Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Heis'n моля изпратете достъп до четенето ще ми спести години. Моля, господине
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Здравейте, Хайнсенберг!
Искам достъп до раздела RC ! кажете ми дали мога или не!
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Добър ден, бих искала да имам достъп до раздела RC. Надявам се, че ще мога да допринеса към базата от знания тук с моя опит.
 

krcs890

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Аз съм хет
Тук съм в отчаян опит да се опитам да науча химията, за да мога да синтезирам свои собствени синтетични канабаноиди. бях ограбен наляво надясно и надясно, опитвайки се да постигна приличен консистентен продукт. от известно време разглеждам цялото съдържание от разстояние, но мисля, че е време и аз да започна да се занимавам с този бързо развиващ се невероятен информационен форум!
 

$DirtyRed$

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
С удоволствие бих получил достъп до раздела rc, имам много познания за канабоидите, бих искал да науча повече
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Кандидатствам за получаване на достъп , наистина харесвам този сайт и се надявам да науча повече Благодаря много
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Искам да кандидатствам за присъединяване към РК.
Аз съм химик с богат опит, имам и авторски разработки по синтез на канабиноиди, които съм готов да споделя.
Имам умения в областта на синтеза на различни канабиноиди.
Например: FUB-JWH-018, 5F-MDMB-PINACA, 5F-CUMYL-PINAC и др.
Опитът ми не се ограничава само до канабиноидите.
Опиатите, стимулантите и психеделиците също са разработвани в продължение на години.
 

Whatnowtodowhen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, аз съм нов тук и много искам да разгледам раздела rc мога ли да получа достъп?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте @HEISENBERG

Бих искал да кандидатствам за достъп до секция RC.

Активен съм във форума. Успешно съм синтезирал амфетамини по пътя NaBH4/CuCl2 и съм публикувал някои от постиженията си и съм отговарял на въпроси.

В момента съм в дискусия с @G.Patton, който ми помага да синтезирам ICE чрез d-метамфетамин.

Аз съм и първият ви проверен доставчик на амфетамини.

С най-добри пожелания
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Не съм много полезен или зает тук, но ще помоля да бъда приет, тъй като най-лошото е да кажете "не"!
 

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, Хайзенберг,
Четох много във форума през последните 6 месеца
Няколко пъти имам друг никнейм.
Имам голям опит в производството на свободна от масла основа (по мравчен/формов път).
И имам стабилно производство, изпълнено с al/hg и разделяне на d и l.

Ще се радвам, ако имам достъп до раздела за RC.
Мога да направя фоторепортаж от моето производство, като отделям d и l и крайния продукт, ако е необходимо.

Благодаря ви за помощта.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
По дяволите, прегледах историята на постовете ти @Hank Schrader и трябва да имаш 300 iq сериозно.

Бих искал да имам достъп и до него, но съм тук, защото бях ударен от рак в началото на 20-те си години и се пристрастих към описа и сега съм в края на 20-те си години, а хероинът и общите слаби опиати на ЕС няма да направят нищо за мен, така че за съжаление трябва да търся Rc или други :(
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Както разбирам, тук е трудно да се получи достъп до раздела за РК. Моите познания вероятно нямат значение.
Във всеки случай ви благодаря за вярата в моя iq lvl ;)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
За продуктивното развитие на ресурса и обмена на знания, моля, дайте ми достъп до раздела RC.
Ще подготвя авторските синтези с пълно обяснение, които ще бъдат публикувани в раздел RC.

Трудовият ми стаж в областта на фармацевтичната промишленост и производството е над 18 години.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Вашата продукция е наистина впечатляваща. Ще ви дам достъп до RC с първата ви успешно осъществена продажба във форума.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Искам да подам заявление за достъп. Много съм признателен
 

leonQuez

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2022
Messages
8
Reaction score
16
Points
3
Здравейте, господине ı аз отглеждам марихуана, но с ниско съдържание на т.. ım living turkey ı dont find cannabioid ı wanna make mysel but ı dont connect.. ı dont have money please help me in rc acces room ı am high school student ı wanna make money please
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Здравейте, не знам дали мога да вляза в раздел RC, но съм активен член, публикувал съм 2 синтеза и имам много синтези за споделяне !
 
Top