Всичко в една нишка за преобразуване на етил-метил ПМК глицидат в ПМК

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Какъв добив получихте в крайна сметка?
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
Някой може ли да ми обясни разликата върху молекулата, когато е прах или ваксина ?
защо е така, а когато питам директно тяхһттр://.... те нямат реален отговор.
Като химик... аз наистина трябва да разбирам всичко.

и добре, PMK глицидатът е забранен / добре, PMK метил глицидатът е забранен / нали, за да е ясно, имаме само PMK ЕТИЛ ГЛИЦИДАТ.

някой знае каква е разликата при преобразуването ? или дали тази нова група внася нещо различно в добива накрая.
Любопитен съм да получа някои съвети и различни гледни точки.

и имам чувството, че маслото, което получаваме накрая, е малко лошо.

Някой има ли някаква техника за получаване на най-добро масло, много ясно и чисто или няма значение по време на процеса?
Благодаря.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
може би това може да прозвучи досадно или прекалено глупаво от моя страна, а може би заради свободните определения, които се хвърлят постоянно. Когато вие казвате "този, който е твърд", това означава ли CAS 13605-48-6 или 28578-16-7 в предполагаемата форма на "прах" и има ли такова нещо? Какво имат предвид китайците под прах 28578-16-7? Това е моето ноу-об предубеждение, че ако има вещество, то си има собствен CAS, ако има някаква негова сол, то е различен CAS.
Така че в края на краищата бих искал най-накрая да знам каква би била най-добрата процедура за CAS 13605-48-6? Ако това е процедурата, описана по-рано и посочена в бюста в Сидни, как може да се оптимизира максималният общ обем в заливането ( за 35 г документът посочва 600 мл заливане, много непрактично и неприятно)? И как може да се пропусне медната стъпка от процедурата (като се използва hcl?).
Благодаря на всички
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
и между другото, защото... звучи точно сега повечето от mdp2p от този нов pmk глицидат, че ми прави тъмно и не много ясно масло...
Някои хора имат няколко съвета ?
Защото бих искал да знам, след преобразуването, как е най-добре да се извлече този кетон.
Какъв разтворител мога да използвам, за да почистя маслото?
Няколко метода, за да стане маслото по-ясно и чисто? ( дестилация ? замразяване ? промиване с наситен нахко3 ?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Защо всички вие, момчета, искате да имате нетъмно масло? в какво се състои проблемът? това е различен прекурсор, така че резултатът е различен... тъмночервено масло... целта е да имаме чисто и не мръсно масло, следвайки описания метод (база-киселина) вакуумната дестилация... резултатът е РАЗЛИЧЕН, не е същият GLY като преди, момчета... така че не е същият цвят...
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Визуалният аспект на веществото е характерен за него, ако има забележима разлика, това може да означава, че то има голямо количество замърсители. Дестилирате ли кетона във вакуум? Или просто отстранявате водата?
Чакам малко PMK етилглил...
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Докато четях всички теми за PMK-глицидат с CAS: 28578-16-7, за да стане ясно, че може да се предлага на прах и в маслено вещество, което може да се втвърди при 33*С. Всички горепосочени методи се отнасят за масленото/восъчното вещество.

Доколкото успях да получа бележки за процеса, го пиша на ясен език, за да могат хората да го разберат по-добре (включително и аз). Имам някои въпроси относно тези подобрения и какво да правя, ако са направени такива.


Подобрения, както е прочетено във форума:

Въпрос относно подобрението:
Дали да загреем това до 80*С или да го държим с NaOH при 20*С. Добавяме ли директно PMK-gly-eth при 20*C или загряваме повече?

Стъпка 2: добавяне на киселина:

Ако е постигнато подобрение в стъпката с NaOH и добавяме солна киселина, повишаваме ли температурата до 80*С или я запазваме на 20-21*С? Ако я запазваме на 20-21*С, продължаваме ли отново 12 часа или добавяме тази стъпка през първите 12 часа?

Стъпка 3 разделяне:


Стъпка 4 вакуумна дестилация:
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
добре...не съм пробвала сапунификацията при стайна температура за 12 часа, но със сигурност ще го направя, тъй като тъмнокафявият цвят в това преобразуване се появява след сапунификацията при 80с..може би това може да го реши...за другите ползи не знам....

Що се отнася до добавянето на киселина, това е друг процес, да, трябва да се постави на 80ª със сигурност
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
ами... грешката тук е, че някои хора си мислят, че могат да си купят стария CAS , но това не е вярно, единствената налична форма е восъчната, има 2 представяния на това, но просто начинът, по който производителят го довършва... единият е по-жълт восък, а другият е по-бял прах, но веднага щом тези достигнат 30ªc, те ще се разтопят... това е една и съща молекула, повярвайте ми.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Същите продукти, същият процес...
въпросът за подобряване на цвета... ами... може би съществува, но ИМО всички нови MDMA ще са по-тъмни от преди, ще видите... новият MDP2P е същото нещо, но с по-тъмен цвят, тогава MDMA ще е по-тъмен... само малко , моите резултати бяха като стара неизмита "кока-кола" на вид... колкото и пъти да го миеш, той запазва този цвят
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3


бро можете ли да ми изпратите методите за масло, thx
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3

сър , вече имам pmk масло
каква следваща стъпка мога да направя?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Аз не съм експерт тук, моля, свържете се с @G.Patton @William Dampier, те са експерти в този форум и са много полезни

и моля, уверете се, че вашият PMK cas no. е правилен, преди да предприемете каквито и да било стъпки, ето няколко полезни връзки, които може да ви трябват за справка:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-3-4-methylendioxybenzylmethylketone-from-piperonal-glycide-ester-route-small-scale.24/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formamide-and-lah.49/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/need-help-with-pmk-ethyl-glycidate-to-mdma-synthesis.682/
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Някой наистина произвежда успешно готова мдма от този нов пмк етилглицидат?

Или всички просто имат проблеми с преобразуванията и не могат правилно да кристализират крайния продукт?

Защо няма актуализации за правилния метод за преобразуване на PMK ETHYL GLYCIDATE?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Чети по-добре, брато, правилното преобразуване вече е публикувано, и да, имам красиви кристали , много малък мащаб, но това няма да направи разлика.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Преобразуване чрез алкална основа или киселина. Ако е мръсен продукт, пречистете с бисулфитен адукт (скоро видео). Ако всичко това не даде резултат, тогава вашият глицидат е боклук.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
нямам търпение да видя видеото!!!
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Може ли някой да напише преобразуване за 1 кг pmk етилглицидат?
Но само тези, които са опитали преобразуването и имат опит, моля, не публикувайте copy paste, ако не сте сигурни, че работи
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Купувам от китайци през ноември и декември 2021 г. няколко килограма от това, което ми казаха, че е CAS 13605-48-6. Те не предоставиха никакви инструкции. Така че това, което разбрах от BenyBoy, трябва да направя, както е посочено по-долу:

Методът е предоставен за този, който е твърд при стайна температура (моят е бял прах)

1:1:1 PMK прах CAS 13605-48-6 :етанол : dh20 - загряване при 60с за 1 час
2. Добавяне на HCL нагряване 3,5 часа. При 75c (колко от HCL?) - може ли някой да даде съвет?

Питам, защото има вероятност да имам стари неща, които доставят в края на 2021 г. Ако това е невъзможно и имам 28578-16-7, ще направя както е в този пост.

Има ли някакъв шанс да се разбере разликата между 13605-48-6 и 28578-16-7, когато са под формата на бял прах?

Благодаря Ви.
 
Top