СИНТЕЗ НА БК-МДМА ЛЕСЕН И БЪРЗ МЕТОД.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Само се смея, защото единственото лесно нещо в това са реакциите, погледнах този първи кас# и да, предполагам, че го крадем, ТОЧНО КАТО В BREAKING BAD! Сега вече го разбирам, добре! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
2-бромо-3,4-метилендиоксипропиофенонът не е регулиран в по-голямата част от света, освен ако не живеете във Флорида
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Окончателен процес от 500 g 2b3'4mp 390 g чисти кристали от кафява кола на BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 557
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 542
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 529
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 538
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 524
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 496
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 951
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 942
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 514
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 554
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
При химичния синтез казвате, че с 500 грама прекурсор получавате 490 грама метилонов хидрохлорид, а сега казвате, че с 500 грама прекурсор получавате 390 грама кристализиран метилон, т.е. при рекристализацията на метилоновия хидрохлорид губите 100 грама метилонов хидрохлорид?
като гледам снимките на метилоновите кристали, те имат този цвят поради примеси, тъй като чистият метилон е бял, как бихте пречистили тези метилонови кристали с кафяв цвят?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Направена е 2-ра партида, качеството е на най-високо ниво, тестерите го предпочитат пред циркулиращите таблетки мдма.

Един проблем обаче е, че са използвани 50 г от 52190 и са придобити само 7 г краен продукт. Възможно е да сме използвали метиламин hcl, смесен с натриев хидроксид в разтвора на dcm, вероятно твърде много метиламин газ се е отделял. 40% разтвор на метиламин все още е на път, така че добивът може да се подобри дотогава. Не съм извършвал екстракция от водния слой, така че това също го обяснява. Дали използването на магнитна бъркалка също би довело до по-лош резултат?

Редактиране: В крайна сметка добавям HCl директно в DCM с разтвор на свободна основа след изсушаване с натриев сулфат. Трябва ли DCM да се изпари с вакуум, след което да се добави HCl с ацетон, как това ще доведе до различен резултат от метода, който съм правил досега?

Друго нещо, което ме интересува, е как правите разделянето на слоевете с кофи? Разбирам, че при по-малки количества може да се направи с разделителна фуния, но при кофите изглежда по-трудно да се направи правилно.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Приятелю, надявам се, че си добре, защо казваш, че изтича толкова много газ метиламин? Според химическия синтез, описан във форума, се казва, че контейнерът трябва да бъде отворен по време на целия синтез, така че е нормално метиламиновите газове да изтичат, тъй като това няма да повлияе на крайния продукт.
Благодаря ви!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Някой опитвал ли е този синтез? Страхувам се да не похарча пари за химикали и да не успея
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
Честно казано, само с оглеждане изглежда, че е същият метод за руски 4MMC, така че би трябвало да работи...
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, имам проблем да накарам свободната си основа да стане прозрачна , промих я няколко пъти с помощта на h20, все още не е прозрачна/бяла. Дори използвах h20 и сода за хляб, все още не е бистра.

Може ли някой да ми даде информация .



Също така пропуснах етапа на разделяне на водния слой и не добавих никакъв етилов ацетат.

И накрая, добавя ли се магнезиев сулфат в кофата за
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ако вашата свободна основа вече е била напръскана няколко пъти с вода, а също и с бикарбонат, спокойно пристъпете към осоляване на свободната си основа, не е напълно необходимо тя да остане безупречно бяла, ако при всичките ви измивания те продължават да имат по-тъмен цвят, може би грешката не е Тя е във фазата на почистване, може би не целият й прекурсор е реагирал и има някакви следи от примеси, но по-късно във фазата на рекристализация тя ще реши този проблем. Продължавайте напред, не се задълбочавайте в тази малка подробност.
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Също така колко мл hci и ацетон са необходими за основи. Разбирам, че трябва да добавяме, докато основата стане с ph 5, но ацетонът е 250 ml и hci 250 ml ? Дали hci е 350ml и ацетон 150ml?
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Какво означава бикарбонат ? Как се означава бикарбонат .

"може би не целият му прекурсор е реагирал и има някои следи от примеси"

Ако случаят е такъв, ще трябва да оставя dcm и presscor да се смесват по-дълго с 40% разтвор на метиламин ?
 

bababy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Може ли някой да направи видеоклип по този въпрос?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Току-що получих 1 kg от прекурсора (CAS: 52190-28-0) 2-бромо-3′,4′-(метилендиокси)пропиофенон от китайски доставчик.
Заплатих 280 долара за 1 кг с включена доставка, от 25 кг ще платя 200 долара за кг с включена доставка, това е скъп прекурсор, чистотата е 99 %, цветът е кафяв, а формата е малки камъчета и прах.
Има силна миризма (не знам каква точно, но не е лоша миризма) форматът също наподобява кафява захар.
 

Attachments

  • SMmL4G9Z5f.jpeg
    SMmL4G9Z5f.jpeg
    5.6 MB · Views: 433

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Този прекурсор, който продавачът от Китай изпраща, е мръсен, вътре има твърде много бром ...... този прекурсор трябва да бъде с хубава бяла кристална форма, но е мръсен прахһттр://....
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
RewlBrtfLY
 

Attachments

  • LwfmuPeCdk.jpeg
    LwfmuPeCdk.jpeg
    6.3 MB · Views: 494

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
започнах с 10 грама прекурсор (CAS 52190-28-0), който разтворих с 50ml DCM, след това разбърках добре на ръка с лъжица, докато прекурсорът се разтвори добре, след това добавих 20ml воден разтвор на метиламин 40% към разтворения прекурсор и за много кратко време след разбъркване с лъжицата на ръка се образуваха 2 слоя, Отделих водния слой от основата с помощта на пипета и добавих 6 ml етилов ацетат към водния слой, след като смесих за кратък период от време, добавих отново водния слой, който смесих с етилов ацетат, към основата, след това добавих 10 ml вода към основата, за да я промия, и я разбърках, докато се образуваха два слоя, но преди да добавя водата, също се образуваха два слоя, след като отстраних водния слой на основата, добавих 2 g магнезиев сулфат и я оставих да изсъхне за известно време, след което проверих рН и то беше 7, След това направих 9 ml разтвор на 35-38% лабораторна солна киселина с 1 ml ацетон и го разбърках добре, след което добавих разтвора капка по капка към основата и проверявах рН всеки път, и то все още беше 7, а след това добавих още малко разтвор и рН беше по-малко от 1, вместо това трябва да е 5,5. Общо добавих около 5мл от разтвора и превиших количеството, след което взех филтърна хартия, филтрирах я и уж оставих метилоновия хидрохлорид сух, след което направих тест за метилоновия антидроги и мисля, че не беше положителен, нямам представа.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Резултатът, който получихте, съответства на това, което получавам аз, рекристализирането му би помогнало да изглежда по-добре и да се елиминира излишъкът от HCl. Ако не сте сигурни дали е психоактивен и/или безопасен, опитайте се да вземете лабораторен плъх и да изчислите mg/kg.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
но можете да оцените цвета на теста за наркотици, той не изглежда червен, както е посочено за положителен метилон, а по-скоро кафяв.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Червено? Виждам само, че се нуждаете от кафяв цвят и го имате.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ако направи кристал, той губи много продукт и е много трудно да го измиеш мръсна гадост, за да получиш хубаво стъкло.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Сега ще трябва да изчакам няколко дни, докато се образуват кристали.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Нормално е 1 ден да се направи кристал
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Също така също така смятам, че моят химичен прекурсор (CAS: 52190-28-0) е нечист и мръсен.
Според китайския доставчик той е с чистота 99%, но мисля, че той ме е измамил, как мога да разбера, т.е. да му поискам някакъв лабораторен документ, в който той съобщава, че посоченият химически прекурсор е с такъв процент чистота.
 

acidtobase125

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Здравейте Хайнекен мога ли да получа от вас контакт на някакъв защитен криптиран месинджър, за да мога да ви пиша на pv ?
 
Top