Нуждаете се от помощ за преобразуване на bmk 5449-12-7 в свободна база А-масло

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Всички, с изключение на полицията, са добре дошли тук, но това не означава, че не можем да се забавляваме.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Благодаря за това съкровище pdf
 

SpeeD

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
А- маслена киселина срещу N-формиламфетамин Една и съща ли е тя?

Саул

 

SpeeD

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
1. Ако към А-маслото се добави сярна киселина, тя ще се утаи в амфетаминов сулфат или N-формиламфетаминов сулфат.
2. масло А означава свободна база на амфетамин или свободна база на N-формиламфетамин.
Може ли някой да ми помогне, толкова съм объркан
 
Last edited:

SpeeD

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Преведете bmk 5449-12-7 в база без амфетамин или база без амфетамин. N-формиламфетамин
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

не има една стъпка след N-формиламфетамин, за да се премине към амфетамин фрибаза масло
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Здравейте, приятелю, имам няколко въпроса от този pdf

Каква е разликата между комерсиалния p2p и нечистия p2p ?

Какво означава 5 eq ? дали ако имаш 100 ml, използваш 500 ml от него ? и как да го направиш, ако веществото е под формата на прах ?

И последно, какво означава излишък на мравчена киселина?
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
Нечистата молекула, както подсказва името, е молекула, смесена например със следи от разтворител или друга молекула. (Вода, киселина и т.н.) Оттук и важността на разделянето, почистването, дестилирането и изсушаването на п2р.

Това ще стане по-технически.
Говорим за "молови" съотношения.

В този случай искате да вкарате в реакция p2p със смес от амониев карбонат и мравчена киселина.
Най-интересният метод за вас, тъй като не знаете чистотата на крайното производство на p2p, е амониев карбонат (5eq) и мравчена киселина в излишък.

Нека да го направим по-конкретно за вас. Нека направим някои математически изчисления:

Нека си представим 100 ml P2P (относително чист, тъй като е почистен, дестилиран и изсушен), чиято маса е 101 g. (Плътността на P2P е 1,01 g/mL)
Броят на моловете се получава, като се раздели масата на моларната маса. Моларната маса на P2P е 134,175 g/mol. (Това означава, че ако имате +-134 g P2P, имате един мол.)

Така че в случая със 101 g P2P (100 ml), ако разделим 101 на 134,18, ще получим 0,75 мола P2P.

Според PDF документа, поставен в разговора по-рано. Съотношението на реакцията е 1:5:Излишък (1 е P2P, 5 е амониев карбонат и излишък от мравчена киселина).

Нека да приложим това към нашия 0,75 mol P2P.
Трябва да имаме 5 x 0,75 мола амониев карбонат или 3,75 мола. Като знаем, че моларната маса на амониевия карбонат е 96,085 g/mol, са ни необходими 360 g амониев карбонат.

Излишъкът на мравчена киселина означава, че искате мравчената киселина да реагира напълно с амониевия карбонат, но освен това в средата все още трябва да има мравчена киселина.
В документа е посочено, че е достатъчен лек излишък. Ще използваме 8 мола мравчена киселина или 433 g.

В обобщение:
1) Вземете колба с кръгло дъно от 2 л и добавете 433 г мравчена киселина. Добавете бавно и в малки количества 360 g амониев карбонат. Изчакайте между добавките, докато ефервесценцията на CO2 спре. Ако това не се спазва, съществува риск от преливане.
2) Към приготвения разтвор се добавят 100 ml P2P.
3) Свързва се в рефлукс при добро разбъркване.
4) Поддържа се температура 160-165 °С в продължение на 24 часа. Можете да го направите на няколко 6-часови сесии, например.

N-формиламфетаминът е продуктът с добив до 78%. (A-Oil)


Тази процедура се основава на документа и не съм я тествал, но тя идва от обширно подробната дисертация, така че мисля, че трябва да е правилна.

Изчисленията ми се основават на 85% мравчена киселина, която е търговски стандарт.

От лична гледна точка и като химик това изглежда повече от правилно и осъществимо.

Ако искате да работите с 200 mL, просто удвоете масата на мравчената киселина и амониевия карбонат и т.н.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Благодаря ви толкова много сериали Купувам ви спонсорски статут с Хайзенберг .
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Направено е, че разполагате със статут на спонсор за 180 дни
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
Благодарим ви, няма никакво задължение.

Смятам за нормално да помагам
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Същото и за мен, приятелю
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Започнете продължението още днес. Използвах само 100 mg p2p
Това видео е след 4 часа готвене

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/data/video/6/6292-c2bcacef613e32134eacf947334faa50.mp4

Тази снимка е след 4 часа готвене
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/attachments/lmzswe2pfx-jpg.6291/?hash=ec8ecc91fdfa43e76b1a6d98e54266c7

Тази снимка е след 6 часа готвене и оставяне да изстине малко

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/attachments/nnjalc8l6u-jpg.6290/?hash=ec8ecc91fdfa43e76b1a6d98e54266c7
 

Attachments

  • NnJALC8l6U.jpg
    NnJALC8l6U.jpg
    52.2 KB · Views: 363
  • lmzsWE2pfx.jpg
    lmzsWE2pfx.jpg
    55.3 KB · Views: 350
  • mGhrF5q9zD.mp4
    1.8 MB · Views: 0

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Какво за реакция направихте?
Лекарството p2p или кое?
Какъв беше добивът?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Leuckart

все още няма добив, защото трябва да се готви много по-дълго, преди да е готов
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Много съжалявам, искам да кажа, че започвам днес със 100ml p2p
редактиране не е възможно .
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Здравейте, сериал

Имам няколко въпроса
видяхте ли снимката ми след 6 часа готвене.
Така че 6 часа по-късно отново готвях 6 часа.
но маслото стана много тъмно и с по-малко количество.
Мисля, че най-добър резултат получих след 4 часа готвене.
Тогава не измерих количеството, но мисля, че беше малко - 100 мл много светложълт колор.
Имате ли представа какво не е наред?
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
"Амфетаминът е синтезиран от l-фенил-2-пропанон (P2P) чрез
N-формиламфетамин с помощта на амониев формат. l-фенил-2-пропанон и
амониев формат, (...) се комбинират и нагряват (160-180° С )
Съдържанието на дестилационната колба след това се охлажда и хидролизира чрез
нагряване с концентрирана солна киселина в продължение на 3 часа. Реакционната смес се
промива с бензол (толуол също може да се използва) (за да се отстрани нереагиралият кетон), алкализира се и се дестилира с водна пара.
Дестилатът се екстрахира с бензол (толуол също може да се използва) и продуктът се дестилира, за да се получи л-фенил-2-
аминопропан (амфетамин)"


Абсолютно спазвайте изискването за 4х6 часа рефлукс. След това направете това, което се казва по-горе.

Както ви посочих, аз лично не съм използвал този начин на синтез.

Така че има много фактори, които могат да го накарат да не проработи.

Дръжте ни в течение ;-)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

WTF вече сте обяснили всичко на крайния продукт А маслото за какво е това ал ?

Имам нужда от отговора от serialz от 5 дни aggo, когато той се върне ?
 
Last edited:

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
Това е, което сте правили в продължение на 24 часа (4х6ч) и което е довело до вашето "А-масло":

"Амфетаминът е синтезиран от l-фенил-2-пропанон (P2P) чрез
N-формиламфетамин с помощта на амониев формат. l-фенил-2-пропанон и
амониев формат, (...) са комбинирани и нагряти (160-180° C )"


ZKVsRQjvno



Но вашето "А-масло" трябва да се обработи с HCl, както е посочено тук:

" Съдържанието на дестилационната колба след това беше охладено и хидролизирано чрез
нагряване с концентрирана солна киселина в продължение на 3 часа. Реакционната смес се
промива с бензен (толуол също може да се използва) (за да се отстрани нереагиралият кетон), прави се алкална и се дестилира с пара.
Дестилатът се екстрахира с бензен (толуол също може да се използва) и продуктът се дестилира, за да се получи l-фенил-2-
аминопропан (амфетамин)"



Всичко това се прави в една стъкленица, 24 часа рефлукс и след това обработка на "А-маслото", получено след 24-те часа рефлукс.

Не можете да изолирате вашето "A-Oil" (бихте могли, но това би било сложно за вас.) Това, което правя тук, е да опростя живота ви. Съжалявам, че не разбирате, но за съжаление не мога да направя нищо по въпроса.

Както споменах по-горе, не мога да ви кажа, ако не работи, какъв може да е проблемът. Възможно е да е метално замърсяване от вашата бъркалка, която сте разтворили при направата на Р2Р. Друго замърсяване. Лошо разделяне на P2P, в който все още е имало фосфорна или сярна киселина. И т.н. и т.н.

Списъкът може да бъде дълъг. Мога да ви насоча като химик, но не и вместо вас ;-)

И така, отидете до края на вашия 24-часов рефлукс, направете средата кисела с HCl (pH2).
След това направете рефлукса, както е посочено за екстракцията и т.н. И може да получите малко амфетамин накрая.

Но моля ви, не се отнасяйте саркастично към мен.

Вие искахте да минете по този път с амониевия карбонат, а не аз ^^

Въпреки че имаше много по-прости начини да го синтезирате.

Аз просто се "опитвах" да те насочвам от самото начало.
 
Top