Метамфетамин от таблетки с ефедрин

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Температурите се довеждат до кипене, като точното време на реакцията се определя само чрез TLC
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Тъй като вашият ен експерт е гад, идваща от Мексико мета. И дали всичко е метамфетамин само да кажем, че сме имали гадости от москва маршрут редукция на бреза и всеки друг маршрут, за който се сещате. Дали всичко ще е едно и също. Поддържат ви високо за известно време. Защото тази глупост те кара да се изпикаеш за няколко часа и затова си мисля дали изобщо е метамфетамин.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Какво представлява TLC?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
TLC = нежна любяща грижа
Означава, че температурата се регулира, докато се постигне добър рефлукс (рефлуксен пръстен в долната 1/3 на кондензатора).
Времето също ще варира, но 24 часа са добра отправна точка за първи път. Наблюденията на промените в рефлукса ще покажат кога е завършен
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Какво количество метамфетамин може да се получи от 100 грама таблетки с псевдоефедрин?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Беше ли изваден от хапчетата или преди да бъде поставен и ако е така, каква е цената на псевдо Може ли да се получи фармацевтичен клас псевдо на пазара? Cuz можете да си купите само като 9 грама на месец, където съм, и iv трябва да постави хора в моя бизнес, за да получите нещо, което си струва диво.
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Там, където живея, няма ограничение за закупуване на таблетки с псевдоефедрин, така че мога да си купя всякакво количество
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Здравейте, съжалявам, че искам да попитам за метамфетамин от hi.some. преди известно време направих метамфетамин с псевдоефедрин 10 gr , HI 10ml. , 20 мл вода. без да използвам червен фосфор, рефлуксирах 6 часа при 100 с. и след това алкализирах и екстрахирах с толуол и получих само по-малко от 0,5 гр. с много неприятна и неприятен мирис, използвах псевдоефедрин, който съдържа 60 мг псевдоефедрин
триполидин 2,5 mg. Надявам се, че някой може да отговори на жалбата ми, която до момента все още е объркана. Може ли някой да ми отговори подробно, ще благодаря много на тези, които искат да ми отговорят.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Използвали сте два пъти повече вода, отколкото е необходимо
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

При метода с хипофосфорна киселина по време на рефлукса в тръбата на кондензатора се образува много бял прах, а тръбата на кондензатора е напълно блокирана след около един час. Нормално ли е това?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Предполагам, че има две възможности, едната е, че белият прах е десублимирана фосфорна киселина, а другата е, че има нещо нередно с ефедрин хидрохлорида и той е фалшив
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Трябва ли да използвам вакуумно сушене?
 

qwepoi514

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, благодаря ви за отговора
1. Каква е температурата на кондензатора на рефлукса.
2. Как да се промие с толуол
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Значи трябва да налея толуола, за да извлека метамфетамина, и да го извадя с пипета? съжалявам, че съм зле с английския
 

NeilStalin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Имам хапче за простуда и грип, което съдържа:
Псевдоефедрин HCl
Парацетамол
Хлорфенирамин
Как мога да отделя Pseudoephedrine HCl от Paracetamol и Chlorpheniramine?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Не знам много, но няма да навреди, ако имаш достъп до един гаден тон от тези хапчета да ги пушиш в метанол да го филтрираш и да го кристализираш и да направиш малка реакция iv използвах хапчета с хлорфенирмин и това работеше сега това хвърля ли тежестта на така ако имаш 1000 хапчета от 30 мг, максималният псевдокапацитет, който можеш да получиш, е 30 грама, но губиш всеки път, когато филтрираш и сифонираш, така че е трудно, ако имаш 50 грама и те са само хапчета от 30 мг, тогава нещо не е наред
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Бих искал да знам същото нещо
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Така че дали метамфетаминът, който се прави с псевдо, е също толкова божествен, колкото гадостите, направени с ефедрин ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
И ефедринът, и псевдоефедринът дават D-meth като продукт, няма разлика, те са еднакво добри.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
И двете дават д мет, но псевдомет,ч дава голям силен прилив и високото трае като за 12 часа, ефемет дава по-малък, но по-дълъг по-комфортен прилив и може да продължи 2-3 дни.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Какво ще кажете за маршрута на Нагай?
 

13THShapeShifter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
"ПРОСТО ЗАБАВЕН ФАКТ!"
ако някога чуете или прочетете и там се казва методът на нацистката редукция, това име е било дадено преди да започнат да го наричат РЕДУКЦИЯ НА БЪРЗОТО ИЗОБРАЗЯВАНЕ Това е едно и също нещо, yall Нацистка редукция = редукция на брезата
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Маршрут на хипофосфорната киселина Ще ви разясня всичко... тъй като всичко, което видях тук, е погрешно.
1 съотношенията са навсякъде в магазина, където се използват химикали.
1 литър 50 % плюс сила хипокиселина всичко под 50 % псевдокиселина няма да се превърне в метамфетамин как проверявате силата на киселината си с рефрактометър
1 кг йод
1 кг псевдоефедрин
Виждам, че всички се чудят за температурите, уверете се, че когато рефлуксирате, налягането на парите ви не надвишава една четвърт от пътя нагоре в кондензаторите на Либиг и същото при дестилацията на продукта
Написал съм външна дестилация на продукта с водна пара, има я тук, просто я потърсете, след като дестилирате, отделяте маслото от каустичната вода и триете маслото с хидроксидна киселина до ph 5,8
Прекалено усложнявате нещата, няма нужда от екстракция с толуол.
Ако имате нужда от хипокиселина и йод, свържете се с мен, ще ви помогна и гарантирано от 1 кг до 1 тон ще получите вашата киселина и йод
 

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Правилно, приятелю .не ме интересува какво казват хората , знам от опит. и това, което си написал, е 100% вярно
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Какво имате предвид под разреждане с равни обеми вода? Какво количество вода трябва да използвам за псевдограм
 
Top