"МОЯ" кристализация на свободна база на MDMA

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Здравейте, колега. Имам няколко въпроса относно тази част от вашата процедура

Оставяте ли сместа при 112с, докато водата изври, или просто стигате до тази температура и изсипвате направо в кофата?

В кофата имате отново студен ацетон?

Не губите ли много от продукта в останалата вода?

Благодаря
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Съществуват толкова много методи, че дори хората са объркани... Използвах този метод и той не работи... някои казват, че кристализацията е при стайна температура със студен ацетон... други казват, че е чрез нагряване
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Шулгин пише това:

"Действителната форма, която приема крайната сол, зависи от температурата и концентрацията в момента на първоначалната кристализация. Тя може да бъде безводна или да бъде някоя от няколкото хидратирани форми. Само безводната форма има рязък mp; в публикуваните доклади са описани всички възможни стойности на температурата на топене от един градус в диапазона 148-153 °С. Различните хидратирани полиморфи имат различни инфрачервени спектри, но имат широки mps, които зависят от скоростта на нагряване."
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
имах един създаден тест на базата на суха ипа и ксилол... мисля, че трябва да работя върху този с ксилолһттр://.... ще направя точно сега... tbc..,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
ако трябва да бъда честен, много ми харесва методът за кристализация на пренаситени разтвори MDMA HCl + вода, описан от btcboss.
Наистина го изпробвах и работи перфектно, ако се приложат определени условия. Това трябва да е наистина спокойно място, без въздушни потоци и вибрации.
Веднъж направих глупост - включих пералнята, докато течеше кристализацията. В резултат на това кристалите пораснаха не толкова хубави и един вид "малки"
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Вижте тази снимка, pls. тя обяснява доста добре значението на правилната температура.
Ако температурата на разтвора расте, насищането също расте.
можете също така да прочетете за законите на Раулт. накратко се казва: температурата на кипене на разтвора зависи от моларното количество на наситената сол. така че тази температура 108С, предложена от @btcboss2022, вероятно се отнася до най-високата точка на графиката на "размера".
от друга страна, примесите също се превръщат в центрове на кристализация, така че "мръсният" разтвор няма да ви роди големи кристали.
SMGXYkfisz
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Добре, но получавате кристали от вида на пясъка?
 

Attachments

  • 1ke4rsWEqu.jpg
    1ke4rsWEqu.jpg
    95.3 KB · Views: 225

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
ноп: получих по-малки кристали, около 3-5 х 7-10 мм в моя случай. според мен е причинено от вибрации.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
мисля, че това също може да работи хахах..

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-ecstasy-purification-method.404/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Изпробвах и този метод: можете да намерите доклада ми там. Той е доста прост и сравнително бърз. След това, поради високия процент течност, е доста добър за пречистване.
Все още не съм сигурен каква температура и обем на IPA трябва да се използват, за да израснат кристали с размери около 2-3 х 3-7 см.
Интуитивно усещам, че температурата на разтваряне на IPA трябва да е около 36-40С, което позволява да се използва по-голям обем, след което бавно охлаждане при RT или в обикновена охладителна камера. Вероятно ще се опитам да направя такова "изследване" при някаква възможност.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
.моята мдма се получи така
Изпробвах 80 mg и се получи много силно
 

Attachments

  • G3tBD1RXEH.mp4
    15 MB · Views: 0
  • e1GJpWSYIo.mp4
    6 MB · Views: 0
  • MJtm8bdNsh.jpg
    MJtm8bdNsh.jpg
    4.2 MB · Views: 255

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Само 80 mg? произвеждате ли S-изомер?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Най-добрите ефекти на MDMA са в рацемичната му форма това е факт ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Да, неговата религия на Оптимус Хай хахахах
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Направих го, като използвах метода на алмагама... кристалите ми бяха много бели... кристализация при ниска температура и капене на киселина в свободната основа със студен ацетон

 

Attachments

  • KF8J6ck0ip.mp4
    3.6 MB · Views: 0

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
0,1 г на скалата беше достатъчно за моята радост Направих и опитах няколко дози радост
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Знам какво е S-изомер и смятам, че той не е по-мощен, а много по-различен от рацемата.
В същото време предадох партидата, която получих от вас, след пречистване и кристализация на същия човек, който ми откри света на S-изомера, и той каза, че това е най-добрият продукт, който е опитвал.
Смешно е, но е вярно.

Някои източници казват, че най-доброто съотношение на S:R за MDMA е 2:1, а други - 1:2. Вероятно ще се опитам да проверя и двата варианта, ако имам време.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Какъв метод за повторно почистване използвахте за това?
 
Top