Извличане на ефедрин от растения

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
не, направих съвет за изработване на кристали в настоящата ситуация, инструкцията в темата е правилна
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Патън мога ли да попитам, при втория метод с етанол, веществото, поставено в четириквартовия термоустойчив стъклен съд във втората стъпка, прахът от ефедра ли е или кашата, отделена в първата стъпка?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, там се говори за каша, отделена от първата стъпка. Това е втората екстракция.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Следвах инструкциите ви стъпка по стъпка за първата част, но след като алкохолът се изпари, не видях никакъв бял прах. Вместо това имаше само черно масло и то с особено неприятна миризма.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Въпреки това по време на изпаряването на алкохола използвах нагряване при около 50°C и насочих вентилатор към разтвора, за да ускоря изпаряването. Това би ли оказало някакво влияние?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Сигурни ли сте, че извличате точно това растение? Нагряването не оказва влияние върху това. Вероятно това масло съдържа ефедрин, който трябва да се извлече и пречисти чрез допълнителни манипулации.
 

Bigassjohnson

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@G.Paton Оценявам публикацията ви! Два въпроса за вас:

1) знаете ли дали ефедрата от западните щати, известна още като "мормански чай", е жизнеспособна разновидност за извличане на д?

2) само за да проверя, в простия метод вие; (сгъстени указания) извличате изходния материал EtHO> правите предварителна обработка с нафта > правите втора EtHO екстракция> комбинирате екстрактите> изпарявате събирате fb.
Значи не добавяме алкил към rxm?
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Здравейте, приятелю, успях да се сдобия с растение, растението е изсушено, съдържа ли ефедрин? Имам въпроси относно втората екстракция. Защо работата не е завършена на първия етап? Дали причината за втория етап е вземането на повече ефедрин? Каква е причината за получаването на бисквитена торта? Не може ли да се изпари?
 

lain

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Аз съм от Китай и мога лесно да си набавя ефедра. Мога ли да екстрахирам ефедрин чрез екстракция по Сокслет?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Това е доста хитро, ако работи, реагентът, който използват като повърхностноактивно вещество, може да се използва и като ПТК, много полезен малък реагент, който да имате наоколо
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Имам смела идея: Тъй като Ephedra sinica непрекъснато освобождава ефедрин, когато се разтвори в гореща вода, възможно ли е директно да се нагрее смес от Ephedra sinica, йод, червен фосфор и вода под обратен поток в продължение на 24 часа? Би ли могъл полученият продукт да даде директно метамфетамин със свободна основа?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Не. предполагам, че ще се получи черна мазна смес. Тя има лоша разтворимост във вода.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Получих нещо много странно, розово, подобно на сирене вещество, което е боклук.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Опитайте и ни уведомете за резултата!
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Здравейте. G.Paton
Имам няколко въпроса, които искам да ви задам, защото все още съм начинаещ и английският език не ми е роден, така че има няколко въпроса, които не съм обмислил.
Проблемът е ограничен само до метод 2
1: В стъпка 1 А) теглото на финия прах 453 грама ли е?

2. Стъпка 2 а): В първата стъпка в пирексовия съд б) нещо се слага настрана или нещо друго?

3. Във втората стъпка д) какви са съответно вторият разтвор и първият разтвор? Вторият разтвор отнася ли се до разтвора във втората стъпка, г)? Първият разтвор означава ли разтвора във втората стъпка, в)?

4. И така, продуктът в първата стъпка в) ли е крайният продукт? Не разбрах какво общо има това с втората стъпка.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, да. Правилно.
Той е отложен каш преди в стъпка 1б
Има написано за разтвора от стъпки 2б, 2в и 2г
Има две порции от продукта. От стъпка 1 и стъпка 2. Какво не разбирате? Ясно е написано, че в стъпка 1 има ефедрин. Защо предполагате, че извършваме стъпка 2, за да се забавляваме? =)
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Здравейте, господине, може ли течният парафин да замени нафтата? Ако не, какъв друг разтворител може да го замени?
 

航哥1234758

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Изглежда, че съм открил тайната на майката ABCD
 
Top