Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Мога да потвърдя, че имат синтез за канабиноиди, които не са базирани на индол, което би ги направило легални в Германия, Швейцария, които имат закони срещу групата вещества - потенциално легални във всяка страна с "закон срещу веществата", следователно тези канабиноиди вероятно са легални в целия свят
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Не е необходимо. В САЩ Законът за контрол на наркотичните аналози (1986 г.?) гласи, че ако ходи като патица, говори като патица, е изомер на патица, естер на патица, или е обявено за някое от тези вещества, или е представено като имащо ефект, подобен на някое от тези вещества... значи е патица. Незаконна патица. Това означава, че само като се каже нещо от рода на "това е канабиноид и от него ще се напушите", веществото се превръща в незаконно. Законите за аналозите са толкова широкообхватни и отворени за тълкуване (или злоупотреба), че има химически вещества, за които все още не се е мислило, и които вече, технически, са незаконни съгласно тези закони. Освен САЩ има и други държави, в които действат закони за аналозите.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Искам да поискам достъп до този раздел. Разполагам с дълбок кладенец от знания и много мнения, така че мисля, че бих бил полезен там. Добре, благодаря.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Интересува ме как се предоставя достъп на дадено лице до раздел RC? Замислих се за това, тъй като забелязах, че той не се дава просто така, както се дава акаунт.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Имам Alpha-PiHP.
Трябва да получа достъп до раздела RC, преди да съм започнал да ям лица.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Достатъчно активен ли съм, за да получа достъп до раздела RC?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Отговарям ли на условията за участие в комисията RC? Там е по-голямата част от опита ми и смятам, че там бих имал повече какво да предложа
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Бих искал да получа достъп до раздел RC
 

jeffersonelk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте Искам да бъда член на секция RC. Благодаря
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Бих искал да ми бъде предоставен достъп до раздела RC, за да мога да придобия повече знания за синтетичните канабаноиди. Бих искал в крайна сметка да се превърна в продавач в малък мащаб
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Искам да се присъединя, моят доставчик на канабиноиди беше арестуван, тръгнах по заешка дупка, за да се сдобия отново с продукта :)
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Добър вечер, бих искала да имам достъп до рс, откакто ви открих, животът ми се промени... поздрави
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, този сайт е страхотен, от известно време съм в него и загубих стария си акаунт, който вече не съществува, така и не успях да видя страницата на rc Надявам се да получа покана!!!
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Мога ли да получа достъп?
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Здравейте. бих искал да получа достъп до раздела rc. Готов съм да допринеса с каквото мога. Също така мога да допринеса, като добавям съдържание за други аспекти на бизнеса, ако е необходимо.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Бих искала да имам достъп до раздела RC, имам инфо за нови RC опиати, които ще излязат следващия месец . Имам и дълбок опит в RC играта с опиоиди. Im 40/centrale europe
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Мога ли вече да получа достъп? От известно време съм тук и имам разумно количество прилични публикации
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Мога ли да получа достъп? , имам инфо за пускането на пазара на нови синтетични опиоиди следващия месец. Наздраве
 
Top