"МОЯ" кристализация на свободна база на MDMA

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Би трябвало да е наред, защото сте катастрофирали ot в ацетон. Повече киселина просто прави повече примеси.
Получихте ли големи кристали от изсипването на горещата подкиселена свободна основа в студен ацетон?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Когато го направих в миналото при 120С, да, получих големи кристали, а сега при 130С получавам лъскав прах

Благодаря.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Здравейте, брато, бихте ли ми помогнали... Исках да кристализирам тази свободна основа... след като подкиселя свободната основа с киселина... нагрявам свободната основа до 110° и я хвърлям в студения ацетон И така нататък? или ще трябва да смеся свободната основа с някакъв разтворител преди нагряването?
 

Attachments

  • JasGHUeuPy.jpg
    JasGHUeuPy.jpg
    391.6 KB · Views: 285

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Доведете го до PH-4,5/5 загрейте го до 130С и го хвърлете в 5 пъти обема на свободната база студен ацетон. Филтрирайте го, измийте го, изсушете го, разтворете го във вода 1gr:1ml и го загрейте до 108С, за да рекристализира.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
подкислява свободната основа без разтворител ? хвърля подкиселената свободна основа в студения ацетон след края ... когато подкиселявам свободната основа, много бързо спада ph и свободната основа става розова това нормално ли е ?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Образуват ли се кристали, след като пуснете затоплена и подкиселена фрибаза в студен ацетон? това исках да знам
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
В тази стъпка след Загряване при 130c се образуват малки кристали (като бял прах) при изсипване и разбъркване Той се замразява в ацетон.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Нормално ли е разтворът да стане розов? ... тези кристали се появиха Направих 15 г pmk
 

Attachments

  • XD3lJF2ZyT.mp4
    10.1 MB · Views: 0

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Сега съм изцяло съсредоточен в производството на MDMA и видях, че за MDMA се получават по-красиви парченца, когато по време на процеса на кристализация остане много малка част от водата, така че температурата на нагряване е по-добре да се остави на 108С евентуално по-малко Ще го тествам и ще го актуализирам.
Друг момент, който трябва да се актуализира, е времето за кристализация в ацетон Направих различни тестове и когато ацетонът отново достигне -2С -5С, не се образуват повече кристали, така че времето за изчакване може да се намали до този момент.
Благодаря.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Както разбрах от вашето описание, изпаряваме излишната вода, докато получим наситен разтвор на MDMA във вода при температура 108С.
Има ли значение скоростта/интензивността на нагряването (изпаряването)?
И още един въпрос: какъв е приблизителният обем на този наситен разтвор, готов за кристализация, ако работим със 100 г MDMA HCL?
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Здравейте, брато, бихте ли ми помогнали... Исках да кристализирам тази свободна основа... след като подкиселя свободната основа с киселина... нагрявам свободната основа до 110° и я хвърлям в студения ацетон И така нататък? или ще трябва да смеся свободната основа с някакъв разтворител преди нагряването?
 

Attachments

  • 2VeKMh5vND.jpg
    2VeKMh5vND.jpg
    391.6 KB · Views: 275

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Какво би било правилното ph на mdma freebase след екстракция с ксилол? ph 6 ?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Какво би било правилното ph на mdma freebase след екстракция с ксилол? ph 6 ?
 

Attachments

  • V6jvihZ9Ju.jpg
    V6jvihZ9Ju.jpg
    380 KB · Views: 268

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Загряхте ли вашата подкиселена свободна основа с дестилирана вода и получихте ли тези кристали. бихте ли ми обяснили по-добре?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Загряхте ли вашата подкиселена свободна основа с дестилирана вода и получихте ли тези кристали. бихте ли ми обяснили по-добре?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Бихте ли ми казали как кристализирахте вашата фрибаза? трябваше да загреете вашата фрибаза?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
След седмици изучаване на тази кристализация успях да получа бели кристали mdma \0/
 

Attachments

  • GKahMRisCP.mp4
    10.1 MB · Views: 0

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Здравейте, колега. Имам няколко въпроса относно тази част от вашата процедура

Оставяте ли сместа при 112с, докато водата изври, или просто стигате до тази температура и изсипвате направо в кофата?

В кофата имате отново студен ацетон?

Не губите ли много от продукта в останалата вода?

Благодаря
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Съществуват толкова много методи, че дори хората са объркани... Използвах този метод и той не работи... някои казват, че кристализацията е при стайна температура със студен ацетон... други казват, че е чрез нагряване
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Използвах този метод, предложен от TS, с продукта, продаван от TS на 108C. Този метод работи и кристалите растат, но не са нито големи, нито чисти. Процентът на замърсителите беше толкова огромен, че целият ми разтвор в края на изпаряването беше напълно черен. Самите кристали бяха от сиви до черни. Не съм сигурен дали този продукт е имал някакво предварително пречистване. Очевидно е, че такъв продукт не е приемлив за консумация.
След това, при такова натоварване с примеси, кристалите започват да растат около всички тези примеси като центрове за зародиши.
Затова се наложи да го довърша с киселинно-основна екстракция и резултатът е добър.
Така че методът работи, но не и несъмнено. И по смешно съвпадение това не се отнася за продукта, продаван от автора.
Снимки на най-чистата част от кристалите, обърнати към основата, и на най-замърсената част от кристалите, след като бяха разбити и промити с ацетон.
Все още се колебая дали да се опитам да отгледам големи кристали, или да го оставя така, както е под формата на чист бял прах.

Uo6KxeVSfi ZbN4YApQ5S
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Мисля, че няма друг начин да покажа точно моя процес, че да направя видеоклип, веднага щом се върна отново на работа, ще бъде не професионално видео и все още не знам кога ще го направя. Но много съмнения от много хора и други, които не правят стъпките правилно.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
ако трябва да бъда честен, много ми харесва методът за кристализация на пренаситени разтвори MDMA HCl + вода, описан от btcboss.
Наистина го изпробвах и работи перфектно, ако се приложат определени условия. Това трябва да е наистина спокойно място, без въздушни потоци и вибрации.
Веднъж направих глупост - включих пералнята, докато течеше кристализацията. В резултат на това кристалите пораснаха не толкова хубави и един вид "малки"
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Вижте тази снимка, pls. тя обяснява доста добре значението на правилната температура.
Ако температурата на разтвора расте, насищането също расте.
можете също така да прочетете за законите на Раулт. накратко се казва: температурата на кипене на разтвора зависи от моларното количество на наситената сол. така че тази температура 108С, предложена от @btcboss2022, вероятно се отнася до най-високата точка на графиката на "размера".
от друга страна, примесите също се превръщат в центрове на кристализация, така че "мръсният" разтвор няма да ви роди големи кристали.
SMGXYkfisz
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Сега промених последната част на повторната кристализация с вода до 108С при тази температура не остава толкова много вода и течността, останала след кристализацията, трябва да се използва в следващата партида или да се загрява отново. В частта за рекристализация с вода няма ацетон в кофата, която е предишната стъпка при 130С.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Последния път при повторното кристализиране на суха сол с този метод 108С загубих 5,4% от сухото тегло.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Съжалявам, забравих да преброя остатъците от ацетон. Така че, той е много по-малък: 2,6% загуби, това изобщо не е лошо.
 
Top