BK4 (2b4m), съдържащ 4-метилпропихенон

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Не ми каза, че продуктът е гаден. Никога не съм имал проблеми с клиенти, но от около 1 месец насам виждам, че много поляци се опитват да влошат репутацията ми - лесно е да се види счупената езикова информация, типична за поляци, които не знаят как да пишат правилно.
Моите продукти са най-добрите и имам добра репутация от самото начало. Не казвайте, че съм допуснал нещо - много хора искат да ме накарат да изляза от бизнеса, тъй като предоставям система за продажба на ескроу, тъй като те не могат да измамят хората, като продават гадни продукти или дори не изпращат. Това е наистина срамно, скъпи хора - уважавайте продавачите си.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Прочетете това, което сте ми изпратили. ПРИЗНАВАТЕ, че сте допуснали грешка и че другите се оплакват от качеството...

Ако сте допуснали грешка и я признавате, както го правите, тогава всяко достойно човешко същество би вдигнало ръце и би изработило нещо с клиентите, така че клиентът да е доволен, а също така клиентът да се върне, защото е спечелил доверие.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Аз дори говоря с вас, когато има проблем - ако някой поръча от alibaba или нещо подобно и е ядосан, той дори няма да получи отговор от продавача - наистина е тъжно, че изпращаме хора по целия свят, включително САЩ AUS и от месеци и само 1 клиент с негов приятел предявява тези претенции...
Поздрави добри хора
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
На тази снимка признавате, че сте допуснали грешка, но не искате да я поправите!
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18

Constantylious777 е един от най-надеждните доставчици на химикали.

В най-добрия ноу-лаж на Сиера, Той е имал успешни сътрудничества с добре познати даркнет продавачи като: Pygmalion.
Сиера твърдо вярва, че всички проблеми, свързани с качеството, не се дължат на желанието за увеличаване на приходите.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Имах хора, които се оплакваха, че продуктът е различен, но всичко беше наред. Спирам да отговарям на темата и коментарите ви поради това, че наистина сте като дете за мен - моля, не поръчвайте повече от мен - не съм ви принуждавал да купувате 5 кг. вместо да плачете, че сте загубили всички пари, можехте просто да поръчате 50 г. Не искам да говоря повече за това - може би аз просто не съм добър доставчик за сътрудничество с вас - поздрави.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Много полски хора? слушайте не говоря за Pl хора лошо. хората се оплакват, защото е много компании в където можете да си купите персонал там да? това е законно там. в други страни е проблем да се купуват. хората показват синтези добив 60-70 % тук, отколкото какво мислите?
Mocny kutas Сменяш ника всеки път, когато някой ти плати 3 хил.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Не казвам, че поляците са лоши - просто мисля, че хората са от пазара, на който работя, и ме смятат за заплаха за бизнеса си.

Поздрави не отговарям повече на тази тема
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Здравейте, Относно 2B4M, тази сутрин направих синтез с 2b4M от @Constantylious777 и имах бяло мляко https://ibb.co/K7sY16j https://ibb.co/029xBJn, мисля, че да, партидата е различна, но ако искате да сте сигурни и ако не искате да губите пари, купете малко количество и/или го пречистете, когато имате добър 2B4M , имате добър 4mmc ;)
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Те трябва да следват строг процес с гарантирано качество, който осигурява продукт, подходящ за целта. Очевидно не са се погрижили и просто са продали продукта независимо от това. Те са професионалистите, които произвеждат този продукт, и би трябвало да знаят по-добре!!! Много лоша практика.

Това е все едно да отидете в кафене и да поискате кафе със захар и много мляко, но когато получите кафето, то е черно, без захар и мляко, но те казват, че е трябвало първо да поръчате малко количество.

Те не са глупави, имат тестове, които могат да направят с лекота в научна лаборатория с повече от достатъчно налично оборудване, за да гарантират, че продуктът е 99% чист и без примеси!
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
ОТВРАТИТЕЛЕН ДОСТАВЧИК. НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТЯХ
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Достатъчно е да се напише веднъж. Мога да сметна постовете ви за спам и да ви банна. Не ме карайте да правя това. Също така използвайте ескроу, за да разрешите спора незабавно.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Извинявайте, просто съм доста разстроен от преживяното.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Най-накрая имам новия си 2b4m от нов доставчик, който се рекламира и тук, в BBgate. С удоволствие ще ви покажа кой използвах за този чист 2b4m. Много щастлив.

Старият 2b4m е разтворът на 4mmc в предната лява част на снимката (много мръсен и го промих много пъти с толкова много ацетон, много отиде на боклука), а новият 2b4m е разтворът на 4mmc в задната дясна част (много чист, използвах около 10% от количеството ацетон, което трябваше да използвам, за да почистя мръсния 4mmc) Направих синтеза си толкова бързо и съм толкова изненадан от това колко чист е 2b4m. Нямам търпение да сравня кристалите.
 

Attachments

  • UnNgj2PF6z.jpg
    UnNgj2PF6z.jpg
    343.2 KB · Views: 184
  • LMDH5hpFZb.jpg
    LMDH5hpFZb.jpg
    185.1 KB · Views: 177

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
КРАЕН РЕЗУЛТАТ С НОВИЯ 2B4M ОТ ДРУГ ДОСТАВЧИК, КОЙТО БЕШЕ МНОГО ЧИСТ И БЕЗ ПРИМЕСИ.
 

Attachments

  • ljOztDkd6S.jpg
    ljOztDkd6S.jpg
    1.6 MB · Views: 179

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
След като положихте толкова много усилия, за да накарате всички да знаят, че моите неща са ''мръсни'', а сега говорите за ''нов доставчик оттук'' - наистина започнах да вярвам, че имате някакъв интерес да накарате уебсайта и услугата ми да изглеждат зле. Спрете да спамите, приятелю
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
И какво трябва да направя вместо това?

Давате си сметка, че сте взели от мен плащане за 5KG 2B4M? Същият 2B4M, който се разпиля, защото не беше чист, и целият ми синтез от него се разпиля заради примесите в продукта (времето, усилията и разходите за други материали/съставки, използвани като част от синтеза, също се разпиляха). За щастие имаше човек, който ме потърси и ме научи как да го измия и рекристализирам, за да имам използваем 2b4m от вас.

Дори и сега не ви пука, мислите, че аз, един човек, спамим, това изобщо не е спам, аз всъщност следвам крайния резултат, така че хората да имат пълната история от мен, а не само 85% и да оставят края. И завърших, като препоръчах източник, който не е бил нищо друго освен учтив, успокояващ и полезен с мен, нещо, което клиентите ценят и исках да споделя това с другите, вместо да преминават през това, през което преминах аз.

Вместо да се фокусирате върху мен, защо не въведете система, в която да можете да правите периодични проверки на качеството на продуктите, които продавате, това ще гарантира, че клиентите ви получават висококачествени продукти ден след ден, клиентите ви ще ви благодарят за това.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Един прост въпрос към вас. Защо един конкурент, който си представяте, че ще купи 5 кг 2б4м, звучи твърде скъпо. Ако трябва да направите това, би било много по-лесно и по-ефективно да купите 100 грама от 10-20 различни лица.
А сега изглеждате смешен, по-рано признахте, че реагентът е с лошо качество, а след това, че преди това сте получили оплаквания от други купувачи за този реагент. И в крайна сметка какво правите? Не давате никаква компенсация на клиента си, никакво извинение, а само жалък опит да избегнете отговорността, като казвате, че не сте отговорни за лошото качество на реактива, опитвайки се да оклеветите клиента си.
Можете да продължите да говорите глупости, но това няма да промени истината, а тя е много проста.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
От това, което моят приятел забеляза, синтезът беше гаден. Дори и да имате 99% чистота на bk4, няма да получите 4mmc чистота, ако синтезът е направен неправилно.
 

Attachments

  • 5CkMaUFQhp.jpeg
    5CkMaUFQhp.jpeg
    6.2 MB · Views: 366
  • TevzS2nMJh.jpeg
    TevzS2nMJh.jpeg
    5.2 MB · Views: 384

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Като продавач не мога да описвам ''грешните точки'', които направихте, защото това ще влоши вашата анонимност и т.н., както и на другите - не съм тук, за да воювам с моите клиенти, скъпи - виждам, че се чувствате толкова зле заради парите, които сте ''загубили'', че през цялото време говорите за възстановяване на сумата - не съм ви принуждавал да купувате толкова голямо количество - escrow е приет и не са се случвали проблеми със сделките с мен, откакто съществува. Няма да отговарям повече на вашия текст, но сега виждам, че много хора ми писаха и казаха някои неща. Наричайки ме ''отвратителен'' от самото начало показа какъв човек си и поведението ти сега също - 99,9% от клиентите ми са доволни и получиха някога reship, ако имаха проблеми с реципирането на продукта и т.н., но никога не се държаха нелюбезно, дори и да не бяхме съгласни с точките. Благодаря Ви за мнението - по-добре е, че то ще бъде видимо за всички - повече няма да Ви отговарям от моя страна. На другите хора - благодаря ви, че сте част от моя магазин и т.н.! Честит празник!!!
СКОРО ЩЕ БЪДАТ ДОБАВЕНИ НОВИ ХИМИКАЛИ - ГОРЕЩИ ПРОДУКТИ
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Най-лесният начин е да избягате от проблемите или да ги стоварите върху главата на някой друг. Страхотен продавач lol
 
Top