувате до близка държава, за да свършите тази работа, сигурен съм, че ще има много хора, които ще се погрижат да ви подготвят необходимото лабораторно оборудване и прекурсори ;)
 
Last edited:

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
защото ако полицията спре парцел, получавате от 3 до 15 години за колко 100 долара хаха, не е бизнес
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Да, приятелю, добре разбирам, че такъв голям риск те обезкуражава! Ето защо в последния си коментар ти дадох съвет как да забогатееш без подобни рискове и да спасиш континента!
:) Трябва да използваш OpenAI по такъв начин, че да можеш лесно да превеждаш на английски език, а и ще се разбираме добре Ако имаш нужда от допълнителна информация, пиши ми на PW!
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Преди няколко години това не беше така. Проблемът, както казах, е, че когато някое немарливо лекарство стане отново модерно - след няколко законни разпространявания от малки доставчици, китовете поемат управлението и не им пука дали е истинско 4-мс или аналози. Същото се случи и с A-PVP, после с MXE, и по принцип с всеки голям RC, след като го забраниха.

Просто си е чист лош късмет, че единствените 2 държави с масово производство са и най-контролираните за доставка навън. На китовете не им пука, така че дори няма да си направят труда да изпратят едно муле.

Малките търговци знаят, че ще им е трудно да го продават, тъй като няма доверие, ако нямат репутация. Но те ще могат да продават DD с малко търпение и предоставяне на мостри.

Организираната престъпност или доставчиците/производителите на едро се интересуват само от парите, а не от сцената - така че това е, което вървим. Просто се надявам, че ще осъзнаят огромния потенциал на печалбите, които биха могли да направят, и ще се събудят рано или късно.

Същото тук, мога да получа всички прекурсори лесно, но наистина не съм подходящ да опитам какъвто и да е синтезатор. Може би ще намеря лаборатория под наем, за да произвеждам, без да ме безпокоят... все пак ми трябват способни ръце ;)
 
Top