Синтез на метамфетамин от P2P чрез редукция с NaBH4. Среден мащаб.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

След много тестове с използване на Methylamine HCL въз основа на този метод ще споделя най-добрия начин, който открих за получаване на Methamphetamine freebase в голям мащаб:

  • 966 gr P2P
  • 14 литра метанол
  • 1183 gr Methylamine HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Безводен натриев сулфат
  • 105 gr NaBH4
  • 35 л дестилирана вода
  • 7 литра DCM

- Напълнете реактора с 14 л метанол
- При разбъркване се разтваря Methylamine HCL
- Поставете температурата на реактора на 0С (не температурата на сместа) и добавете NaOH, температурата ще се увеличи
- След като температурата се върне на 20С, добавете P2P, температурата ще се повиши, разбърквайте в продължение на 45 минути - 1 час
- Добавете 252 g безводен натриев сулфат
- Когато температурата на сместа достигне 8С, започнете да добавяте на порции NaBH4, като не превишавате 20С
- След като добавите всички количества NaBH4, оставете сместа да се разбърква при температура под 20С в продължение на около 2 часа, докато сместа спре да бълбука
- Добавете водата и продължете да разбърквате в продължение на 5 мин.
- Добавя се DCM и се разбърква в продължение на 10 мин.
- Преустановете разбъркването и оставете слоевете да се отделят
- Запазете долния слой и изхвърлете горния (не е изгодно да се извлича тази водна фаза)
- Добавете 200 g безводен натриев сулфат към запазения слой и го разбъркайте
- Филтрирайте с фуния на Бюхнер
- Изпарявайте DCM
- Получава се чиста и миризлива свободна метамфетаминова база

;-)
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Какво ще кажете за добива при този метод?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Обяснено е в същата тема, потърсете я, моля
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
шеф
Можете ли да посочите следващите стъпки?
Харесват ми стъпките, които сте предоставили съвсем накратко
английският ми език е много слаб и помощта ви е много полезна за мен
 
View previous replies…

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
да шеф
Как да конвертирам свободна база в кристал
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Това може да бъде намерено в други публикации, просто го потърсете. Благодаря.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Съжалявам, че ви безпокоя.
Имам някои въпроси относно споделения от вас метод за получаване на свободна база в голям мащаб.
Не мога да се сдобия с реактор. Трябва ли реакцията да е напълно затворена? Може ли да се направи в пластмасова кофа?
Тъй като експериментирах в кухнята, не беше много удобно за изхвърляне на отпадъците. Може ли да се намали количеството на добавения разтворител?

Очаквам с нетърпение вашия отговор, господине. Благодаря ви много!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Напълно затворена не е добра идея за водорода, създаден по време на добавянето на NaBH4, но в пластмасова кофа предполагам, че миризмата би била толкова интензивна и отвратителна.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Съжалявам, че ви безпокоя.
Имам някои въпроси относно споделения от вас метод за получаване на свободна база в голям мащаб.
Не мога да се сдобия с реактор. Трябва ли реакцията да е напълно затворена? Може ли да се направи в пластмасова кофа?
Тъй като експериментирах в кухнята, не беше много удобно за изхвърляне на отпадъците. Може ли да се намали количеството на добавения разтворител?

Очаквам с нетърпение вашия отговор, господине. Благодаря ви много!
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Подходящ ли е MDP2P, получен по този метод, за производство на метамфетамин?

Ако е приложимо, екстрахираната свободна база на метамфетамина директно ли се подкислява и кристализира?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
MDP2P за метамфетамин? Не познавам този маршрут, съжалявам.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Съжалявам, може би информацията ми е грешна. След като направите свободната база за метамфетамин според информацията, предоставена от шефа, трябва само да добавите водния разтвор на L-винена киселина и да разбъркате директно, докато кристализира, което е крайният продукт.

(D-Meth), нали?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Какъв вид кристали кристализират след разбъркване с L-винена киселина?
Левометамфетамин?
Да и винени такива.

Може ли останалата след вакуумна филтрация течна d-метил свободна основа (PH12~13) да прекристализира в D-метамфетамин след подкиселяване? Ако е така, какъв подход трябва да предприема?
Прочетете процеса, моля, е подробен и не е по този начин.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Здравейте, BOSS, внимателно прочетох всеки пост и зоната за отговори. Искам да знам дали планът на проекта ми е правилен и изпълним.
Направете масло от БМК -> Използвайте вашия метод за получаване на свободна база от метамфетамин -> Отделяне на винена киселина -> Получаване на (L или D) свободна база от метил -> Добавяне на NaOH за повишаване на pH (12~13) -> (Какви са необходимите стъпки в този момент Подкиселяване за получаване на кристали), може би не съм го забелязал, но не съм сигурен кой метод е най-подходящ за подкиселяване и кристализация в този момент. Мога ли да ви помоля за отговор?
Благодаря ви.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Използвам HCI газ нямам кристал да излезе. Променям да използвам капково HCL също нямам кристали. Какъв е проблемът?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Добавете ацетон, в основата, и след това добавете 35%hcl бавно, ще получите жълто масло, изчакайте няколко дни, докато започнат да се образуват кристали.
 

picmanko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Здравейте, какво е съотношението на ацетон към 10 мл свободна основа, моля?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Да Methylamine HCL+NaOH=Methylamine freebase в моя случай Methylamine HCL е по-евтин и получавам по-голямо количество фребаза с по-малко инвестиции.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Здравейте
Малко съм объркан. Значи, ако купя метиламин HCL и го добавя в метанол с натриев худроксид, ще стане разтвор?
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Да използвате MgSO4, силикагел, молекулярни сита 3А или натриев сулфат за сушене
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
IVe направих това, но нещо странно се случи, след като твърде много твърдо вещество остава след реакцията и е много дебело i e опитах да направя около 33% разтвор на метиламия в метанол
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Извърших процедурата, продуктът се удря силно, но има вкус на гума. Извърших AB екстракция, след което парна дестилация. При парната дестилация се получи жълтеникавокафява свободна основа, трябва ли да е безцветна?

Bh9yPdbp58
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Чистото масло е безцветно; при парната дестилация не се отстраняват всички примеси; летливите също се дестилират. Най-доброто пречистване е фракционната дестилация на свободната основа във висок вакуум.
Възможно е да се опитате да получите сол от такава основа, но тогава ще се наложи пречистване на солта.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Благодаря за прозрението. Мислех и за това, решението, което си представих (за което не съм сигурен, че ще проработи), е да подкиселявам свободната основа във вода, след което да дестилирам с водна пара и да се надявам, че примесите ще преминат преди дестилацията с водна пара на свободната основа
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ако подкиселите свободната основа, ще получите сол, солта няма да лети с парата, примесите може да не летят с парата (не съм извършвал такива експерименти).
От собствен опит мога да кажа, че получих нещо от порядъка на 3-5% от нискокипящата фракция (не е разтворител!), след което свободната основа и цветните примеси останаха в колбата под формата на парче кафяво гъсто масло.
 
Top