Пример за разделяне на изомери за Meth

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Уважаеми господин
Използвайте L винена киселина, за да отделите свободната основа съгласно Вашия метод.
Получих вещество, подобно на дъвка, докато разбърквах, и след като спрях да разбърквам, всичко се превърна в много твърдо бяло твърдо вещество. Цяло парче.
Това правилно ли е?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Да
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Тя няма да се превърне в течност течността се смесва с твърдото вещество, което трябва да смачкате, за да го филтрирате във вакуум и да получите течността.
Относно добива на фребаза от p2p е добре, ако не се използва дестилиран с водна пара p2p.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Уважаеми господин

Използвах L винена киселина, за да отделя свободната основа. Вакуумът дава течност. Алкален PH-13. Получава се свободна основа.

Разбъркайте свободната основа. Присъединете HCI. Стойност на PH -2. Исках да коригирам pH до -3. Но pH изведнъж спадна. Внимавам да добавя много малко HCI. В началото стойността на рН винаги е била около 7. След това изведнъж спада до -2.

Загрявам до 130°. Изливам в съд с 10 обема охладен изопропилов алкохол. В контейнера веднага се появява много прах. Не би ли трябвало да се получат кристали?

Какво съм направил погрешно?

Господине, моля, помогнете ми.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Следващата стъпка след отделянето на изомерите ще бъде да се добави разтворен във вода натриев хидроксид, към останалата винена киселина, хидроксидът се добавя, докато се достигне ph13 и се получи масло, това масло ще бъде приготвено с тиол и перкадокс, по следния начин или процес.
Към всеки 30 литра масло се добавят по 2 литра тиол или тиол, вари се до достигане на 160 градуса по Целзий, след като се достигне тази температура, се добавят по малко 2 килограма перкадокс, защото ще се получи реакция, разбърква се, така че целият перкадокс да се разтвори и да стане хомогенен, и температурата се поддържа още 10 минути.
След това се оставя да се охлади на стайна температура и на следващия ден или след като се охлади, отново се добавя винена киселина, както при първия процес, за да се разделят изомерите, и след това се повтаря цикълът, който се вижда на изображението.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

Какъв е източникът на тази информация, моля?
Благодаря.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Това вече е направено, затова и обяснението е толкова подробно.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не знам източника на този процес, но добавянето на перкадокс при висока температура има голям риск от експлозия, всъщност това изпращане би могло да се извърши само в специални контейнери, които да имат температура под 20С, а това не говори за трудността при получаването на този продукт, което налага да сте много сигурни в процеса, за да се опитате да го получите.
 

novato

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ако направите реакция при тази температура и това е, което благоприятства превръщането на l-изомера в d
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
И какъв е източникът на този процес, моля?" Благодаря.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
И още един важен проблем тук е, че Perkadox е търговска марка и има много различни продукти за инициатори (Di(4-терт-бутилциклохексил) пероксидикарбонат, AIBN, AMBN, ...)всеки от тях работи различно по количество и температури Предполагам, че за този процес се използва Di(4-терт-бутилциклохексил) пероксидикарбонат, но може да се използва и AIBN в правилно съотношение.
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Вярно ли е, че левовите соли ще започнат да пп, ако се добави л-винена киселина в излишък ?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Наричаме го Нидерландски корабен метод на рециклиране. Чувал съм само добри неща за него,все още не съм го изпробвал. Благодаря за публикацията.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Моля, помогнете, след смесването и оставянето му за една нощ стана розово.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Розовият цвят обикновено означава твърде висока киселинност, но не и в 100% от случаите, също така може да е примес от свободната ви основа, проверете PH трябва да е около 4 така или иначе не виждам утайка на снимката ви.
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Използвах чиста дестилирана метамфетаминова свободна база. PH е 4,5-5. Няма утайки. И се нагрява само до около 30 градуса по време на енергично смесване. Нямаше утайка, която да се появи дори по време на смесването
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Разкажете ми всички подробности, ако не мога да знам къде е възможният проблем.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Смесих 160ml вода и 70 грама татарова киселина, след което добавих 100 грама дестилирана свободна основа при силно разбъркване (с помощта на магнитна бъркалка). Водата стана мътна, но без утайка, след което я оставих за една нощ и на сутринта установих, че е розова
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Използвах l-винена киселина (cas 87-69-4)
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
По стените на бехеровата чаша по време на разбъркване се появява някакъв плътен материал?
Ако има. Използвайте стъклена пръчица, за да надраскате страната на бехеровата чаша. Ще помогне за кристализацията.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Опитайте 150ml h2O+80gr винен камък, след като се разтвори, добавете свободната основа с интензивно разбъркване, докато се образува твърда маса, може да отнеме няколко минути.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Добре, благодаря, опитах да го направя, ще се върна с резултатите
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
От моя опит мисля, че се нуждае от повече време разбъркване, че става дебел и накрая солиден.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Това е начинът, по който се
 

Attachments

  • veQtKRZfEY.jpg
    veQtKRZfEY.jpg
    2.9 MB · Views: 25
Top