Синтез на метамфетамин от P2P чрез редукция с NaBH4. Среден мащаб.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

След много тестове с използване на Methylamine HCL въз основа на този метод ще споделя най-добрия начин, който открих за получаване на Methamphetamine freebase в голям мащаб:

  • 966 gr P2P
  • 14 литра метанол
  • 1183 gr Methylamine HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Безводен натриев сулфат
  • 105 gr NaBH4
  • 35 л дестилирана вода
  • 7 литра DCM

- Напълнете реактора с 14 л метанол
- При разбъркване се разтваря Methylamine HCL
- Поставете температурата на реактора на 0С (не температурата на сместа) и добавете NaOH, температурата ще се увеличи
- След като температурата се върне на 20С, добавете P2P, температурата ще се повиши, разбърквайте в продължение на 45 минути - 1 час
- Добавете 252 g безводен натриев сулфат
- Когато температурата на сместа достигне 8С, започнете да добавяте на порции NaBH4, като не превишавате 20С
- След като добавите всички количества NaBH4, оставете сместа да се разбърква при температура под 20С в продължение на около 2 часа, докато сместа спре да бълбука
- Добавете водата и продължете да разбърквате в продължение на 5 мин.
- Добавя се DCM и се разбърква в продължение на 10 мин.
- Преустановете разбъркването и оставете слоевете да се отделят
- Запазете долния слой и изхвърлете горния (не е изгодно да се извлича тази водна фаза)
- Добавете 200 g безводен натриев сулфат към запазения слой и го разбъркайте
- Филтрирайте с фуния на Бюхнер
- Изпарявайте DCM
- Получава се чиста и миризлива свободна метамфетаминова база

;-)
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Здравейте, господине, след изпаряване на dcm получавам течност с цвят като светложълт. Това ли е безметална основа?
 

Attachments

  • r2tHQFGXSx.jpg
    r2tHQFGXSx.jpg
    3.9 MB · Views: 259

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ако сте спазили правилно всички стъпки, да, но има и по-точни методи за проверка на това.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Използвам HCI газ нямам кристал да излезе. Променям да използвам капково HCL също нямам кристали. Какъв е проблемът?
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Господине, бих искал да ви попитам. Когато използвам HCI газ, необходимо ли е да използвам ледена баня?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не се нуждаете от него. Така или иначе не използвам HCL газ.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Но аз използвам HCL на капки и също не мога да получа кристал. Проблемът с PH ли е? Или работната ми стъпка има проблем?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Същото нещо се случи и с мен. Мисля, че е причинено от прегряване на маслото
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
След нагряване трябва да го съхранявате във фризера?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Добре, благодаря ви
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Да Methylamine HCL+NaOH=Methylamine freebase в моя случай Methylamine HCL е по-евтин и получавам по-голямо количество фребаза с по-малко инвестиции.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Здравейте
Малко съм объркан. Значи, ако купя метиламин HCL и го добавя в метанол с натриев худроксид, ще стане разтвор?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
NaOH превръща HCL в свободна основа, както при всеки друг процес, когато се базифицира или искате да превърнете HCL, сулфат... в свободна основа. Това не е нещо ново.
Благодаря.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Опитах се да сложа ноа на метиламин в метанол. като разбърквах бавно, за да не се прегрее, но все пак виждам много кристали и не става течен разтвор
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Не разбъркването бавно поставям аз поставям нох бавно разбъркването изглежда достатъчно силно
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
напълно разтворете метиламин hlc в метанол, след което добавете натриев хидроксид. солта ще се раздроби и метиламинът газ ще се разтвори в метанола. Можете да филтрирате солта или да продължите с реакцията (по ваш избор)
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Така че трикът е да разберете колко метиламина са станали разтвор
Да кажем: трябват 80 грама метиламин в метанол при разтвор от 30 % (80 г метиламин+186,667 г метанол =266,667 г разтвор), но както всички метилимини не се превръщат в разтвор, защото се появява твърдо вещество, тогава колко метиламин да се сложи още, за да се запази 30-процентовият разтвор
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Твърдите вещества, които се появяват, са NaCl, а не метилмин hlc след добавянето на NaOH. Водата (H2O) и солта (NaCl) се получават като страничен продукт при този процес, така че изсушаването на разтвора е от съществено значение за преди да продължите със синтеза
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Значи изчислението ми е правилно, но преди да го използвам, трябва да го изсуша със сулфат?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Да използвате MgSO4, силикагел, молекулярни сита 3А или натриев сулфат за сушене
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
IVe направих това, но нещо странно се случи, след като твърде много твърдо вещество остава след реакцията и е много дебело i e опитах да направя около 33% разтвор на метиламия в метанол
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Има ли жизнеспособен начин да се направи този синтез без ротативка?
 

sameoldstory

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Няколко въпроса относно маршрута на BTCBOSS за mdma - който, ако работи, изглежда доста обещаващ, но се нуждае от голям реакционен резервоар за партиди от 1 кг!

1. Достатъчно добър ли е HDPE ферментатор като съд за този маршрут - с удобен кран на дъното

2. Ще може ли да се използва въздушен шлюз в горната част на този ферментатор за евентуално изтичане на метиламин

3. трябва ли тази реакция да бъде запечатана? - Предполагам, че е така, затова е и последният въпрос за шлюза, или би било разумно от горната част на реакцията да излиза малък гумен маркуч, който да излиза навън?

4. би ли било възможно просто да се оттече маслото, след като се добави голямото количество вода след реакцията, и след това да се направи киселина/основа с това масло и след това да се измие и рекристализира? - Мисля, че е така от предишния опит, но не бих се радвал на други мнения,

Благодаря предварително за всяка помощ
 
Top