"МОЯ" кристализация на свободна база на MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Прочетох много различни теми и постове, в които се пита и говори за методите за кристализация на MDMA на свободна основа.
Предполагам, че много от тях са тествани, а други са взети само от литертурата.
Тествах някои от тях и както винаги публикувам най-ефективния в моя случай и за това, от което се нуждая, което не означава, че това е НАЙ-ДОБРИЯТ метод, означава само, че това е НАЙ-ДОБРИЯТ за МЕН.
Обикновено не обичам да публикувам подробни методи като този, защото хората са свикнали да разбират, че публикувам НАЙ-ДОБРИЯ и уникален метод с всички съпътстващи последици, които той има, предпочитам да публикувам пълни и конкретни синтези, а не общи методи.

Както и да е, ето го:

1. Добавете на порции студена HCL37% към свободната база на MDMA (предварително охладена също), като разбърквате до PH 3.

2. Загрейте сместа постепенно при разбъркване до 130С

3. има готова кофа, с 10 пъти по-голям обем от първоначалната фрибаза, от замразен ацетон, който е престоял поне 48 часа във фризера

4. Когато сместа е с температура 130С, се спира нагряването и се изсипва бързо в кофата с ацетон при енергично разбъркване.

5. Оставете кофата във фризера поне 72 часа.

6. Извадете кофата и филтрирайте твърдите частици с вакуум, докато изсъхнат, като в последната част на този процес изсипете малко количество замразен ацетон върху твърдите частици, за да ги измиете, преди да изсъхнат напълно. Филтрираният ацетон се държи във фризера, за да се опита да кристализира още материал, ако нищо друго не е кристализирало, можете да оставите ацетона да изсъхне при RT в плоска чиния или подобно място, за да възстановите материала или свободната основа.

7. След като изсъхне напълно, го смачкайте и го превърнете в прах.

8. Разтворете праха в дестилирана гореща вода (1gr/1ml).

9. Когато целият прах е разтворен Загрейте сместа до 112С с известно разбъркване и я хвърлете бързо в избраната кофа за кристализация.

10. Оставете кофата на "спокойно" място, без въздушен поток, без движения, вибрации... Най-малко 48 часа при температура RT след 48 часа го поставете за 30 минути във фризера, преди да го филтрирате.

11. Филтрирайте кристалите и ги промийте със замразен ацетон, филтрираната течност се запазва, за да я добавите в стъпка 9 в следващата партида.

Надявам се, че този метод би могъл да реши повечето проблеми, свързани с кристализацията, които бихте могли да разрешите, както и изпратените въпроси.

Бих искал отново да поясня, че това не е НАЙ-ДОБРИЯТ или единствен метод, а само още един, има много методи и техники, просто публикувам най-подходящия за мен, за моя случай и за моите обстоятелства.

Благодаря.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
страхотна публикация, бърз въпрос обаче.
какъв цвят излиза мдма, ако използвате съотношение 10 към 1 ацетон? Предполагам, че ще бъде бяла мдма. Какво съотношение на ацетона бихте препоръчали за мдма с цвят на шампанско?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Правим 2,5 литра ацетон на 1 литър основа и след това поставяме ph на 5,5 с с hcl 37% и след това замразяваме 4 дни
 

Attachments

  • UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 327

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Също така, като странична бележка, какво правите с кафявия ацетон, който изядохте, останал от стъпка № 4, дестилирате ли го и използвате ли го повторно, или го изхвърляте? (Използвате безводен ацетон, нали?)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Филтрираният ацетон се съхранява Той се съхранява във фризера, за да се опита да кристализира повече материал, ако нищо друго не е кристализирало, можете да оставите ацетона да изсъхне при RT в плоска чиния или подобна, за да възстановите материала или фрибазата
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Съотношение 10 към 1? Това изглежда като доста голямо количество ацетон не?. Обикновено при съотношение 4:1 се получава чиста бяла мдма.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Добавяте ли 36% HCL директно в суровата свободна база без разтворител?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Много яко!

Изглежда, че добавят директно към свободната база без разтворител, което ме притеснява lol
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Разбира се, можете да смесите фребазата с разтворител, преди да добавите HCL, но по-късно ще ви е необходимо повече време, за да поставите сместа на 130С, тъй като този разтворител ще се изпари, с HCL от фризера, фребазата също е студена и избягването на високи температури по време на добавянето няма да е проблем ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Знаете ли, че MDMA не може да се нагрява с киселини до високи температури? Продуктът се разпада и вече не е чист MDMA.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Киселината се неутрализира със свободната основа не е киселинна смес, ако нещо не е наред с процеса, продуктът няма да бъде отчетен от лабораторията като 95% чист MDMA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Във всеки случай:
В публикациите си винаги пояснявам:

"Публикувам най-ефективния в моя случай и за това, от което се нуждая, което не означава, че това е НАЙ-ДОБРИЯТ метод, означава само, че това е НАЙ-ДОБРИЯТ за МЕН.
Обикновено не обичам да публикувам подробни методи като този, защото хората са свикнали да разбират, че публикувам НАЙ-ДОБРИЯ и уникален метод с всички съпътстващи последици, които той има, предпочитам да публикувам пълни и конкретни синтетични, а не общи методи."


Всичко от позитивна позиция ;-) просто за да избегнем този вид дискусии, които никога няма да свършат;-)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Повечето лаборатории не могат да направят разлика между MDMA или MDDMA или MDMMA първите 2 имат и едно и също молно тегло.

Само ЯМР може да различи MDMA от MDDMA
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43

Предполагам, че говорите за чист "химически" ацетон, а не за ацетон от супермаркета.
Тогава какво ще кажете за 99%, които мога да получа тук?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
>>>Тогава какво ще кажете за 99%, които мога да получа тук?

Можете да извършите дестилация и да получите 99%+ ацетон
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Някой знае ли какво се случва, ако ph падне твърде ниско като ph 2? Открих, че се променя от 7 на 2 много бързо и се чудя дали си струва да вземам кристалите от ацетон и да ги третирам, че получих добро количество кристали
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Би трябвало да е наред, защото сте катастрофирали ot в ацетон. Повече киселина просто прави повече примеси.
Получихте ли големи кристали от изсипването на горещата подкиселена свободна основа в студен ацетон?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Когато го направих в миналото при 120С, да, получих големи кристали, а сега при 130С получавам лъскав прах

Благодаря.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Чудя се защо 10-те градуса правят такава разлика
 
Top