Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Можем също така да предоставим достъп до раздела RC на потребители, които са производители/химици/доставчици на реактиви/влиятелни лица от целевата аудитория (готови сме също така да заплатим за рекламата на нашия форум за тях).
Като цяло сме отворени за сътрудничество и в търсене на трафик, който да привлече целевата аудитория.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, виждам дали бих могъл да получа достъп до сесията на RC бих искал да науча много за синтезите той често е активен във форума, а аз обичам да се образовам за синтезите 💥💉
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Вход: Включете в списъка на химичните вещества и препарати, които се използват в химията.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
онлайн 0-01
101010 BBF
СВЕТОВНА МРЕЖА,

Blanco Heaven, подарък

По отношение на: Заявление за достъп до RC

Уважаеми господин Хайзенберг,

Бих искал да кандидатствам за позицията член на RC Access.

Да споделям открито мотивите си тук засега няма да е най-умният ход, но ако е необходимо, бих се радвал лично да разясня мотивацията и намеренията си, така че съм отворен за това, ако е необходимо.

Убеден съм, че съм силен кандидат за предлаганите възможности и съм сигурен, че мога да бъда добавена стойност.

Предполагам, че съм успял да ви предоставя достатъчно информация и очаквам отговор.

С уважение,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ЗДРАВЕ, разделът RC е част от този форум, съдържащ синтез на необичайни психоактивни в момента повече от 20 от тях (като синтетични канабиноиди и опиати ). ще помогне на форума, ако го закупите, но ако прекарате времето си разумно в този форум, ще имате достъп до него безплатно.

Разделът RC съдържа и подробности за някои непотвърдени психоактивни вещества.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
?" Това означава, че няма?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
широка гама... харчи разумноһттр://.... знаете ли какво, оставете го такъв, какъвто е, нямам нужда от него. благодаря
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Мога ли да получа достъп до раздела?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ЗДРАВЕ, разделът RC е част от този форум, съдържащ синтез на необичайни психоактивни в момента повече от 20 от тях (като синтетични канабиноиди и опиати ). ще помогне на форума, ако го закупите, но ако прекарате времето си разумно в този форум, ще имате достъп до него безплатно.

Разделът RC съдържа и подробности за някои непотвърдени психоактивни вещества.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
В момента не разполагам с много пари, мога ли да го получа безплатно?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
да, определено го получавате, ако можете да прекарвате достатъчно време в този форум и вашият ще го получи безплатно. ако нямате пари, това е напълно нормално и функцията е за събиране на пари, за да се подпомогне функционирането на форума. :)

Продължавайте(y)
 

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, мога ли да получа достъп до раздела RC, моля, имам няколко ценни приноса, които мога да направя по отношение на микровълновата химия.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ЗДРАВЕ, разделът RC е част от този форум, съдържащ синтез на необичайни психоактивни в момента повече от 20 от тях (като синтетични канабиноиди и опиати ). ще помогне на форума, ако го закупите, но ако прекарате времето си разумно в този форум, ще имате достъп до него безплатно.

Разделът RC съдържа и подробности за някои непотвърдени психоактивни вещества.
 

Stars

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
0
Reaction score
1
Points
3
Deleted

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ЗДРАВЕ, разделът RC е част от този форум, съдържащ синтез на необичайни психоактивни в момента повече от 20 от тях (като синтетични канабиноиди и опиати ). ще помогне на форума, ако го закупите, но ако прекарате времето си разумно в този форум, ще имате достъп до него безплатно.

Разделът RC съдържа и подробности за някои непотвърдени психоактивни вещества.
 

Sponge Bob

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Мога ли да получа достъп до раздела RC?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ЗДРАВЕ, разделът RC е част от този форум, съдържащ синтез на необичайни психоактивни в момента повече от 20 от тях (като синтетични канабиноиди и опиати ). ще помогне на форума, ако го закупите, но ако прекарате времето си разумно в този форум, ще имате достъп до него безплатно.

Разделът RC съдържа и подробности за някои непотвърдени психоактивни вещества.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Мога ли да получа достъп? Съмнявам се, че ще мога да допринеса с нещо там, но имам нужда от забранения плод, за да задоволя любопитството си

Също така в момента имам 164 мнения, което е много за този форум
 

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Бих искал да имам достъп до четенето! мога ли да получа покана? Благодаря!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Да, искам да имам достъп до раздела RC.

Моите постове се надявам да са достатъчни.
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Здравейте. как мога да получа достъп до RC?
 

crystalgrahams

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Тепърва започвам да усвоявам масата информация, налична тук, и няма да лъжа, с удоволствие бих продължил в този раздел в бъдеще. Ще пиша на дълга ръка толкова много процеси! Благодаря ви за тази услуга.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Търсене на достъп до форума на РК, за да допринесете с развитието на сцената на РК за необичайни / нишови / непублични РК и по-нататъшно подпомагане на отделни лица или малка група фармаколози / химици - създаване на синергии и свързване на хора.

Опиоиди:
- Класът на спиродеканона на Janssen през 2023 г.
- Декстроморамид: Защо китайският аналог беше провал, Често задавани въпроси, нови граници с кръстосани метадонови продукти
- Свързани с феназоцин нови граници съединения
- Неизследвани аналози на кетобемидон и бупренорфин
- Търсене на съкровища: Изследваните аналози на петидин все още са в лоши ръце

Винтидж Фарма:
- Вълкът от Уолстрийт: Наистина ли всички аналози на метаквалон са изследвани досега?
- Златната ера на късодействащите барбитурати: Нетоксични, немутагенни, нерегистрирани аналози

Stims & Co:
- 3,4-етиленпировалерон и 3,4-етМК с ретроспективен и проспективен характер
- Аналозите на модафинил може да заслужават по-добра съдба

Dissos:
- MXE: дали наистина е загубил подиума през 2022 г.?

& още.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Здравейте,

Бих искал да получа достъп до този подраздел на Breaking Bad с намерението да мога да разпространявам своите изследвания и опит покрай експериментите си с RC,
използвах лично над 40 вида от тези химикали и натрупах информация за часове както за органичните химикали, така и за вредните вещества, както се вижда в профила ми
Допринасям рядко, но когато го правя, това е полезна, добре написана и проучена информация.
 
Top