СИНТЕЗ НА БК-МДМА ЛЕСЕН И БЪРЗ МЕТОД.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Решението за разделяне на основата на водния слой на кубчета е просто, просто използвайте 5-литрови херметични торбички и изсипете кубчето директно в торбичката и изчакайте разделянето на фазите, след като се разделят фазите, торбичката се затваря и се поставя така, че едната от страните е наклонена, което прави формата на разделителна фуния, след което върхът се изрязва с ножица, което позволява да излезе фина струя и можете лесно да разделите слоевете
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Фейбъс имам на върха :)
 

Attachments

  • XJqYo6lL0j.jpeg
    XJqYo6lL0j.jpeg
    4.6 MB · Views: 369
  • aQz2IZCMmi.jpeg
    aQz2IZCMmi.jpeg
    4.4 MB · Views: 414

wavyUK

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Pls може ли да ми изпратите съобщение
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
За 2 дни го направих:)
 

Attachments

  • 8UVL6mX9Zp.jpeg
    8UVL6mX9Zp.jpeg
    6.8 MB · Views: 553
  • D04jdYBx7y.jpeg
    D04jdYBx7y.jpeg
    6.5 MB · Views: 501
  • S5NkQYRi6a.jpeg
    S5NkQYRi6a.jpeg
    4.9 MB · Views: 217

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Изглежда много хубаво, брато!!!.
но от цвета на твоята свободна база интуитивно подразбирам, че това е MMC, правилно ли е иначе свободната база mdmc трябва да е с цвят на кока-кола, когато е мръсна, и бяла след промиване с H2O с натриев бикарбонат. По същия начин, поздравления и се радвам, че моите инструкции са послужили за вашия успех. благословии, братко!!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
314 гр. бкмдма прекристализирани с помощта на 99% изопропилов алкохол от първоначалните 400 гр. бкмдма, общо използвани 52190: 750g. Приемлив добив за мен.

Ще опитам да рекристализирам отново с 1,5 ml вода и 1 ml изопропилов алкохол за всеки 1 gr bkmdma, случайно добавих твърде много HCl първоначално, сега щипе при поглъщане, може да добавя натриев бикарбонат към сместа, за да неутрализира излишния HCl, ако втората рекристализация не се получи.

@Acidosis, ти си бог


ZxJLoENM3q
 
Last edited:
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Мога ли да знам откъде сте закупили прекурсора 2-бромо-3',4'-(метилендиокси)пропиофенон и какъв цвят и форма е пристигнал при вас?
и откъде купихте 40 % воден разтвор на метиламин (CAS: 74-89-5)?
Благодаря ви!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
но не трябва да има сърбеж след рекристализацията, бих го рекристализирал отново в дестилирана h2o и смес от метанол и ацетон в следното съотношение: за всеки 1 грам продукт добавете 1 мл метанол и 1 мл ацетон и 50 дл h20, общо 2,5 мл течност за всеки грам прах, разтворете добре сместа, докато няма бучки прах на слаб огън и я поставете в контейнера си и не го движете изобщо в продължение на 4 дни, за да се образуват добре кристалите, ако се движите най-малко, контейнерът няма да кристализира както трябва. Благословии, братко
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Ако искате на дкм да се нагрява на 40°С НА 2 часа, получавате 810 г прахообразно вещество✓
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Прекурсор на катинона метилон (CAS
52190-28-0) е 2-бромо-3',4'-(метилендиокси)пропиофенон? Мога ли да знам какъв е съставът му? Повечето китайски доставчици го продават под формата на прах и малки кафяви камъчета, но в литературата прочетох, че е бял кристален прах.
Метиламинът (CAS: 74-89-5) може ли да изпълнява същата функция като метиламина (40% воден разтвор)?
солна киселина (CAS:
7647-01-0) трябва да е 36% или може да се използва и 37%?
Защо в този химичен синтез не се използва топлина или лабораторно оборудване? Изненадан съм
А що се отнася до личната безопасност, какви дрехи трябва да нося, за да не вдишвам токсични газове и за да предотвратя проникването на химикали в кожата ми и причиняването на изгаряния...?
Благодаря ви!! :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
прав си, всичките ти съмнения са както посочваш, прекурсорът трябва да е много тъмнокафяв кристален прах, по отношение на метиламина всяка от 2-те форми ще му свърши работа перфектно, просто ако използваш метиламин HCL, той трябва да е го разтвориш във вода със сода каустик, hcl да подпише солта на 35-36% е перфектно... благословия за антракс... к.д.с!!!
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
На какво се смеете? Питам, защото не знам какъв цвят има, а 99% от китайските доставчици на химикали ми изпращат снимка като тази.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Тъй като е мръсен, също така продават 2b4m форма Индия същото Кафяв мръсен прах
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
но всъщност това е оригиналният CAS, нали, само че има примеси и затова е с кафяв цвят, какъв цвят и структура е в чисто състояние?
Проблемът е, че всички доставчици на химикали го продават в един и същ цвят (кафяв) и текстура (прахообразен и с малки камъчета). Не съм виждал доставчик, който да го продава с различен цвят.
Благодаря ви!! ;)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Това Е много тъмно, но е възможно Китай да има партида с този цвят, attaché you a imagen normal.
 

Attachments

  • CEcJbOT5ax.jpg
    CEcJbOT5ax.jpg
    359.4 KB · Views: 167

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Antrax имам през следващата седмица cas 52910-28-0 със силно качество, готов за Европа... всеки мисли свържете се с мен
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Трябва ли да е със същия цвят или какъв цвят трябва да е в чисто състояние
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Не правя предварителни плащания, а само сигурни плащания чрез alibaba trade assurance или paypal
синтеза на BK-MDMA, който споделихте във форума, откъде го взехте?
защото видях, че сте коментирали друг химичен синтез на метилон, който друг потребител сподели
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Дали е много по-добър начин, направен бк мдма и много по-чист, както той показва
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Опитвали ли сте синтеза?
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Получих същия прекурсор, той работи с този
 
Top