BK4 (2b4m), съдържащ 4-метилпропихенон

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Направих си сам 2б4м никога не получавам проблем.
 

Attachments

  • 47KCWkO2BF.jpeg
    47KCWkO2BF.jpeg
    5 MB · Views: 371
  • LhUsPoZ0tC.jpeg
    LhUsPoZ0tC.jpeg
    5.5 MB · Views: 355

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Кристали с диаметър 20 мм моето малко момче =)

а съхраняването на аминокетон като свободна основа не е много умна идея. И да, амините в нормално състояние са безцветни прозрачни течности. В аминокетона имате цвета на урината, очевидно примеси ...
Преди да се излагате, помислете поне малко пред кого се излагате =)
 

Attachments

  • dDc56S2ojn.jpg
    dDc56S2ojn.jpg
    313.9 KB · Views: 128

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Да и трябва седмици, за да се направи е
Направих за 1 ден.
Всички синтези вървят на 1 ден на следващия ден продуктът е готов за употреба.
Подобно на тази им снимка са необходими седмици. Добри имам време да чакам седмици
 

Attachments

  • m4SBCNJaxr.jpeg
    m4SBCNJaxr.jpeg
    70 KB · Views: 121
  • HBJIeg9VE2.jpeg
    HBJIeg9VE2.jpeg
    325.2 KB · Views: 120

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Опитваш се да смесиш всички с глупости, за да докажеш, че си готин, но това не е така, съдейки по снимките ти. Търсим най-добрия вариант за почистване на бк4, в който има около 30 процента примеси, а ако си глупав, прочети отново поста от самото начало, там има указание от мен какви са примесите и вариантите за почистване. Опитваме се да помагаме на хората, а ти междувременно пишеш глупости, опитвайки се да ме научиш на нещо. Най-доброто решение за теб е да си затвориш устата, ако нямаш какво добро да предложиш за решаване на проблема.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Бро ние сме доволни от у, у може да спрем да спамим? Хората се опитват да решат проблема
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Да, аз съм ботаник xD
 

Attachments

  • H5D39BsdqI.jpeg
    H5D39BsdqI.jpeg
    5.6 MB · Views: 360

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Това не са кристали и в тях има мръсотия))) Искате да мерите семки? или трябва да ви покажа монолитни кристали с тегло 5 кг? )))
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Кристалът трябва да се изсуши само. :p
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Рекристализирах го, 60 г 2b4m (промито с гореща вода, за да се отстрани маслото от 4-метилпропихенон, което плува отгоре) в 100 мл IPA при температура 60 С, контролирана с помощта на водна баня и термометър, получих обратно 44 г, така че се надявам вече да е чисто. Сега правя експеримент с 1 g 2b4m.

Знам, че снимките не означават нищо, но просто исках да покажа мръсния неизмит и 2b4m срещу измития и рекристализиран 2b4m

Надявам се, че експериментът с 1g ще се получи
 

Attachments

  • F9rxdPpACE.jpg
    F9rxdPpACE.jpg
    326.8 KB · Views: 136
  • EC4xnWhFpB.jpg
    EC4xnWhFpB.jpg
    146.5 KB · Views: 131

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Да, този жълт цвят е мръсен 2b4m кристалът на витрината е чист сега
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Господин очевиден, за това рекристализирахме от IPA. Само че белият цвят не е гаранция за чистота, странно е, че вие, като химик, не знаете това)
 

karate.kid

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Почти 30 % прах за смесване?Наистина хората не знаят какво продават?Това е шега
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Прочетете скрийншота с отговора на продавача... какво да кажа...
Той няма контрол на качеството на входящите реактиви. и който е произвел бк4, задава бромирането много лошо, това е стандартен проблем, който за начинаещите, поради дисбаланс на киселините, реакцията се повишава и бромирането не стига до края
и разбира се, не е газова хроматография-масспектрометрия, а дори и на плаката за RF петна, не съм проверявал
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Съжалявам, но Google translate постоянно ме настройва, като ме добавя към превода, аз... I ... I ... =)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Продавачът е човек от Пл Имам приятели от Пл и една компания продава гадни бромокетони. ако той е препродавач, е време да смени мястото, откъдето купува кетони. тази компания продава този персонал много време, отколкото това не е проблем за начинаещите
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
който прави синтез на бромокетон, не проверява завършването на реакцията върху пластини с алуминиев оксид. Китайците винаги прилагат документа за ГК, само лошите доставчици/производители не проверяват и не предоставят спектъра.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
те правят бизнес, както могат, цените на едро за 4-метилпропиофенон в Китай от тон са около 30 долара за кг, ако синтезът е направен правилно, добивът е 1,3-1,4 кг bk4 (b2m4) и цената е съвсем различна за bk4.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Да и Вие купувате персонал, вършите гадна работа, нисък добив, голям риск.
Те само продават персонал,легално работят и броят пари.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
G.Patton
Разбрах правилно: 1. продавачът сам е признал, че продава некачествена стока 2. продавачът отказва да замени стоката или да компенсира разходите за нея, дори част от тях 3. искате доказателство за точката на топене, след като самият продавач е признал за дефектната стока?
Не смятате ли, че е странно да се иска доказателство, след като самият продавач е признал...
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Не ми каза, че продуктът е гаден. Никога не съм имал проблеми с клиенти, но от около 1 месец насам виждам, че много поляци се опитват да влошат репутацията ми - лесно е да се види счупената езикова информация, типична за поляци, които не знаят как да пишат правилно.
Моите продукти са най-добрите и имам добра репутация от самото начало. Не казвайте, че съм допуснал нещо - много хора искат да ме накарат да изляза от бизнеса, тъй като предоставям система за продажба на ескроу, тъй като те не могат да измамят хората, като продават гадни продукти или дори не изпращат. Това е наистина срамно, скъпи хора - уважавайте продавачите си.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Прочетете това, което сте ми изпратили. ПРИЗНАВАТЕ, че сте допуснали грешка и че другите се оплакват от качеството...

Ако сте допуснали грешка и я признавате, както го правите, тогава всяко достойно човешко същество би вдигнало ръце и би изработило нещо с клиентите, така че клиентът да е доволен, а също така клиентът да се върне, защото е спечелил доверие.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Както казах и преди - не е възможно възстановяване на сумата - поръчвате на свой риск - поръчано е специално за конкретен човек и не подлежи на възстановяване - не мога да бъда сигурен, че някой ми изпраща правилния продукт и ако някой се страхува да не загуби пари, защо поръчва 5 кг вместо 250 г? Не насилвам никого и от моите листри можете да поръчате дори 50 г.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Аз дори говоря с вас, когато има проблем - ако някой поръча от alibaba или нещо подобно и е ядосан, той дори няма да получи отговор от продавача - наистина е тъжно, че изпращаме хора по целия свят, включително САЩ AUS и от месеци и само 1 клиент с негов приятел предявява тези претенции...
Поздрави добри хора
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Прочетете това, което сте ми изпратили. Спрете да променяте това, което искате да кажете. Това е нелепо

Никакво доверие, купуваме на свой риск, това е абсолютно шокиращо
 

Attachments

  • SzUsqEiO9y.jpg
    SzUsqEiO9y.jpg
    579.9 KB · Views: 108

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
На тази снимка признавате, че сте допуснали грешка, но не искате да я поправите!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Брат, вашият продукт е на високо ниво, синтезът им не е подходящ, а опитът им в областта на химията е аматьорски, така че
 
Top