Метамфетамин от таблетки с ефедрин

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Аспирин 10 g/100 ml етилов етер
Кофеин 0,2 g/100 ml етилов етер
Ефедрин, неразтворим в етер
Използвайте безводен етер!
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Имам хапчета, които съдържат 1 г парацетамол и 60 мг псевдоефедрин как да извлека псевдоефедрин?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Можете ли да използвате ксилол вместо толуол?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Да, но не можете да прокарате през него газови мехурчета HCL. Той ще редуцира ксилена до различно съединение (разбрах по-рано по скъпия начин)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Най-ниската температура, която е необходима, за да кипне реакционната смес.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Мога ли да направя московския маршрут и с вана с ултразвук, без да предизвикам експлозия (за да увелича скоростта на реакцията и разбъркването) ?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Да, а защо не? Няма потенциално експлозивни вещества.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Генерира се водород, но аз не се страхувам от самия водород Използвам ултразвук с григнард и азотроп нитрометан/метанол (изображение, ако се запали, тогава се запалва).

Но се страхувам, ако самият червен фосфор.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Как ултразвукът може да предизвика запалване?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Създава локални горещи точки, ето как е червен фосфор, но ще опитам малки
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

При метода с хипофосфорна киселина по време на рефлукса в тръбата на кондензатора се образува много бял прах, а тръбата на кондензатора е напълно блокирана след около един час. Нормално ли е това?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Предполагам, че има две възможности, едната е, че белият прах е десублимирана фосфорна киселина, а другата е, че има нещо нередно с ефедрин хидрохлорида и той е фалшив
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Така че дали метамфетаминът, който се прави с псевдо, е също толкова божествен, колкото гадостите, направени с ефедрин ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
И ефедринът, и псевдоефедринът дават D-meth като продукт, няма разлика, те са еднакво добри.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
И двете дават д мет, но псевдомет,ч дава голям силен прилив и високото трае като за 12 часа, ефемет дава по-малък, но по-дълъг по-комфортен прилив и може да продължи 2-3 дни.
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Здравейте на Уилям Дампиер
На първо място, благодаря ви за споделеното от вас. Второ, имам няколко въпроса, които искам да ви задам,
1. Във видеото колко е температурата на смесване на червен фосфор, йод и ефедрин за час и половина?
2. Във видеото не се използва натриев тиосулфат. Червена дяволска луга Какво е това? Заместител ли е? Ако не, какво ще кажете за използването на натриев тиосулфат?
3. Сярната киселина не може да се купи в моята страна. Може ли HCL газ да се замени с HCL твърдо вещество?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Лугата на Червения дявол е просто търговско наименование на нормалния NaOH.
 
View previous replies…

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Добре, благодаря ви, не знам много за това. И защо натриевият тиосулфат не е използван за отстраняване на йода, което ме кара да се чудя
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Натриевият тиосулфат не се използва във видеото, защото на тях не им пука за премахването на излишния йод от крайния продукт... Те са загрижени за безопасността, токсичните изпарения или чистотата на крайния продукт... Бих казал, че трябва да приемем видеото като основно, небрежно, но информативно изложение на това как работи синтезът.
И не ви е необходима сярна киселина... Можете също така да използвате солна киселина/хидрохлорна киселина, за да произведете вашия газ. Това е, което аз използвам... Тя не е летлива, нито пък произвежда налягане, за което да се притеснявате... Damp rid е калциев хлорид, който реагира с муровата киселина, за да произведе газ hcl... Количествата не са критични... Само около 1/8 чаша Damp Rid и достатъчно мурова киселина, за да покрие едва Damp Rid и, сложете капачката с маркуча обратно на бутилка.Завъртете я малко и я оставете да престои около 10 минути... След това поставете маркуча в това, което обгазявате, и изстискайте... Не забравяйте да махнете маркуча, след като изстискате, защото не искате да засмучете течността, която обгазявате.
Надявам се това да помогне!
DWplAsOD8j
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Трябва ли да е концентриран муриатичен или 31 процента е добре ?
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Добре, благодаря, братко. Опитах се да намеря и много начини да го направя и наистина можеш да засмучеш обратно течността в чашата, а в края можеш да сложиш малка обърната фуния или смукалка. Намерих начин да направя газообразния хлороводород. Лесно е да се купят химически натриев хлорид и оксалова киселина, да се добави необходимото количество вода и да се нагрее, за да се получи газ hcl, евентуално въглероден оксид и въглероден диоксид, а токсичните отработени газове се третират с разтвор на натриев хидроксид и горящи спиртни лампи.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Здравейте, моля, прочетете внимателно темата.
>1. във видеото колко е температурата при смесване на червен фосфор, йод и ефедрин за час и половина?

HCl не може да бъде в твърдо състояние.
>Може ли газът HCL да бъде заменен с твърдо вещество HCL?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Може ли използваният разтвор на толуол да се използва за втори път?
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
добър ден на всички, имам 6 кг ефедрин, вече започнах да правя тестовете по хипофосфорния път, киселината, която имам, е 80%, добре ли е? или в каква концентрация трябва да бъде?
След като направих целия процес, накрая маслото се отдели от водната част, жълтото метамфетаминово масло и се образува и кафяв слой, отделих с толуол и кафявият цвят изчезна, декантирах и след това започнах кристализацията с HCL в газ, намалих го до ph 5 и нищо не се случи, продължих да намалявам ph, докато стигна до нула и на дъното се образува много плътен слой, Поставих я на ротаепаратор за един час, за да премахна толуола, и след като извадих топката от ротаепаратора, тя стана като каша, изчаках да изсъхне 24 часа и все още беше мокра, не знам какво съм сбъркал, но не успях да кристализирам целта, ще ми бъде от голяма полза, ако ми обясните къде съм сбъркал, много ви благодаря

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Нивото на ph не трябва да спада под 5,8, отново извлечете pH с натриев хидроксид до 13 И внимателно кристализирайте

Ако hcl газ не работи, опитайте това:

Поставете толуеновия слой в бехерова чаша и добавете равно количество чиста вода, внимателно добавете hcl на капки до pH 5,8 (когато измервате pH, измервайте водния слой, а не толуеновия)


Разклатете енергично за дълго време и отделете водния слой, като изпарите водата



Съжалявам за лошия текст
 
View previous replies…

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Добре, разбирам ви, най-любопитното е, че кристализирах много грозно, да направя ли рекристализация?
Друго малко нещо, когато започнах да поставям HCl в газ, видях много малка бяла утайка, когато достигнах ph 6,0. Образуването на кристали става чрез поставяне на разтвора във фризера или как?
ZIcuV1tx2n
WADiGFgvfX
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
За кристали под формата на стъкло:

След приключване на фазата на почистване разтворете метамфетаминовия прах във възможно най-малко алкохол и след това изчакайте алкохолът да се изпари.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Здравейте, съжалявам за дългия отговор. Имате предвид големи кристали? Трябва да отделите d-Meth и след това да го кристализирате.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Всичко, което трябваше да направите, беше да отделите маслото fb от каустичната вода в. Разделителна фуния промийте маслото от фб с равно количество dh20 изхвърлете dh20 след това добавете равно количество безводен ацетон тритирайте с киселина hcl докато pH стане 5,8 добавете 1ml dh20 на всеки грам meth hcl след това изпарете преди да получите скреж отгоре т поставете го в тъмен шкаф и оставете природата да си свърши работата няма нужда да газите и да затруднявате нещата
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Току-що прочетох това правилно рН 0 голямо не не трябва да го освободите отново и ще загубите продукта си също така от погледа към вашата чаша сте я препасали, когато правите дестилация, и сте донесли каустик с маслото си, когато правите дестилация, независимо дали е обикновена или парна не по-далеч от четвърт от пътя надолу по кондензатора, където налягането на парите е добре бавно и сигурно печели състезанието тук пациентите
Също така няма да направите лед, купувайки газообразен продукт, ще направите бял прах, който трябва да се филтрира, промит с безводен ацетон, след което да се рекристализира с dh20 или разтворител
 
Top