Синтез на амфетамин от P2NP чрез Al/Hg (видео)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
При каква температура да варя IPA в него
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Колко трябва да вкарам в IPA
БЛАГОДАРЯ ВИ
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Когато върху реакционната смес се изсипе натриев хидроксид, какво е необходимото рН?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Само необходимото, за да го разтворите

неутрален, PH 6
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Знам това, приятелю, но искам да кажа колко pH е необходимо преди нанасянето на сярна киселина
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Не разбирам въпроса. Трябва да приложите сярна киселина с ацетон и с тази смес да понижите рН на амфетамина, разтворен в алкохол, до достигане на рН 6.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ако достигнем рН 6, това означава ли, че синтезът е правилен и продуктът е амфетамин? Как да разбера, че продуктът е амфетамин?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Използвам вода от чешмата и нейната алкалност е слаба. Какъв е подходящият начин за повишаване на алкалността на реакционната смес
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Използвате ли чешмяна вода за извършване на синтеза? Трябва да използвате натриев хидроксид и дестилирана/деминерализирана вода. Обикновената или чешмяната вода ще бъде замърсена и не знам дали ще работи за синтеза.

Продуктът изглежда като амфетамин с просто око и с миризма. Ако имате друг цвят, който не е бял, той също ще е амфетамин, но замърсен. Но наистина с миризмата, ако някога сте пили амфетамин, ще ви е много позната.

Вече имам 4 синтетични амфетамина и истината е, че трябва да го кажа, защото нямам опит с химията. Много съм доволен от резултатите и добивите. Вече имам 4 синтетични амфетамина и истината е, че никога не съм имал опит с химията. Много съм доволен от резултатите и добивите.
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Имам въпрос. В последната стъпка от разтварянето на амфетамина в алкохол и смесването му с ацетон/серенна киселина имам малък проблем.

Измервам рН, докато се опитам да получа рН 6. Но в крайна сметка се получава твърде гъста "паста", която ми пречи да измеря правилно рН. Знаете ли защо може да се случи това или какво трябва да направя?

Получих сярната киселина, като я изпарих с водна баня за електролит на батерии и може би чистотата на киселината е около 90-95 %. Възможно ли е това да е причината?

Благодаря ви много. Този форум е прекрасен.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ако разтворът стане твърде гъст по време на титруването, това се дължи на количеството сол, което се утаява, просто добавете още разтворител, за да го разредите, това всъщност не влияе на стойността на рН.

Ако вашата сярна киселина е замърсена, това най-вероятно е от вода. Амфетаминовият сулфат се разтваря във вода, което означава, че ще имате загуба на добив, но тя трябва да е минимална.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
>pH13 в най-добрия случай, но прочетете инструкциите.
Ако сте следвали този синтез и накрая сте капнали сярна киселина в разтвора си, то амфетаминовият сулфат ще се утаява там, докато достигнете рН6, всичко под това означава загуба на добив и допълнителни примеси.
По принцип продуктът все пак трябва да се пречисти след синтеза.
Да, чешмяната вода също е за пиене, защо тя също трябва да е алкална? Какво ще кажете да отидете до аптеката, да вземете дестилирана вода и натриев хидроксид, за да направите луга и да получите алкален разтвор? Но това също е в инструкциите.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Интересувам се за алуминиев лист вместо фолио, BHBlueberry ги използва в своята версия на този синтез, като предполага, че (мисля, че с дебелина 5 мм) листът ще бъде по-добър, знаете ли нещо за този вариант?

Връзка към неговия синтез, в който той използва лист:
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Искам да направя разтвор на сярна киселина за MDMA сулфат. Как мога да направя разтвор, който да използвам за осоляване на основата? Да направя разтвор на сярна киселина с IPA, след което да изсуша IPA с mgs04? това ще бъде ли добре.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Благодарим ви за взаимодействието и помощта. Важният въпрос сега е как да разбера метода на откат и кога се появява откатът
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Здравейте, момчета. Какво мислите за тази вакуумна помпа за филтриране на амфетамин?

Може ли да работи?


 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ако искате да правите по-големи реакции, не знам дали можете да използвате фолио, ще ви трябва по-дебел алуминий, например алуминиева ламарина. Причината за това е, че фолиото е толкова тънко, че реагира бързо и макар да е добро за по-малки мащаби, не е добро за големи мащаби, трябва всичко да реагира за по-дълъг период от време.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Вакуумната помпа винаги е от полза в лабораторията, особено когато трябва да се извършва много филтриране и сушене.
Най-евтината покупка вероятно ще бъде водоструйна помпа, но тя консумира много вода.

При вакуумната помпа трябва да обърнете внимание на съпротивлението и да помислите за закупуването на студен капан, който допълнително предпазва помпата от химически газове.
Какво се има предвид под откат на метода?
Винаги е по-добре да се използва колкото се може по-безводен разтворител, ако получената сол се разтваря добре във вода, това увеличава добива.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Когато сместа реагира, не се наблюдава процес на рефлукс, защо?
 
Top