Алуминиева амалгама (Al/Hg) резюме

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Какво ще кажете за промиване на фолиото с HCl, преди да добавите живачния нитрат? Това няма ли да премахне всички оксидни слоеве, които спират реакцията?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Малко късно, но за всеки, който чете по тази времева линия... използвайте за тази цел унтразвукова почистваща машина
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Може ли това да се използва за заместване на синтези, изискващи NaBH4? Опитвам се да направя 5-MeO-DMT от 5-MeO-T, следвайки синтеза на Хамилтън Норис, но не разполагам с NaBH4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Не мисля така
 
View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
има ли начин да се направи NaBH4, който не изисква супер високи температури или налягане и който може да се направи в малък мащаб в любителска лаборатория, или просто да се откажа и да поръчам от Китай и да се надявам митниците да не ме разпитват?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, струва си да се купи. Няма да се справите без специално оборудване и подходящ лабораторен опит+умения.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Защо Al/Hg не работи за този синтез. той би трябвало да редуцира имина, за да метилира триптамина, нали?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Не съм пробвал този начин. Можете да проведете това изследване и да споделите опита си с форума на BB
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Мисля, че това може да е възможно, но не съм напълно сигурен. Смятате ли, че това ще намали двойната връзка на индола?
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Единственото нещо, за което не съм много сигурен, е продуктът, дали от него ще се прави ММТ или ДМТ. Във вашия синтез на метамфетамин от амфетамин с Al/Hg към амина се добавя само една метилова група.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
След като се приготви разтвор на живак в азотна киселина, след което този разтвор се добави в колба с вода и алуминиево фолио, как правилно се обезвъздушават изпаренията от тази реакция? Изпаренията изглеждат достатъчно силни, за да се отделят от въздушния филтър и да преминават и през маската. Мислех да използвам вакуумната помпа с колбата и след това регулатор на вакуума, така че силата на вакуума да е достатъчна, за да може изпаренията да се изпускат навън, но се притеснявам да не изпомпвам водороден газ, тъй като може да има риск от експлозия.
 

syntheticdrugs

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
@G.Patton Намерих отговора, който търсех, и видях някакъв практически опит в тази публикация. Имам нужда от вашите отговори на други въпроси, благодаря ви.
 

TheDefender1707

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, мога ли да използвам същото количество живачен (Ii) хлорид като живачен (Ii)нитрат за синтез на амфетамин pls
 
Top