Синтез на мефедрон (4-MMC) в разтворител NMP. В голям мащаб.

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3

С какво ще бъде по-забавно? Със сушенето? Може би може да се купят сушилни за хранителни стоки, за да се ускори?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Знаеш ли, че тук има методи с тази екстракция на NMP с безен може би работи добре, но с този просто метод, който правиш и 90 % от хората, всеки има проблем. опитват се да изпаряват, но моят приятел казва, че е черна дъвка. по-късно слагат ацетон и оставят във фризера
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Този път ще опитам тази рецепта за 3cmc, но Dmso ще променя на сулфолан
Мога ли да заменя нещо с дихлорметан в тази рецепта?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Съжалявам. Нмп се променя на дмф, имам по-добра цена. И бензол към тулен. промяна към ефективност ли е?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Приятел казва, че същото може би е по-добра работа, защото е малко повече работа от 2 бром 3 хлоро, но знаете, че този просто метод е за хора, които нямат проблем да купуват прекурсори. да се купуват NMP и бензен не е лесно, мисля
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Бензолът е канцерогенен запис видео на производството на 4mmc с помощта на nmp бензолът е забавен и неефективен 40% от крайния продукт много малко на 100 г бк4 трябва да използвате колба от 2 л аз използвам стъклена бутилка от 2 л и от нея се получават 300 г и 350 г от крайния кристален продукт. Ако използвате бензол тулен дкм ксилол нмп трябва да използвате различни температури на готвене и времето е различно. Аз не използвам колба, а обикновена бутилка за вино, кофа, коничен сепаратор за вино, кърпа за филтриране и центрофуга за сушене на дрехи.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Кристал
 

Attachments

  • HSrmCKbyvD.jpg
    HSrmCKbyvD.jpg
    72.4 KB · Views: 259

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Човекът е красив кристал. Как си го направил?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Здравейте на всички. Целият синтез върви добре до момента на подкиселяване. Първоначално всичко върви правилно, утаява се "брашно", но с добавянето на HCL 36-38% цялата смес първоначално става червена, докато не стане силно синя.

Такъв замърсен пушек не може да се промие дори с огромно количество ацетон, минимално синият цвят се отделя, но крайният продукт все още е силно син, а добивът е драстично нисък.

При вкисването ще помогне ли разреждането на HCL с ацетон, например в съотношение 1:5? Разбира се, цялото нещо се замразява с помощта на сух лед.

Вторият въпрос е, когато добавям метиламин, трябва ли да го добавям на малки порции, така че температурата да не надвишава 60 градуса, или мога да го изсипя наведнъж и да не гледам температурата? Ако добавя целия метиламин наведнъж, това няма да намали драстично производителността?

Поздрави

AiESqwdO18
4PFHVlRqv2

OK4fzZWgyU

N8WFpraRDw
 
Last edited:

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Правите всичко като в рецептата от тази публикация? колко метиламин слагате в
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
40 г 2-бромо-4-метилопропиофенон

160ml NNP

65мл метилоамин 40% във вода

120мл бензол

240мл ацетон

12мл HCL
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Какъв е Вашият добив?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Използвайки синтеза от тази тема, получавам син прах, който не може да се почисти с ацетонһттр://.... качих снимки от друг синтез, който съм овладял до съвършенство или поне така си мисля :)
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
В точка 8 добавям 20 л ледено студен ацетон в реактора и само отделно добавям бавно HCL 36-38%, докато рН спадне до 5? Дали да смеся HCL с 20 л ацетон и да добавя само сместа в реактора?

Не мога да разбера защо по време на подкиселяването цялото нещо се утаява хубаво, докато в един момент не започне да посиняваһттр://....

Обзалагам се, че това се дължи на добавянето на твърде концентриран HCL 36-38%, чрез който изгарям продукта и оттам синята каша.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Намалявате рН до 5. Това е твърде ниско! В процедурата се казва, че трябва да се понижи само до 5,5 - 6. Следващия път доведете рН до правилния диапазон и вижте дали тогава ще имате синьо!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Подобно на това
 

Attachments

  • SCZdI8mVvx.jpeg
    SCZdI8mVvx.jpeg
    96.3 KB · Views: 287
  • MgzU8mV4kP.jpeg
    MgzU8mV4kP.jpeg
    101 KB · Views: 246
  • g5uLQhkJm8.jpeg
    g5uLQhkJm8.jpeg
    107.4 KB · Views: 262
  • CbF15g9usB.jpeg
    CbF15g9usB.jpeg
    109.8 KB · Views: 243
  • 4DFlxqYrEg.jpeg
    4DFlxqYrEg.jpeg
    111.8 KB · Views: 295
  • VhYFrSlpKm.jpeg
    VhYFrSlpKm.jpeg
    142.4 KB · Views: 274

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Окончателен син цвят да, но течността не беше изцяло червена, както на приложените снимки. Обикновено жълто масло, бял пушек се утаяваше, с течение на времето жълтото масло започна да става синьо, като същевременно оцветяваше пушека, който вече не можеше да се почиства с ацетон. В крайна сметка, след източване, синият прах изглеждаше така, както на последната снимка
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Тази интелигентност на персонала очи преди Да поставите HCL?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Моят приятел има същия проблем, може би не всички кетони реагират
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Честно казано, нямам представа, не съм го проверявал. През следващите няколко дни ще се опитам да подходя към този синтез отново, ще го проверя и ще ви съобщя.

Според мен е виновно подкиселяването с концентриран неразреден HCL, чрез което продуктът изгаря и се образуват примеси. Сега ще искам да добавям ледено студен ацетон на стъпка 8 и да подкиселявам последователно със смес от HCL и ацетон в съотношение 1:5. Струва ми се, че това ще реши проблема.

Органичната фаза придобива хубав оранжево-кехлибарен цвят, така че бих твърдял, че поне протича правилно.
 
Top