Всичко в една нишка за преобразуване на етил-метил ПМК глицидат в ПМК

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

Просто въпрос, за да съм сигурен и защото съм любопитен.

пътят към кетона е същият, когато е като прах или масло ?

Благодаря ви много
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Това е добър превод. Е, точката на топене на него е наистина ниска, при около 35-45⁰С може да откриете, че частично се топи напред-назад, което го прави някаква странна каша, изглеждаща като восък. По-добрите (прахообразни) видове, и сега предполагам, вероятно са по-чисти и имат по-добре определена точка на топене при около 45 градуса. Когато имате смеси, тези свойства могат да варират и ако не сте много школувани и опитни в постъпката, могат да бъдат много непредсказуеми. Не съм виждал анализ на трета страна, но не би имало смисъл да има две различни по поведение и едно и също вещество.
Това е една разумна хипотеза.
Техните търговски представители няма да ви дадат по-добър отговор, освен ако не сте много по-голям късметлия от мен.

Наздраве
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

Да, това може да бъде много интересно, да се знае точно какви могат да бъдат разликите между праха и маслото.
мислех си, че може би може да е сол на тази молекула, когато е като прах ?
и ако начинът може да бъде различен между маслото и праха до кетона
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
ако някой може да сподели е знания... ние сме повече от щастливи :)!
Наздраве
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
не. когато се поинтересувахме още първия път за "новото масло от pmk" (CAS 28578-16-7) и попитахме какъв би бил, ако има такъв, новият подход за превръщането му в истинско масло от pmk ( очевидно CAS 4676-39-5), отговорът беше грандһттр://.... "това е търговска тайна, моля, не се разпространявайте...", казаха те. Получих видеоклип, беше изключителен! Новият продукт изисква само... да го загрееш!... и във видеото, все още го имам btw, "ученият" всъщност загрява епруветка с втвърдения продукт с помощта на запалена свещ. Бяхһттр://.... меко казано изумен. превръща се в масло пред очите виһттр://....
Надявам се, че не говорим за разликата между 28578-16-7 и 13605-48-6. Това всъщност е стабилен прах и въпреки че дава същия краен продукт, ако се подложи на правилната обработка, той е съвсем различна молекула и всъщност дава по-малък добив от по-новия си събрат.

Наздраве!
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ar
Говорите ли за разтопяване на нещо??? Уау, никога не бих могъл да разбера, че ако загрееш восък, той всъщност се разтапя и се превръща в мазно нещо...
Хора, моля ви, проучвайте, четете, а след това идвайте тук и задавайте конкретни въпроси...
За всичко това се изискват основни познания по химия.
Не се опитвам да изритам никого, но някои въпроси предполагат, че дори не разбирате какво е каз. число, какво е сол и т.н... Ще бъде (още по-)опасно за вас. Първата стъпка е да направите всичко възможно, за да се изучите и да научите някои основни неща.
На останалото до голяма степен вече е отговорено в същата тема, отново ПРОЧЕТЕТЕ, преди да задавате отново и отново същите въпроси.
Просто моите 2 цента.

Восъкът/маслото и прахът не са едно и също нещо, те нямат един и същ номер на cas.
Успех!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

Това е окончателният материал, който получих от CAS 28578-16-7 под формата на восък:
GR2rsV1AIx

;-)
Както и да е, ще тествам други методи и ще направя някои промени, за да се опитам да го подобря колкото е възможно повече.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Красив кристал, свалям шапка на химика ;)
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, момчета.
Малко съм объркан по кой маршрут трябва да направя
Имам 1 кг ново pmk ( предполагам), но не знам дали е восък или прах
Когато стискам торбичката, усещането е като за кинетичен пясък, а не като за прах.
Продуктът мирише страхотно с тази характерна миризма на сафрол.
Но има подправка или оцетна миризма, сърбеж в носа.

Доставчикът ми даде тези инструкции:
1- смесете тези 4 съставки в този ред
Pmk на прах, HCL, вода и етанол Съотношението е 1:2:1:1
Тествайте със 100 г прах наведнъж
2- Смесете тези четири съставки заедно и ги разбъркайте добре Загрейте на 70-75 градуса и разбърквайте в продължение на 3 часа Контейнерите не могат да бъдат напълно затворени
3 - И след това има наслояване. Отървете се от останалите. Оставете маслото

Мисля, че този метод е за старата версия и трябва да направя просеца, който направи @Fring.

Какво бихте направили вие?

Благодаря за помощта.
 

Attachments

  • TW4LsAqhN1.JPG
    TW4LsAqhN1.JPG
    1.3 MB · Views: 253
  • vYuQOHC24e.jpg
    vYuQOHC24e.jpg
    1.1 MB · Views: 242

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Прахът изглежда като истински.
Може би
Отлично. В тези продукти винаги има примес на готово масло.
Напълно възможно
По-вероятно е вашата да е натриева или калиева сол (проверете за разтворимост във вода). Предложеният метод би трябвало да работи.
 

little499

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Сър, мисля, че този въпрос може да е малко глупав, все едно съм начинаещ, но искам да попитам:
как трябва да го накарам да кристализира, ако използвам новия метод с маслото на bmk
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Не знам какво, по дяволите, ми предостави моят доставчик, а мазната субстанция, която произведе, беше изненадваща.
9UhIaPKZeO
 
Top