Пример за разделяне на изомери за Meth

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
btcboss2022 Рециклирате ли отново L-Meth, за да получите по-висок добив, както е показано на тази диаграма?

ULfYPV72vc
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Има ли някакво подробно описание на този процес? Същият ли е той за MDMA?
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Тази диаграма беше единствената част от информацията, която открих за този процес. Тя е от доклад на европейските правоприлагащи органи, в който се обясняват различните методи, срещани най-вече в ЕС. В нея не се навлиза в много подробности.

Защо е необходимо да се разделят изомерите на MDMA?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Обичам да разрешавам трудни въпроси. И изглежда, че изомерите на MDMA се различават от тези на метамфетамин.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Извинете, течен метамфетамин, не правите ли дестилация и не го ли разделяте директно? Това ще се отрази ли на чистотата на получения продукт? Например, 10 грама след същата дестилация от 15 грама или 15 грама без дестилация, кое от двете ще има малко повече нетно тегло? Можете ли да отговорите?
Извинете ме, течен метамфетамин, не правите ли дестилация и не го ли разделяте директно? Това ще повлияе ли на чистотата на добива? Например, 10 грама след същата дестилация от 15 грама или 15 грама без дестилация, кое ще има малко повече нетно тегло? Можете ли да отговорите?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не, не го дестилирам, а правя промиване с киселинна основа, като използвам 2 различни разтворителя в етапа на киселината.
Възможно е това да повлияе на добива, но според моя опит е много малко и крайните неща са със същата чистота и същото ниво на почистване.
Лично за мен усилията за дестилация с водна пара не са изгодни.
Благодаря.
P6lJVDhgCY
AXqfR5K9mM
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Позволете ми да ви задам последния въпрос. Какъв вид мариноване използвате? Преди разделянето? Имате предвид добавянето на винена киселина към разцепването след киснене до ph2? Кристализацията на киселината и киселинната реакция?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Вие смесвате всички данни 🤦‍♂️
Аз използвам вода, но вие можете да използвате метанол
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Все още ли е налице майсторът? Завърших разделянето на L-изомера във водата по вашия начин. В праха, този прах трябва ли все още да се добавя с вода, за да продължи да се разделя? Изглежда, че разделянето не е завършено. Как се справяте с него? Какво трябва да направя, ако продължава да се разделя?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Трябва да го предадете отново във ФБ и по-късно да решите.
Ако имате нужда от цялостно ръководство, имам тази услуга, която се предлага във форума.
Благодаря
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 един въпрос, когато кристализирате вашия d-meth в ацетон, не забелязвате ли, че прахът, който получавате, е много по-фин от този от рацемичния?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не си спомням кога за последен път съм кристализирал рацемичен такъв, съжалявам, може би съм го правил веднъж преди много време Винаги съм кристализирал D-meth и L-meth също понякога.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Коя L-винена киселина (d-винена киселина, d-винена киселина) се използва? Или се използва D? Или и двете?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Защо много хора питат за неща, които са подробно описани в публикацията? по-лесно ли е да ги питаш, отколкото да ги прочетеш?
Ако се интересувате от това, не бъдете мързеливи да прочетете внимателно целия пост.
Не е нищо лично е обща рефлексия съжалявам и благодаря.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, господине, трябва ли крайният филтриран разтвор да се коригира до PH-13 чрез добавяне на разтвор на натриев хидроксид, за да се получи свободна от метил основа?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Да ph12-13
 
View previous replies…

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Много ви благодаря за отговора. След получаването на безметиловата основа необходимо ли е допълнително сушене преди кристализацията?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Да се знае главно точното количество ФБ, за да се изчислят съотношенията на кристализация.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Извинете, господине, последен въпрос, какво използвате за изсушаване на безметиловата основа тук, винена киселина/700 гр. База/1000 гр. Вода/1400ml. Колко сухо вещество трябва да добавя?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Уважаеми господин
Използвайте L винена киселина, за да отделите свободната основа съгласно Вашия метод.
Получих вещество, подобно на дъвка, докато разбърквах, и след като спрях да разбърквам, всичко се превърна в много твърдо бяло твърдо вещество. Цяло парче.
Това правилно ли е?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Да
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Съжалявам, сър.
Аз съм начинаещ. Последвах примера ви във форума и синтезирах.
От 5449~p2p използвам метода с фосфорна киселина, който споделихте. Получи се от първия път. Получи се хубав на вид оранжев р2р.
От p2p ~ метамфетамин свободна база Използвах метода за синтез с натриев борохидрид, който споделихте. Преди това не успя 2 пъти. По-късно получих светложълто масло. Не знам дали беше метамфетамин фрийбейс.
Следвах точно метода, който споделихте.
Вчера използвах това масло. Следвайте разделянето на L винена киселина, което споделихте.

Вече са минали повече от десет часа. Много е трудно. Като сладолед във фризера. Няма никаква течност.

В момента съм много объркан и притеснен.

Ще стане ли течно след 24 часа?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Добивът на свободна основа от р2р~ е много нисък, от 100 грама р2р се получават 60 грама масло. Не знам дали това се дължи на факта, че р2р е нечист, или на причината.
Нямам никакви основни познания по химия. Минаха повече от 2 месеца, откакто научих синтез.
Досега не е открито нищо.
Толкова съм объркан
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Тя няма да се превърне в течност течността се смесва с твърдото вещество, което трябва да смачкате, за да го филтрирате във вакуум и да получите течността.
Относно добива на фребаза от p2p е добре, ако не се използва дестилиран с водна пара p2p.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Уважаеми господин

Използвах L винена киселина, за да отделя свободната основа. Вакуумът дава течност. Алкален PH-13. Получава се свободна основа.

Разбъркайте свободната основа. Присъединете HCI. Стойност на PH -2. Исках да коригирам pH до -3. Но pH изведнъж спадна. Внимавам да добавя много малко HCI. В началото стойността на рН винаги е била около 7. След това изведнъж спада до -2.

Загрявам до 130°. Изливам в съд с 10 обема охладен изопропилов алкохол. В контейнера веднага се появява много прах. Не би ли трябвало да се получат кристали?

Какво съм направил погрешно?

Господине, моля, помогнете ми.
 
Top