Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Можем също така да предоставим достъп до раздела RC на потребители, които са производители/химици/доставчици на реактиви/влиятелни лица от целевата аудитория (готови сме също така да заплатим за рекламата на нашия форум за тях).
Като цяло сме отворени за сътрудничество и в търсене на трафик, който да привлече целевата аудитория.
 

kızılkos

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, приятелю, за мен е чест да ви помоля за покана да видите прекрасния раздел на този чудесен форум
 

itsRude

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Здравейте на всички, аз съм тук от дълго време, добър читател съм, но все още не съм допринесъл за този форум... съжалявам.
Но с удоволствие бих видяла раздела за РК, ако това има смисъл. Също така ще работя усилено, за да допринеса.
 

Skylinesales1983

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
8
Мога ли да имам достъп до раздела за рс,бях доста активен във форумите.съм в процес на готвене и ще се радвам на помощ. Обичам 😍 канабиноиди
 

english

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Аз съм начинаещ как да получа достъп
 

USA RCS

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Бих искал да имам достъп до раздела rc
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Здравейте, въпреки че потребителят ми е нов, прочетох много добри химикали тук и съм убеден, че нивото и опитът ми в практическата органична химия са желателни тук, както и фактът, че съм биолог/биохимик по бакалавърска степен. поне през последните десетина години и половина се занимавам с приложни експериментални изследвания на психоактивни вещества и съм стигнал до някои нови съединения, както и до методи, които представляват интерес. Готовността ми да споделям потенциално опасни знания ми се струва най-добра в някаква област с ограничен достъп. Въпросът е, че инвестирането в загубени и възстановени лаборатории ме оставя в положение, в което финансите не е най-добре да се инвестират в достъпа до секция RC (колкото и да ми се иска)... Предпочитам да инвестирам в химикали, за които си мечтая, или в оборудване, като ремонт на ротационния ми изпарител и изграждане на стойка за големите ми реактори, които е жалко, че просто ги има и никога не са били използвани. Въпросът, който остава, е как най-добре да докажа, че си заслужава да имам достъп?
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Изглежда малко глупаво, че човек трябва да плати 1000 долара, за да получи достъп до нещо, за което дори не мога да добия представа какво има в него.
Може би ако можех да преглеждам заглавията/описанията на темите или нещо подобно. Но засега това изглежда просто като подготовка за разочарование.

Ако можехте да рекламирате какво има в раздела RC (т.е.: поне да показвате заглавията на темите), тогава може би щеше да си струва да се регистрирате. Но 1000 долара за това, че не знаете буквално нищо за него, е малко разхищение (с цялото ми уважение).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Разделът "Химикали за научни изследвания" е доста скъп за нас.
Много формули са синтезирани и експериментално тествани.
За да идентифицираме нови потенциално активни вещества, прекарваме много време в търсене.
Изследователите, които са готови да споделят своя опит, могат да получат безплатен достъп до раздела, а цената от 1000 долара е нищо за търговците. В същото време една формула може да донесе милиони долари в случай на успешна употреба на това вещество.
Страхуваме се да публикуваме и заглавия, за да няма широко разпространено изтичане на данни от раздела, експерти от много страни анализират пазара на РК, за да забранят на първо място такива вещества.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Аз съм такъв изследовател с нови съединения, които никога не са тествани, и с огромен брой проекти, които дори още не са синтезирани... Ще отделя необходимото време и активност, за да бъде тествана стойността ми.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Значи този раздел ще бъде по-скоро за действителни химици и производители? Ако някое от споменатите вещества щеше да се произвежда масово, то щеше да бъде на този пазар или на обикновения пазар на RC Clearnet, нали?

Любопитен съм за този раздел. Не бих имал нищо против да платя 1000 долара, за да имам ексклузивен достъп до производителите, които пускат нови/законни RC-та, но изглежда, че този раздел не е точно такъв.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
С болка трябва да кажа, че не разполагам с пари и загубих последната си изследователска лаборатория, но имам големи надежди за създаването на нова през тази година. Написал съм много тетрадки с молекулярни проекти и моят ангажимент към препаративната химия, съчетан с над средните познания по химическа неврология и психофармакология (всичко това с академична подкрепа), може да бъде много полезен, но тъй като не произвеждам нищо и не продавам нищо, мога само да претендирам и по всяко време да доказвам, че си заслужава да ми бъде предоставен достъп до този раздел, тъй като това е моят основен интерес тук, освен да проповядвам изучаването на химията, преди да се опитвам небрежно да практикувам тъмните изкуства, имайки предвид парите. По времето, когато бях активен таен химик, давах повечето неща безплатно и философията ми беше да ги правя наркотици, за да бъдат наркотици, и да покажа на хората какво означава действителната чистота на материалите (това ми донесе малко неприятности, но и спечели уважение и известна степен на мълчалива и условна толерантност към моите психоактивни изследвания от страна на властите)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Бих искал да вляза в раздела RC, отскоро съм тук, но бих искал да вляза, ако не сега, то в бъдеще.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Здравейте, бих искала да получа достъп до раздела RC, но честно казано за мен това е просто едно добро четиво не съм била много активна през последните ~2 седмици, тъй като бях заета, но когато имам време, винаги се опитвам да разгледам форумите и да публикувам някои отговори и може би да се опитам да помогна с каквото мога, но това вероятно все още не е много.
 

Wendy DreamerScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
18
Points
8
Deals
24
Наистина търся достъп до раздела RC,, ще бъда активен участник и ще предоставям най-добрите суровини и прекурсори за безопасност в световен мащаб
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Кандидатствам за достъп.
Здравейте, надявам се, че мога да внеса малко знания в този форум, обичам да чета и да научавам всичко, което този форум предлага!
Благодаря ви!
 

HigherSense

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Знам, че все още няма да мога да получа достъп, защото съм нов, но бих искал просто да оставя коментар, с който да дам да се разбере, че се интересувам.
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Хайзенберг... наистина нещо са предназначени само за знаещите.
Моля за достъп до отдел РК. Копая, търся и търся знания за това какво, защо и как е на нещата и моето тайно любопитство се връща далеч назад към родовите, след това към кошера и после към везните, а сега към тук. Животът става скучен, след това забързан и изследванията са моят начин да се справям с ежедневието. Картата ми с времето се проверява. Така или иначе, всичко е наред, аз съм тук, за да остана с достъп или не, ще бъда член до живот.
 

peeve

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
знам, че съм нов, но имам огромен опит с рс, знам кое как действа и как промените в молекулата биха променили ефекта. имам много идеи за нови лекарства(както вече спомена 2-метил,3,4-метилендиокси-пировалерон например)
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Бих искал да получа достъп до раздела RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ако искате да получите достъп до раздела RC, трябва или да си платите за него, или да прекарате достатъчно време във форума и да допринесете с част от знанията си или услугата.
 
Top