СИНТЕЗ НА БК-МДМА ЛЕСЕН И БЪРЗ МЕТОД.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Окончателен процес от 500 g 2b3'4mp 390 g чисти кристали от кафява кола на BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
То има този кафяв цвят, защото има много примеси, нали тогава как да направите, за да отстраните примесите.
защото обикновено чистият BK-MDMA е бял или почти бял кристален прах.
Благодаря ви!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Приятелю, бихте ли били така любезен да опишете лабораторното оборудване и реактивите, които са необходими при споменатия химичен синтез?
Благодаря Ви!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ако прочетете статията от самото начало, можете да видите, че не е използвано скъпо лабораторно оборудване, а само пластмасови кофи и електрическа бормашина, необходимите прекурсори и химически реактиви, никакви стъклени съдове или каквото и да било друго.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Амиго, Сам ли направихте синтеза, или взехте информацията от интернет?
и с 1 кг CAS; 52190-28-0 колко мога да получа от BK MDMA?
gracias!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Направих, 1 кг до 680 г приблизително краен продукт
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Приятелю, какъв добив и процент на чистота на BK-MDMA получихте при химичния синтез?
И знаете ли каква е цената на едро на килограм BK-MDMA на европейския пазар, тъй като мисля да го произвеждам в големи мащаби, но първо трябва да знам дали е изгодно, след като купя химическите реактиви за химическия синтез.
Съжалявам, че задавам толкова много въпроси, но съм новак и имам нужда да се уча от експерти като вас.
Благодаря ви!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ако е много изгодно, както повечето от тези вещества, прекурсорът обикновено е много, много евтин и общите разходи за производство са смешни в сравнение с ползата, която произвежда. сегашната цена на улицата е същата за бкмдма, както и за мдма (4000 евро за кг мдма и бкмдма).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Какъв е добивът на BK-MDMA, който сте получили от химичния синтез, и процентът на чистота на BK-MDMA?
Що се отнася до уличната цена на килограм BK-MDMA, имате предвид цената на едро, нали? (4000 евро), тъй като не мисля, че цената на уличното разпространение се продава за по-малко от 10 евро на грам, следователно цената на уличното разпространение би била поне 10000 евро на кг.
Благодаря ви!!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acidosis Благодаря много за приноса на вашия синтез към форума. Ще го опитам; определено. Пишете, че "прекурсорът е много, много евтин". Мога ли да попитам колко плащате за 1 кг и в случай, че няма конфликт на личните данни, бихте ли ни казали кой е вашият доставчик? Благодаря
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
в alibaba има няколко продавачи, които предлагат прекурсора, но той не е евтин, освен ако не знам какво означава за вас "евтин", те са ми предлагали веществото за повече от 150 евро на кг.
Това е само прекурсорът, след това химическите реактиви, използвани в синтеза, също струват пари.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Да, наясно съм с това, също така можете да проверите в химическата книга. Но има още един изключително важен аспект, който трябва да се вземе предвид. Попитахте ли как го обозначават? Безсмислено е да поръчате в Китай и тя да бъде конфискувана на митницата.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Казаха ми да не се притеснявам за това, те са експерти в контрабандата на химически вещества.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
150usd перо килограм е фалшив ...minimun цена в Китай за 1 кг 52910-28-0 е 350usd, в насипно състояние 200usd и последния плащате так на границата.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Имам известни съмнения относно химичния синтез на BK-MDMA.
Какво процентно съотношение трябва да имат дихлорметанът, метиламинът, етиловият ацетат, магнезиевият сулфат, метилоновият хлорхидрат и ацетонът?
Благодаря ви!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
В зависимост от количеството на прекурсора количествата ще бъдат коригирани за вашия процес, но за 1 kj прекурсор ще са ви необходими 2,5 литра DCM и 500 ml етилов ацетат за екстракция. Добавя се шепа магнезиев сулфат, не е необходимо да се претегля, и към основата се добавя HCL до достигане на ph 5. рекристализацията на HCL ще се извърши както винаги към 1 g HCL се добавят 1,5 ml ацетон и 1 ml воден разтвор до пълното му разтваряне и до формата за рекристализация.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Нямам предвид количеството, което трябва да се вложи,имам предвид какъв процент концентрация трябва да има всеки химикал.
Всеки химикал има процентно съдържание, например сярна киселина 98% или друг процент
Трябва да знам този процент, за да купя химическите реактиви със същия процент.
Благодаря ви!!
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Всички реактиви трябва да са с възможно най-висока концентрация и чистота и да са от технически лабораторен клас, с изключение на солната киселина, която трябва да е с концентрация 32-36-38% например.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Приятелю, успях да намеря доставчици за всички химически реактиви с изключение на метиламина (CAS; 74-89-5), тъй като попитах китайските доставчици и те ми казаха, че посоченият химикал е забранен за продажба в Китай, може би знам откъде си го взел?
Проверих също така цените на реагентите и не е вярно, че са евтини, така че се съмнявам, че ще е изгодно да се произвежда BK-MDMA и след това да се препродава на едро на дистрибутори.
Когато се сдобия с реагентите и оборудването за химичен синтез на BK-MDMA, бихте ли ме насочили, тъй като никога досега не съм го правил и се страхувам да не похарча парите за реагентите и да не успея.
Благодаря ви!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Разбира се, брато... но имаш метиламин 40% вода и hcl форма в Европа, и метиламин hcl в nitrochemist.com и 40% в още онлайн магазин в Полша, и vipchemical.pl.
Наздраве.
Когато имате всички реактиви, свържете се с мен .IS е много евтин, направен от bk mdma, общата цена на 1 кг готов кристал е 400 € перо
кг, можете да закупите 1 кг до 4000 € минимум на кг скъпи!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Направена е 2-ра партида, качеството е на най-високо ниво, тестерите го предпочитат пред циркулиращите таблетки мдма.

Един проблем обаче е, че са използвани 50 г от 52190 и са придобити само 7 г краен продукт. Възможно е да сме използвали метиламин hcl, смесен с натриев хидроксид в разтвора на dcm, вероятно твърде много метиламин газ се е отделял. 40% разтвор на метиламин все още е на път, така че добивът може да се подобри дотогава. Не съм извършвал екстракция от водния слой, така че това също го обяснява. Дали използването на магнитна бъркалка също би довело до по-лош резултат?

Редактиране: В крайна сметка добавям HCl директно в DCM с разтвор на свободна основа след изсушаване с натриев сулфат. Трябва ли DCM да се изпари с вакуум, след което да се добави HCl с ацетон, как това ще доведе до различен резултат от метода, който съм правил досега?

Друго нещо, което ме интересува, е как правите разделянето на слоевете с кофи? Разбирам, че при по-малки количества може да се направи с разделителна фуния, но при кофите изглежда по-трудно да се направи правилно.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Приятелю, надявам се, че си добре, защо казваш, че изтича толкова много газ метиламин? Според химическия синтез, описан във форума, се казва, че контейнерът трябва да бъде отворен по време на целия синтез, така че е нормално метиламиновите газове да изтичат, тъй като това няма да повлияе на крайния продукт.
Благодаря ви!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Приятелю, твоят добив се е увеличил? Получихте ли 7 г краен продукт (прах или кристали) от 50 г CAS 52190-28-0?
Благодаря ви!!
 
Top