Синтез на метамфетамин от P2P чрез редукция с NaBH4. Среден мащаб.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

След много тестове с използване на Methylamine HCL въз основа на този метод ще споделя най-добрия начин, който открих за получаване на Methamphetamine freebase в голям мащаб:

  • 966 gr P2P
  • 14 литра метанол
  • 1183 gr Methylamine HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Безводен натриев сулфат
  • 105 gr NaBH4
  • 35 л дестилирана вода
  • 7 литра DCM

- Напълнете реактора с 14 л метанол
- При разбъркване се разтваря Methylamine HCL
- Поставете температурата на реактора на 0С (не температурата на сместа) и добавете NaOH, температурата ще се увеличи
- След като температурата се върне на 20С, добавете P2P, температурата ще се повиши, разбърквайте в продължение на 45 минути - 1 час
- Добавете 252 g безводен натриев сулфат
- Когато температурата на сместа достигне 8С, започнете да добавяте на порции NaBH4, като не превишавате 20С
- След като добавите всички количества NaBH4, оставете сместа да се разбърква при температура под 20С в продължение на около 2 часа, докато сместа спре да бълбука
- Добавете водата и продължете да разбърквате в продължение на 5 мин.
- Добавя се DCM и се разбърква в продължение на 10 мин.
- Преустановете разбъркването и оставете слоевете да се отделят
- Запазете долния слой и изхвърлете горния (не е изгодно да се извлича тази водна фаза)
- Добавете 200 g безводен натриев сулфат към запазения слой и го разбъркайте
- Филтрирайте с фуния на Бюхнер
- Изпарявайте DCM
- Получава се чиста и миризлива свободна метамфетаминова база

;-)
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Бих искал да попитам за метиламин HCL в списъка. Трябва ли да добавя директно метиламин HCL или да го превърна в свободна от метиламин основа (разтвор на метанол) и след това да го добавя?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
При този метод на БОСС, освен проблема с водата, има ли нещо друго, което ще повлияе на добива?
Защо добивът на свободна от метил база, оставаща след изпаряване на DCM, е само 50%?
Има ли нещо, на което трябва да обърна внимание и което не съм забелязал? Моля, помогнете ми~~

@G.Patton
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Подходящ ли е MDP2P, получен по този метод, за производство на метамфетамин?

Ако е приложимо, екстрахираната свободна база на метамфетамина директно ли се подкислява и кристализира?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не е точно така, ще получите D-meth свободна база.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Какъв вид кристали кристализират след разбъркване с L-винена киселина?
Левометамфетамин?

Може ли останалата след вакуумна филтрация течна d-метил свободна основа (PH12~13) да рекристализира в D-метамфетамин след подкиселяване? Ако е така, какъв подход трябва да предприема?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Какъв вид кристали кристализират след разбъркване с L-винена киселина?
Левометамфетамин?
Да и винени такива.

Може ли останалата след вакуумна филтрация течна d-метил свободна основа (PH12~13) да прекристализира в D-метамфетамин след подкиселяване? Ако е така, какъв подход трябва да предприема?
Прочетете процеса, моля, е подробен и не е по този начин.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Здравейте, BOSS, внимателно прочетох всеки пост и зоната за отговори. Искам да знам дали планът на проекта ми е правилен и изпълним.
Направете масло от БМК -> Използвайте вашия метод за получаване на свободна база от метамфетамин -> Отделяне на винена киселина -> Получаване на (L или D) свободна база от метил -> Добавяне на NaOH за повишаване на pH (12~13) -> (Какви са необходимите стъпки в този момент Подкиселяване за получаване на кристали), може би не съм го забелязал, но не съм сигурен кой метод е най-подходящ за подкиселяване и кристализация в този момент. Мога ли да ви помоля за отговор?
Благодаря ви.
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте .
За разтвора на метиламина смесих метиламин хидрохлорид+наох + mgso4 в метанол, виждам малка топлинна реакция, но сега, 24 часа след това, имам много твърдо вещество на дъното, може би нереагирали метиламин хидрохлорид и наох
Смятате ли, че трябва да добавя mgso4 след реакцията на метиламин хидрохлорид и Naoh?
Благодаря
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Да, тя ви е необходима, за да изсушите водата, образувана при реакцията. Можете да филтрирате твърдото вещество.
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Да, знам, че реакцията е чувствителна към водата, проблемът ми е, че добавих mgso4 едновременно с метиламина и Naoh, а не както в протокола ви, вие сте го добавили след реакцията с methylamine hcl Naoh, мислите ли, че съм направил грешка, имам много прах на дъното, може би нереагирал methylamine hcl, благодаря за отговора.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Мисля, че това, за което говорите, е NaCL, получен при производството на свободна база от метиламин, който трябва да се филтрира.
 

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Някой разширявал ли е мащаба на това?
Какви биха били измерванията за метанол/метиламин при синтез на 5000 г p2p?
Сегашното съотношение от 36 литра звучи прекалено убийствено
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, увеличете пропорционално мащаба. Не препоръчвам да правите големи партиди, ако не сте опитали в малък мащаб.
 
Top