Синтез на мефедрон (4-MMC); лесен за изпълнение - висок добив

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Много е странно какво се случва тук. Публикуваш метод и вместо стимулираща дискусия, първият коментар идва от очевидно объркан човек, който може да направи всичко много по-добре и по-бързо. Как го прави ?, не ни казва този дебил.

След това се появява следващият, който иска да злепостави метода чрез псевдонаучни приноси и дистанционен анализ и по този начин да придобие клиенти за бизнеса си със синтез, шантаво.

И накрая, професор Умник, публикува няколко цинични коментара и дава точно 0 конструктивни предложения.

Тук не сме в съда, не ми се налага да доказвам нищо. Чистотата на пробата от академичната версия е извършена в професионална лаборатория с ЯМР спектри, инфрачервени и ултравиолетови спектри, масови спектри с електроразпръскване и др.

Ще си помисля два пъти дали изобщо да публикувам нещо, така че е безсмислено. В добрия стар кошерен форум се култивираше съвсем различен стил. Колко жалко.
 
View previous replies…

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Не приемайте лично това, което публикуват хората тук, някои от тях са умници, други знаят какво говорят, но предпочитат да печелят пари от методите си за синтез и не разбират какво означава споделяне на знания.

Публикувайте реакциите и методите си, всички можем да споделим и да се поучим от тях.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Отидете в училище и u преподавайте там.или четете книги
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Researcherr
Благодаря ви за добрите думи. Прав сте, трябва просто да игнорирате тези момчета, макар че в някои дни не е толкова лесно *grin`*.
Между другото, виж какво ти е отговорил този шегаджия. Там поставям дистанционна диагноза: психично разстройство в напреднал стадий. Погрижете се за себе си.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
За тъпаците, подписът ми е специално за хитрите задници, които ми пишат в лични съобщения с въпроси как да направя 10 кг наведнъж, някои от тях явно смятат, че им дължа какво ли не. Подписът ми означава, че няма да помагам на шибаните фабрики безплатно. Трябва да можете да приемате критиката докрай, смятате ли, че работата ви е ценна за общността? Не, не е, в съседните теми и продукцията става по-висока, а чистотата явно, дори без анализ, е по-висока. Ако си мислите, че сте направили нещо уникално, значи сте в грешка.
 
View previous replies…

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Всички хора Искат помощ безплатно xD безплатно те имат на видео xD
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@w2x3f5 Бих предложил да прекратим дискусията и просто да оставим останалите членове на форума да решат кое е ценно за тях и кое не.
Мисля, че съперничеството за това кой има по-добри методи не е в духа на основателите на този форум.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Разказах ви всичко за вашия метод, за добива на веществото и за примесите. И не е необходимо да казвате на някого, ако не виждате зад себе си.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Покажете какъв кристал получавате, ако кажете, че съм направил чист mmc
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Обикновено не рекристализирам, не е необходимо по мое мнение. Блестящите кристали са неща за деца. Но заради теб, мой колега от форума, ще го направя със следващата партида. :cool: :ROFLMAO:
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
У казвам, че може да се използва за измиване
Тетрахидрофуран, (Aceton)
Не, само IPA алкохол и етилов ацетат също можете да използвате и е много повече, за да получите в много страни
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Разбира се, можете да използвате и други разтворители. От моя опит THF просто има най-добър почистващ ефект, особено по-добър от ацетона.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Сега твоето е мръсно, когато хвърляш киселина и ацетон, моето е xD напълно бяло мляко, когато няма нужда от измиване по всяко време xD
 

Attachments

  • txh1CYjAuc.jpeg
    txh1CYjAuc.jpeg
    4.9 MB · Views: 261
  • Ff0vq2pweK.jpeg
    Ff0vq2pweK.jpeg
    5.2 MB · Views: 595

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Поздравления, така че вашият продукт изглежда по този начин след края на реакционното време и преди всяко измиване/почистване, нали? Ако е така, всички ние сме любопитни за вашия мистериозен метод за получаване на супер чист продукт от реакция, която сама по себе си не е чиста с няколко странични реакции. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nothing I throw acid and aceton mix and get this all.u need know what u do freebase I made in 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
:unsure: 30 мин. тогава разтворителят не може да бъде DCM, може би етилацетат? И след това добавяте ацетон заедно с 37% HCl? Наближавам ли? :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
NMP да се направи u ще видите, че е толкова лесно :)
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Готино (y)(y)(y), ще го пробвам, каква температура използваш?
 

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Обслужване Wickr.me/singal/tegram Нуждаете се от отговори на въпроси, надеждно заплащане или установяване на сътрудничество :)
 
Top